null جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صرافی فراز اعتماد منتهی به سال مالی 1399 برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صرافی فراز اعتماد برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 با ریاست دکتر بهزاد شیری؛ نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران و رئیس مجمع در روز چهارشنبه مورخ هشتم اردیبهشت  ماه سال جاری و با حضور 100 درصد از سهامداران، اعضاء هیأت مدیره و حسابرس و بازرس قانونی، برگزار گردید. 

در این جلسه صورت های مالی شرکت مزبور مورد تصویب قرار گرفت و  سازمان حسابرسی به عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت فوق انتخاب و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های شرکت فوق، برگزیده شد.
دکتر شیری در بخشی از سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات اعضاء هیأت مدیره و کارکنان صرافی افزود: کارنامه عملکردی مطلوب شرکت صرافی فراز اعتماد حاکی از ایجاد زمینه های مناسب  برای رشد، سودآوری و توسعه فعالیت ها و همراهی مجموعه با برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت دارد و باید کماکان این روند، حفظ و توسعه پیدا کند.
وی افزود: جای بسی خرسندی است که صورت های مالی شرکت صرافی فراز اعتماد در کمترین زمان ممکن جمعبندی شده است و این نشان از نظم، اتحاد و شفافیت صورت های مالی در مجموعه آن شرکت می باشد.
دکتر شیری تصریح کرد: با عنایت به عملکرد مطلوب حاصله، امید است بتوانیم جایگاه و سطح شرکت صرافی فراز اعتماد را در حوزه توسعه خدمات ارزی ارتقاء داده و انتظار می رود با ایده ها، ابداعات، طرح ها و برنامه های جدید آن مجموعه خصوصاً ورود در حوزه رمزارزها و اخذ مجوزهای لازم شاهد توسعه فعالیت ها و سودآوری بیشتر شرکت صرافی فراز اعتماد در سال 1400 باشیم.