null پایگاه بسیج شهید شهریاری پست بانک استان زنجان افتتاح شد

به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پایگاه بسیج شهید مجید شهریاری پست بانک مدیریت شعب استان زنجان با حضور مادر این شهید والامقام هسته‌ای کشورمان، جمعی از مسئولان استانی و فرمانده‌حوزه مقاومت بسیج این بانک افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: در این مراسم سرهنگ محمدی جانشین فرماندهی سپاه انصارالمهدی(عج) ضمن گرامیداشت دهه فجر بر مأموریت‌های بسیج و پیروی از ابلاغ‌های مقام معظم رهبری تاکید نمود و سپس سرهنگ هادی نژاد فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات استان ضمن بیان خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی درخصوص غواصان شهید دریادل زنجان به ذکر خصویات اخلاقی شهید شهریاری پرداخت و از پست بانک ایران به دلیل مزیّن نمودن پایگاه بسیج به نام این شهید بزرگوار تقدیر و تشکر نمود.
مادر شهید شهریاری نیز در این مراسم به بیان خاطراتی از دوران کودکی شهید شهریاری و خصوصیات اخلاقی وی از جمله؛ خضوع و فروتنی، ساده زیستی، توجه به همسایگان، آشنایان و به‌ویژه دانشجویان، رسیدگی به بینوایان، کمک به جوانان مخصوصاً در امر مقدس ازدواج، رسیدگی به امور ایتام و تأکید بر نماز اول وقت، پرداخت خمس و زکات پرداخت.
حجت الاسلام آقایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران نیز ضمن تشکر از حضور مسئولان سپاه و بسیج استان به‌ویژه مادر شهیدشهریاری به تبیین اهداف این بانک پرداخت و گفت: نام گذاری این پایگاه به نام شهید شهریاری از افتخارات پست بانک ایران است و پایگاه مذکور به عنوان بیست و پنجمین پایگاه این بانک می باشد که در استان زنجان افتتاح گردید.
وی با تأکید بر پیگیری اهداف نظام و بصیرت‌افزایی و تشکیل جلسات و برگزاری دوره های آموزشی در این پایگاه اظهار داشت: تربیت بسیجی‌ها مخلص در این پایگاه از ایجاد و راه‌اندازی آن مهمتر است و فعالیت‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که مادران به فرزندان خود افتخار کنند.
آقائی؛ تقویت اقتصاد مقاومتی، عدم اسراف، صرفه جویی در استفاده هزینه‌ها، همت مضاعف، پاسخ گویی به مشتریان و مراجعان، پیگیری بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت رضایت مندی مردم را از اهداف بسیج پست بانک ایران برشمرد.
وی با اشاره به عاملیت پست بانک ایران برای تقویت تولید ملی در روستاها خاطرنشان ساخت: توسعه بخش‌های کشاورزی، دامپروری، بنگاه‌های کوچک زودبازده و همچنین کمک به راه‌اندازی صندوق تأمین مالی خرد روستائی و حمایت از آن و کمک به تعاونی‌های روستائی از اهداف مهم دفاترخدمات بانکی پست بانک ایران در این مناطق می باشد.
همچنین در ابتدای این مراسم سید محمود حسینی معاون مدیریت شعب استان زنجان گزارشی از فعالیت‌ها و پیگیری‌ها برای ایجاد و راه‌اندازی پایگاه بسیج شهید شهریاری ارائه و از حمایت های مسئولان تقدیر نمود.
گفتنی است: در پایان این مراسم با اهداء لوح از مادر شهید شهریاری تقدیر و مجید توکلی نیز به عنوان فرمانده این پایگاه معرفی شد.

گزارش تصویری