طرح کارت اعتباری مروارید

تعریف طرح

پست بانک ایران در راستای ارائه خدمات نوین بانکی و حمایت از تولید داخلی و رونق کسب و کارهای و صاحلان مشاغل و افزایش قدت خرید هموطنان و مشتریان اقدام به پرداخت تسهیلات در قالب طرح کارت اعتباری مروارید نموده است.

در این طرح دارندگان کارتهای اعتباری می تواند کالا و خدمات خود را به صورت اقساطی از فروشگاه های طرح قرارداد در سراسر کشور خریداری نمایند.

این کارت با الگوی خاص جهت استفاده از طریق دستگاه های پایانه فروشگاهی در مکانهای تعیین شده و همچنین درگاههای اینترنتی بانک درقالب تسهیلات مرابحه و طبق ضوابط بانک مرکزی می باشد. در این نوع کارتها امکان برداشت فقط درهنگام خرید کالا و خدمات از درگاه تعیین شده اختصاصی و منتخب در قراردادهای منعقده قابلیت دارند.

شایان ذکر است بانک در ارائه این نوع خدمت صرفاً واسطه مالی و بانکی و تامین کننده اعتبار خرید کالا و خدمات بوده و تعهدی نسبت به خریدار و فروشنده بابت کالا و خدمات دریافتی ندارد.

مشخصات کارت اعتباری مروارید

  • سقف فردی تسهیلات از مبلغ 10 تا 500 میلیون ریال
  • دوره بازپرداخت 36 ماه
  • نرخ کارمزد تسهیلات 18 درصد
  • امکان پرداخت اقساط از طریق درگاه های غیرحضوری از جمله: همراه بانک، اینترنت بانک و خودپرداز

مزایای طرح کارت مروارید برای مشتریان

  • تهیه و خرید کالا و پرداخت آن بصورت اقساط، بهره مندی از امکانات فروشگاه ها مانند جشنواره ها و تخفیفات نقدی و امتیازات تشویقی، افزایش قدرت خرید، برخورداری از سبد متنوع کالا و خدمات، سهولت در خرید و پرداخت وجه کالا در فروشگاه ها، ایجاد انگیزه برای مشتریان به منظور دریافت تسهیلات و خرید کالا بصورت نقد و واریز به حساب شرکتها نزد بانک و اخذ تسهیلات بر اساس معرفی شرکتهای طرف قرارداد بدون سپرده گذاری و بر اساس سیاستها و ضوابط اعتباری بانک

مزایای طرح برای فروشگاه ها و شرکتها و سازمانهای طرف قرارداد

  • افزایش فروش کالا و خدمات شرکتها و تولید کنندگان بدون داشتن ریسک از برگشت منابع ، افزایش حجم فروش و سرعت معاملات و در نتیجه سود آوری بیشتر، تامین سرمایه در گردش کالا برای فروشندگان فعال بر اساس حجم فروش در این شبکه، امکان استفاده از طرح های تشویقی اعطای تسهیلات در صورت استفاده از پایانه های فروش پست بانک، حذف واسطه های غیرضروری میان تولیدکننده و مصرف کننده و جلوگیری از توسعه بی رویه واحدهای تجاری در فضاهای غیرتجاری فروش کالاهای غیراستاندارد، توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد کردن و درنتیجه افزایش مشتریان و فروش بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کارت اعتباری مروارید به شعب پست بانک ایران مراجعه نمائید