بانک توسعه ای و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و بزرگترین خرده بانکدار کشور
تاریخ 1396/09/11         ساعت     گروه خبری اخبار پست بانک

دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در گفتگوئی اظهار داشت: در راستای اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی و تطبیق فعالیت باجه‌های خدمات بانکی روستائی با استانداردهای بانک مرکزی و به منظور رونق فعالیت این باجه ها، خدمات و کارمزدهای جدیدی برای آنها درنظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: فرحی ضمن اعلام خبر فوق و با اشاره به راه‌اندازی سرویس‌های جدید در باجه های خدمات بانکی روستائی افزود: امکان افتتاح حساب قرض الحسنه جاری، سپرده گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز که تمامی حساب های مذکور صرفا با کارت می باشد در باجه های مذکور فراهم شده و واگذاری دفترچه حساب، دسته چک و سایر ابزارهای پرداخت کماکان توسط شعب ناظر صورت می پذیرد.
مدیر عامل بانک در ادامه درخصوص ارتقاء انگیزه کارگزاران شاغل در باجه های مذکور گفت: کارمزد پرداختی به کارگزاران این باجه ها براساس میزان رشد منابع و مانده حساب های مذکور و به نسبت میزان افزایش منابع هر باجه بانکی مطابق با دستورالعمل های مربوطه تعیین شده است.
فرحی افزود: فرم ها و اوراق اداری لازم دراختیار باجه ها قرار گرفته و مقرر گردیده که کارگزاران باجه ها ضمن احراز هویت دقیق مشتریان و اخذ مدارک شناسائی مشتریان مطابق ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند.
مدیرعامل پست بانک با تاکید بر لزوم اخذ استعلام های لازم و رعایت ضوابط رایج بانکی برای افتتاح حساب در این باجه ها گفت: به ازای هر مشتری فقط یک فقره پست بانک کارت صادر می گردد و امکان تغییر حساب متصل به کارت در شعبه ناظر نیز وجود دارد.
فرحی ابراز امیدواری کرد که با افزایش خدمات و کارمزدهای باجه های روستائی و تلاش همکاران بانک، نقش پست بانک در رونق اقتصاد روستاهای کشور بیش از پیش افزایش یابد.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :