null با حضور دکتر شیری و دکترکشاورزیان جلسه شورای اداری پست بانک خراسان‌رضوی برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان خراسان رضوی با حضور دکتر شیری مدیرعامل، دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ستادی و مدیر، معاون و رؤسای شعب و دوایر ستادی استان، چهاردهم آذرماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر شیری مدیرعامل بانک در این جلسه ضمن استماع گزارش‌های ارائه شده و آگاهی از دیدگاه‌های کارکنان و مسائل و مشکلات شعب و باجه‌های استان و ارائه رهمنودهای لازم به آنان، گزارش هشت‌ماه سال جاری، برنامه‌ها و اقدامات بانک را برای رسیدن به وضعیت مطلوب و سودآوری و ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه بانک تشریح کرد.
دکتر کشاورزیان عضو هیأت مدیره نیز در ادامه این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات کارکنان و کارگزاران درسطح مدیریت شعب استان، رهنمودها و توصیه‌های لازم را برای بهبود امور به آنان ارائه کرد.
همچنین در ابتدای این جلسه محمود شیردل مدیرشعب استان، گزارش عملکرد شعب و باجه‌های استان در شاخص‌های مختلف بانکی را ارائه و سپس محمود سعادتفر مدیر امور طرح و برنامه، محسن اخلاقی مدیر امور حراست، آرش شهرک‌‌کیا مدیر امور شعب استان‌های؛ تهران، البرز، قم و سمنان، سیدحسین ابطحی رئیس اداره‌کل بانکداری خرد و امور باجه‌ها، حمید قیطاسوند رئیس اداره‌کل بازاریابی، مجید رضائی رئیس اداره‌کل روابط عمومی، جمال مقصودی رئیس اداره کل امور شعب و مناطق آزاد و مسعود مهدوی‌سعیدی رئیس اداره‌کل اعتبارات، ارزیابی و نظارت برطرح‌ها به تشریح اقدامات واحدهای مذکور پرداخته و در ادامه نیز به سئوالات کارکنان استان پاسخ‌های لازم را ارائه کردند.
گفتنی است: رؤسای شعب و دوایر ستادی استان نیز ضمن استقبال از حضور مدیران ارشد بانک درسطح شعب و باجه‌ها به بیان مسائل و مشکلات حوزه‌های مختلف و دیدگاه‌های خود پرداختند.
شایان ذکر است: درپایان این جلسه از عباس فدائی رئیس شعبه شهرستان تربت حیدریه، ابراهیم میناتور رئیس شعبه شهرستان سبزوار و جلال اسکندری رئیس شعبه شهرستان بردسکن به عنوان شعب برتر استان تجلیل شد.