null پست‌بانک‌ایران از راهپیمایان یوم‌الله 22‌بهمن استقبال کرد

پست‌بانک‌ایران با برپائی ایستگاه فرهنگی درمسیر تردد راهپیمایان یوم‌الله 22بهمن واقع درخیابان انقلاب اسلامی روبروی شهید نجات‌اللهی نبش کوچه کندوان مقابل شعبه فردوسی از آنان استقبال و پذیرائی به‌عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی: در این راهپیمائی عظیم که با حضور میلیونی مسئولان کشوری و لشکری، اقشار مختلف مردم و همچنین کارکنان پست‌بانک‌ایران در سراسر میهن اسلامی برگزار شد، این بانک با برپائی ایستگاه فرهنگی ضمن پذیرائی از راهپیمایان اقدام به توزیع اقلام فرهنگی در بین آنان نمود.
بنابراین گزارش: راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهائی از بیانات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و شعائر انقلابی اسلامی جهت پیوستن به خیل عظیم و میلیونی مردم در میدان آزادی از مقابل این ایستگاه به راه خود ادامه می‌دادند که در این میان کارکنان پست بانک ایران با شور و علاقه خاصی از آنان پذیرائی می‌کردند.
گفتنی است: این ایستگاه با تلاش حوزه مقاومت بسیج، پایگاه امام خامنه‌ای مدیریت شعب منطقه یک تهران و اداره کل حوزه مدیریت و روابط عمومی و با همکاری دفتر مرکزی حراست، اداره کل پشتیبانی و شورای فرهنگی برپا شد. البته بسیاری از کارکنان واحدهای مختلف بانک در استقبال از راهپیمایان نهایت همکاری را داشتند.
همچنین کارکنان این بانک در سراسر کشور با برپائی ایستگاه مشابه از راهپیمایان این روز تاریخی استقبال بعمل آورند.
شایان ذکر است: روابط عمومی پست بانک ایران در آستانه این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز طی اطلاعیه ای از کارکنان و هموطنان جهت حضور و مشارکت فعال در راهپیمائی هرچه با شکوه‌تر دعوت بعمل آورد.

گزارش تصویری