null مدیر عامل پست بانک ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان بوشهر: امروز پست‌بانک ایران بالاتر از مجموع سوددهی چهار بانک بزرگ دولتی قرار دارد

مدیر عامل پست بانک ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب پست بانک استان بوشهر با اشاره به اینکه بانک با سوددهی موثر در حال پشت سرگذاشتن بانک‌های بزرگ کشور است، گفت: هم اکنون پست بانک ایران بالاتر از مجموع سوددهی چهار بانک بزرگ دولتی قرار دارد که این توفیق و دستاورد حاصل برنامه ریزی و حرکت کارکنان بانک در مسیر پیشرفت است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در ادامه با بیان اینکه امروز منابع بانک از 70 هزار میلیارد ریال در سال 98 به 360 هزار میلیارد ریال افزایش یافته و سهام پست بانک ایران نیز رشد قابل توجه ای داشته است، تصریح کرد: در دیداری که چند روز گذشته با دکتر خاندوزی وزیر  محترم امور اقتصادی و دارایی داشتم، ضمن ارائه عملکرد پست بانک ایران در دو سال گذشته، از اهتمام و عملکرد کارکنان بانک نیز گزارشی ارائه دادم که مورد استقبال وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت.

شیری با تاکید بر اینکه باجه‌های بانکی روستایی نقش موثری در پیشبرد اهداف و شاخص های بانک دارند، ادامه داد: اغلب خدماتی که در شعب ارائه می شود هم اکنون در باجه های بانکی روستایی نیز در دسترس مشتریان قرار دارد و این تحول در ارائه خدمات، نشانه پیشرفت، همراه با برنامه ریزی در بانک است.

مدیر عامل پست بانک ایران با اشاره به اینکه بانک با سوددهی موثر در حال پشت سرگذاشتن بانک های بزرگ کشور است، گفت: هم اکنون پست بانک ایران بالاتر از مجموع سوددهی چهار بانک بزرگ دولتی قرار دارد که نشانه برنامه ریزی و حرکت کارکنان بانک در مسیر پیشرفت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه پست بانک ایران نیروهای متخصص و ارزشمندی در حوزه بانکی دارد، افزود: طی دو سال گذشته با برنامه ریزی منسجم توانسته ایم از این ظرفیت برای رشد و توسعه بانک استفاده کنیم و می دانیم که با کمک نیروی انسانی متخصص، می توان گام های بزرگتری برای کسب سهم بیشتر پست بانک ایران در بازار سرمایه کشور برداشت.

شیری با تاکید بر اینکه منافع همکاران همیشه در اولویت برنامه های بانک قرار دارد و در موضوع بیمه تکمیلی به طور یقین منافع کارکنان مد نظر قرار دارد، گفت: تجدید نظر در پرداخت اضافه کاری‌ها و امور رفاهی کارکنان در دستور کار بانک قرار دارد.

مدیر عامل پست بانک ایران با اشاره به تبدیل وضعیت تعدادی از کارکنان قراردادی و شرکتی که بر اساس قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران انجام شده است، خاطرنشان کرد: تبدیل وضعیت همکاران قراردادی در همه سازمان ها، در برنامه مجلس شورای اسلامی قرار دارد و در این باره باید منتظر تصمیم و قوانین مجلس باشیم.

در ابتدای این جلسه حیدر پوررهنما مدیر شعب پست بانک استان بوشهر، گزارشی از عملکرد و شاخص های مختلف استان ارائه کرد و در ادامه جلسه، همکاران ستادی و شعب استان، مشکلات، پیشنهادها و موضوعات مختلف حوزه اجرا را با مدیر عامل و هیات همراه در میان گذاشتند.

بر اساس این گزارش، بهزاد شیری در این سفر یک روزه، علاوه بر دیدار و گفت‌و‌گو با کارکنان و بررسی وضعیت عملکرد شعبه مرکزی و انقلاب بوشهر و باجه های بانکی روستاهای گورک، جائیک و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با احمد محمدزاه استاندار نیز دیدار و گفت‌و‌گو کرد و گزارشی از فعالیت پست بانک ایران در سطح استان و کشور به وی ارائه داد.

همچنین سیدعلی اصغر جلیلی نیا معاون اعتباری و بین الملل، داود قزلباش رئیس اداره کل امور شعب ، مجتبی حقی رئیس اداره کل امور بین الملل، مسعود مهدوی رئیس اداره کل بررسی و نظارت بر طرح ها ، بهروز جعفر خانی رئیس اداره کل اعتبارات ، علی خلیلی رئیس اداره کل پیگیری وصول مطالبات و محمدعلی جباری رئیس اداره کل رعایت قوانین و مقررات، از شعبه مرکزی برازجان، انقلاب و خور موج و باجه های بانکی روستایی کلال دشتستان، زیارت، کلال دشتی و لاور شرقی و از طرح تولیدی آهک هیدراته که از بانک تسهیلات دریافت کرده است، بازدید کردند.

گزارش تصویری