null مراسم جشن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پست بانک ایران برگزار شد

همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر، مراسم جشن سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مهندس مهدیون فرمانده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران و کارکنان این وزارتخانه، پست بانک ایران و خانواده های آنان و همچنین میهمانان دعوت شده به میزبانی حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در تالار شهید قندی تهران برگزار شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی پست بانک ایران: در این مراسم پس از تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج این بانک ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان و تقدیر از حضور آنان گفت: هدف از برگزاری اینگونه مراسم حفظ ارزش های انقلاب و یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهداء و همچنین تجلیل از رشادت های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان اسلام است.
حجت الاسلام نقویان نیز در این مراسم طی سخنانی به نقش ایستادگی امام خمینی(ره)، شهداء و ایثارگران در مقابل دشمنان در طول انقلاب به ویژه در دوران جنگ تحمیلی پرداخت و برحفظ و پاسداری از انقلاب اسلامی و انتقال ارزش های آن به نسل های بعدی تأکید نمود.
همچنین در مراسم مذکور؛ هنرمندان ناشنوای گروه هنری آوای دستان به اجرای سرودها و اشعار انقلابی پرداختند و در ادامه نیز سیروس حسینی فر هنرمند صداپیشه با هنرنمائی منحصر به فرد و تقلید صداهای ماندگار خوانندگان، مجریان، گویندگان و بازیگران موجب شادی و خنده شرکت کنندگان شد.
گفتنی است: برگزاری مسابقه برای نوجوانان و کودکان توسط مجری در زمینه شعارهای انقلاب، نام شهداء و کلام الله مجید و اهداء جایزه به آنان توسط دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران و حجت الاسلام آقائی فرمانده بسیج این بانک و گریم صورت کودکان از دیگر برنامه های این مراسم بود و در پایان نیز از تمامی شرکت کنندگان پذیرائی شام بعمل آمد.

شایان ذکر است: پیش از این؛ مراسم جشن پیروزی انقلاب طی روزهای دوم، سوم و چهارم دهه مبارک فجر به ترتیب به میزبانی حوزه مقاومت بسیج سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و سازمان فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت و همچنین شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار در همین تالار برگزار گردید.

گزارش تصویری