اخبار امور حوزه ایثارگران
1397/11/28
همزمان با چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اسدگرامی مسئول امور ایثارگران پست‌بانک ایران به نمایندگی از مدیرعامل بانک با حضور در منزل و همچنین شعب پست‌بانک استان خوزستان با تعدادی از ایثارگران و جانبازان هشت‌ سال دفاع مقدس دیدار و از رشادت‌ها و جانفشانی‌های آنان تجلیل نمود.
1397/11/08
امیر محمدی ستا، مشاور وزیر در امور ایثار گران وزارت ارتباطات و اسد گرامی مسئول امور ایثار گران پست بانک ایران به همراه مجتبی باقری مدیریت شعب استان مرکزی و مدیران و رابطین ایثار گران دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان، ضمن حضور در گلزار شهدای اراک با خانواده چهار شهید حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی دیدار و یاد و خاطره شهدای این مجموعه را گرامی داشتند.
1397/11/08
اسد گرامی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و جمعی از مدیران پست بانک ایران جهت قدردانی از خانواده شهدا به دیدار برادر شهدای عاشوری رفتند
1397/11/08
در راستای برنامه های فرهنگی پست بانک ایران و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تجلیل از خانواده های آنان، اسد گرامی مشاور مدیرعامل در امور ایتارگران، سیدرحمان حسین پور دبیر شورای فرهنگی و دکتر قضاوی پزشک معتمد پست بانک ایران با خانواده شهید هاشم رضا نعیمی دیدار کردند.
1397/11/08
دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم تجلیل از ایثارگران و فرزندان شهدای این بانک با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: رواج فرهنگ ایثار و شهادت در سازمان ها خدمت رسانی به مردم را تسهیل می کند.
1397/11/08
پست بانک ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان جنگ تحمیلی مراسمی را با حضور مسئولان و کارکنان بانک برگزار کرد.
1397/11/08
به مناسبت هفته دفاع مقدس جمعی از کارکنان پست بانک ایران به همراه کارکنان مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های وابسته با حضور در بهشت زهرا (س)، مزار شهدا را غبارروبی نمودند.
1397/11/08
همزمان با هفتم محرم‌الحرام و در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی، مراسم سوگواری و عزاداری حضرت امام‌حسین(ع) و یاران با وفایش همراه با تشییع پیکرهای پاک دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس " از محل ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تا مجموعه فرهنگی ورزشی پیام با حضور مدیران و کارکنان مجموعه‌های این وزارت ازجمله پست بانک ایران تحت عنوان "همایش عاشورائیان برگزار شد.