null اداره کل آمار و بودجه پست بانک ایران برای فروردین ماه اعلام کرد، رتبه نخست مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد، در افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی

مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد در فروردین ماه سال جاری، با افزایش چهار هزار و 549 دستگاه پایانه فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران رتبه اول رشد این شاخص را در تحقق اهداف کمی، پایش و پویش سال 1401بدست آورد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر طبق گزارش اداره کل آمار و بودجه و اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار، مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد با تحقق 106 درصد در رتبه نخست و مدیریت شعب استان‌های آذربایجان غربی و هرمزگان به ترتیب با 99/1 و 93/2 درصد در جایگاه دوم و سوم، افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش، مدیریت شعب استان‌های آذربایجان غربی و هرمزگان در فروردین ماه سال جاری، به ترتیب 10 هزار و 289 و 5.003 دستگاه پایانه فروشگاهی را راه اندازی کرده‌اند.
بر اساس این آمار، سرانه تعداد پایانه‌های فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران در تمام استان‌ها در فروردین ماه بیش از 48 درصد از اهداف کمی برنامه پایش و پویش سال جاری رشد داشته است.