null مشارکت پست بانک ایران در تامین مالی جمعی کسب و کارهای دانش بنیان

پست بانک ایران به عنوان بانک دولتی متولی بانکداری خرد و بخش IT و ICT  و شرکت گروه پیشگامان کارآفرینی کارن (شرکت مورد تایید فرابورس ایران جهت برگزاری طرح های تامین مالی جمعی) ، قرارداد تعهد سرمایه گذاری در اوراق مشارکت تامین مالی جمعی امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: براساس قرارداد منعقده، تعهد پست بانک ایران به سرمایه گذاری به میزان میانگین10درصد از مبلغ سرمایه مورد نیاز هر پویش تامین مالی جمعی در طرح‌های موضوع قرارداد جمعا تا سقف 34 میلیارد ریال است. 
بنابر این گزارش: تعهد سرمایه گذاری گواهی شراکت متقاضیان طرح‌های تامین مالی جمعی مورد تایید کارگروه ارزیابی شرکت فرابورس ایران بر روی سکوی کارن کراد می‌باشد.
گفتنی است: در این قرارداد منظور از متقاضیان طرح‌های تامین مالی جمعی دقیقا برگزیدگان برنامه تلویزیونی "کارویا" است که این برنامه برای ترویح کارآفرینی، معرفی کسب و کارهای دانش بنیان و جذب سرمایه برای رشد و توسعه شرکت‌های دانش بنیان تهیه شده است که توسط شرکت صندوق نوآوری و شکوفایی تولید و از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و منتشر می شود که در انتهای هر برنامه شرکت‌های منتخب برای تامین مالی از عموم مردم بر روی سکوی دارای مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار خواهند رفت.