null وزیر اقتصاد در نیروگاه برق گلستان علی آباد کتول تأکید کرد؛ ضرورت تأمین منابع مالی جدید برای تكمیل زیرساخت های حوزه انرژی استان گلستان

دکتر خاندوزی وزیر اموراقتصای و دارایی که به مناسبت شانزدهمین سفر استانی رئیس جمهور در این استان حضور دارد با حضور در نشست بررسی مشکلات نیروگاه برق گلستان شهرستان علی آباد کتول اظهار داشت: تأمین انرژی باهدف رفع مشکلات زیرساختی و توسعه اقتصادی استان باجدیت پیگیری می‌شود و برای تأمین منابع مالی جدید برای تکمیل زیرساخت های حوزه انرژی تلاش خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)،خاندوزی در این بازدید اظهار داشت:استان گلستان تشنه سرمایه گذاری است و ظرفیت بی‌نظیر اقتصادی دارد که باید برای شکوفایی آن تلاش شود.
وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: مشکلاتی که اکنون در نیروگاه برق گلستان وجود دارد قابل حل است ‌و با هم اندیشی برطرف می شود و باید زیرساخت ها را برای توسعه این استان بیش از پیش فراهم کنیم.
خاندوزی گفت: سهم بهره مندی استان گلستان از مجموع طرح های سرمایه گذاری در دست اجرای کشور باید افزایش یابد و برای رفع محرومیت هایی که در این جلسه بیان شد، با عزم پولادین مسئولان محلی و ملی تلاش می کنیم.