null شیری مدیرعامل پست بانک ایران: باجه‌های بانکی روستایی را یکی از پتانسیل‌های بی نظیر پست بانک ایران است/ موضوع پنهانی در بانک نداریم و در اتاق شیشه ای و شفاف قرار داریم

بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در سومین جلسه معین استان‌ها وجود باجه‌های بانکی روستایی را یکی از پتانسیل‌های بی نظیر پست بانک ایران در سیستم بانکی کشور اعلام کرد و گفت: باید با مدیریت صحیح میزان خطاهای این باجه‌ها را به حداقل برسانیم تا بتوانیم همواره از این پتانسیل استفاده کنیم. 


به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بهزاد شیری با اشاره اینکه این ششمین سالی است که سامانه بنکو را برای رفع نواقص و مشکلات با اطلاع قبلی به شعب و باجه‌های بانکی روستایی به روز می‌کنیم و یکی از استان‌های منظم در دریافت نسخه به روز بنکو، مدیریت شعب استان فارس بود که 85 درصد شعب و باجه‌های بانکی روستایی آن نسخه جدید را دریافت کردند، گفت: مدیران و روسای شعب باید با باجه‌ها هماهنگ باشند که 99 درصد کاربران نسخه جدید را بارگیری کنند تا در این برهه که تا پایان سال زمان زیادی باقی نمانده است، کمترین مشکلات را در سیستم بانک داشته باشیم.
وی با اشاره به روش‌های وصول مطالبات بانک، تصریح کرد: وصول مطالبات باید در مقابل عوامل انگیزشی اتفاق بیفتد و اگر نفع شخصی را با نفع سازمانی گره نزنیم، حرکت ما در این مسیر پایدار نخواهد بود.
مدیرعامل بانک وجود باجه‌های بانکی روستایی را یکی از پتانسیل‌های بی نظیر پست بانک ایران در سیستم بانکی کشور اعلام کرد و گفت: باید با مدیریت صحیح میزان خطاهای این باجه‌ها را به حداقل برسانیم تا بتوانیم همواره از این پتانسیل به نحو مطلوب استفاده کنیم. 
شیری با تاکید بر اینکه در پایان هر سال، بسته‌هایی را برای معیشت همکاران معرفی می‌کنیم که به طور همزمان همکاران و سهامداران را مدنظر قرار می‌دهد تصریح کرد: من به عنوان مدیرعامل بانک از انرژی همکاران در طول سال برای کارکردن انرژی می‌گیرم و هر چی شما انرژی بیشتری داشته باشید من برای کار و تلاش بیشتر تشویق می‌شوم و خستگی را حس نمی کنم.
بالاترین مقام اجرایی بانک با بیان اینکه حل برخی مسائل به گذشت زمان احتیاج دارد و باید فرصت بدهیم که زمان آنها را برطرف کند، تصریح کرد: چه کسی تصور می کرد طی سه سال پست بانک ایران در مدیریت نقدینگی، مطالبات و وضعیت سرمایه به جایگاه کنونی برسد. برنامه‌ریزی، تلاش و صرف زمان موجب این تغییرات شد و فرصت ریل گذاری در مسیر درست را به ما داد. 
وی در پایان با تاکید بر اینکه برای رفع مشکلات باید پیشنهادهای دارای محمل قانونی به مراجع ذی صلاح ارائه کنیم، خاطرنشان کرد: ما هیچ موضوع پنهانی در بانک نداریم و به عبارتی در اتاق شیشه ای و شفاف قرار داریم و همه امور بانک مطابق ضوابط و مقررات پیش می‌رود. 
بر اساس این گزارش، در این جلسه فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره، شهنام زندیه رئیس اداره کل آمار و بودجه، علیرضا واحدپور مدیر امور استان‌ها و بازاریابی، علی اصغر جلیلی نیا معاون اعتباری و بین الملل، محمد سلمانی سرپرست معاونت مالی و سرمایه گذاری و آناهیتا امیرحسینی رئیس اداره کل سرمایه انسانی و رفاه گزارش‌های حوزه کاری خود را ارائه کردند.
 
 

گزارش تصویری