null مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم محمد اینانلو برگزار شد

در آستانه سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مزار همرزم این شهید بزرگوار شهید محمد اینانلو در امامزاده طاهر(ع) کرج با حضور حمیدرضا تفرشی مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ایثارگران، مدیرعامل فرودگاه پیام، اسد گرامی مشاور مدیرعامل پست بانک ایران در امور ایثارگران و سایر مسئولان و کارکنان غبارروبی و عطرافشانی شد.

در این مراسم که به منظور ارج نهادن به آرمان‌ها و دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس و مقاومت برگزار شد، شرکت‌کنندگان با نثار گل و قرائت فاتحه یاد آن شهید بزرگوار را گرامی داشتند و از همه شهدای مافعین حرم و دفاع مقدس تجلیل و تکریم به عمل آمد.
همچنین در حاشیه این مراسم گرامی در راستاي تكريم خانواده معظم شهداء با حضور در دفتر مدیریت شعب استان البرز  به دیدار همکار عضو خانواده شهید رفت و با قرائت فاتحه ضمن تسلیت فوت مادر شهید یوسفی از مقام آن مادر شهید تجلیل به‌عمل آورد.
در این دیدار مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران با تأکید بر نقش خانواده معظم شهدا در انتقال، پاسداشت و ماندگاري ارزش‌هاي انقلاب اسلامي تكريم و تجليل آنان را وظيفه سنگين همه مسئولان درنظام اسلامي دانست و گفت: ترویج فرهنگ شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از بازماندگان وی از اهم وظایف همه دستگاه‌هاست تا ایثار و رشادت‌های قهرمانانه آن بزرگان در یاد و خاطره نسل جدید انقلاب اسلامی ایران حک شود.