اخبار امور حوزه ایثارگران
1398/02/17
براساس ارزیابی‌های صورت گرفته توسط امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و براساس عملکرد و خدمات ارائه شده، امور ایثارگران پست‌بانک ایران رتبه دوم را کسب کرد.
1398/01/24
مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در آئین تجلیل از جانبازان: بانک‌ها در جنگ اقتصادی، مسئولیت سنگین و مهمی بردوش دارند دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در آئین تجلیل از کارکنان جانباز این بانک که به مناسبت روز جانباز برگزار شد گفت: کشور ما درحال حاضر درگیر جنگ اقتصادی است و در این شرایط بانک‌ها مسئولیت سنگین و مهمی بردوشدارند.
1397/12/22
تجلیل از خانواده های شهدای پست بانک ایران به مناسبت روز شهید
1397/12/11
طی مراسمی در مدیریت شعب استان البرز از تلاشها و رشادت های خانواده شهیدان بابایی و گلزاده تجلیل به عمل آمد
1397/11/28
همزمان با چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اسدگرامی مسئول امور ایثارگران پست‌بانک ایران به نمایندگی از مدیرعامل بانک با حضور در منزل و همچنین شعب پست‌بانک استان خوزستان با تعدادی از ایثارگران و جانبازان هشت‌ سال دفاع مقدس دیدار و از رشادت‌ها و جانفشانی‌های آنان تجلیل نمود.
1397/11/08
امیر محمدی ستا، مشاور وزیر در امور ایثار گران وزارت ارتباطات و اسد گرامی مسئول امور ایثار گران پست بانک ایران به همراه مجتبی باقری مدیریت شعب استان مرکزی و مدیران و رابطین ایثار گران دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان، ضمن حضور در گلزار شهدای اراک با خانواده چهار شهید حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی دیدار و یاد و خاطره شهدای این مجموعه را گرامی داشتند.
1397/11/08
اسد گرامی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و جمعی از مدیران پست بانک ایران جهت قدردانی از خانواده شهدا به دیدار برادر شهدای عاشوری رفتند
1397/11/08
در راستای برنامه های فرهنگی پست بانک ایران و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تجلیل از خانواده های آنان، اسد گرامی مشاور مدیرعامل در امور ایتارگران، سیدرحمان حسین پور دبیر شورای فرهنگی و دکتر قضاوی پزشک معتمد پست بانک ایران با خانواده شهید هاشم رضا نعیمی دیدار کردند.