null بر اساس آمار منتشر شده فروردین ماه اداره کل آمار و بودجه پست بانک ایران، مدیریت شعب استان سمنان، در صدر افزایش تعداد کاربران همراه بانک قرار گرفت

مدیریت شعب استان‌های سمنان، آذربایجان شرقی و زنجان در تازه ترین آمار منتشر شده اداره کل آمار و بودجه بالاترین درصد تحقق افزایش تعداد کاربران سرویس همراه بانک را در فروردین ماه سال جاری داشته‌اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بنابر اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار و بر طبق این آمار، استان سمنان با تحقق 139/6 درصد در رتبه نخست و استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان با 59/6 و 38/1 درصد در جایگاه دوم و سوم رشد تراکنش‌های غیر حضوری مشتریان با ایجاد و راه‌ اندازی کد کاربری سرویس همراه بانک قرار گرفتند.

این گزارش نشان می‌دهد که تعداد کاربران سرویس همراه بانک استان سمنان در فروردین ماه سال جاری نسبت به اسفند سال گذشته، 3.138 نفر رشد داشته است و 23/27 درصد از اهداف کمی پایش و پویش سال 1401 در زمینه توسعه این سرویس را محقق کرده است.
همچنین تعداد کاربران سرویس همراه بانک استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان در فاصله فروردین ماه سال جاری نسبت به اسفند سال 1400 به ترتیب با 10.009 و 1.576 کاربر، افزایش داشته است.
بر اساس این آمار، تعداد کاربران همراه بانک تمام استان‌ها در فروردین ماه سال 1401 نسبت به اسفند سال گذشته، بالغ بر4/39 درصد رشد کرده  و در مجموع استان‌ها توانسته‌اند 26/2 درصد از اهداف پایش و پویش در این زمینه را محقق کنند.