null افتتاح پایگاه بسیج پست بانک استان مازندران

پایگاه بسیج شهید احمد قلی زاده پست بانک استان مازندران به عنوان بیست و دومین پایگاه سراسری پست بانک ایران با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج این بانک و فرماندهان بسیج کارمندان سپاه کربلا و بسیج ادارات استان و همچنین مسئولان پست بانک استان و سایر مهمانان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: حجت الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در مراسم افتتاح پایگاه مذکور ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: بسیج، پایگاه و سنگر ولائی برای ولایت فقیه و همچنین بصیرت افزائی است و هرچه تعداد این پایگاه ها افزایش یابد ترس دشمنان بیشتر و بیشتر می شود.
وی افزود: اعتقاد راسخ داریم که صرف هرگونه هزینه برای بسیج، سرمایه گذاری است زیرا بسیج همواره آماده دفاع از قرآن و ولایت، ارزش های انقلاب و کیان جمهوری اسلامی است و خدمت به اسلام و مردم در سرلوحه کار بسیج قرار دارد.
حجت الاسلام آقائی عنوان کرد: آموزش بصیرت افزائی و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی به منظور تقویت بنیاد خانواده از وظایف مهم بسیج است که همواره و در هر شرایطی باید به آن توجه داشته باشد.
فرمانده بسیج پست بانک ایران تصریح کرد: این بانک با 14هزار و 500 شعبه و دفترخدمات بانکی و ارائه خدمات خرده بانکداری همواره به دنبال خدمت رسانی، حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در سطح کشور است.
وی درپایان اعطای عاملیت ایجاد صندوق تأمین مالی خرد روستائی از سوی نهاد ریاست جمهوری به پست بانک ایران را مصداق بارز خدمت رسانی این بانک در روستاها بیان کرد و بر همکاری همه‌جانبه دستگاه‌ها و نهادهای اجرائی برای ایجاد آن تأکید کرد.
بهزاد امیریان مدیرشعب پست بانک استان مازندران نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شعب و دفاترخدمات بانکی و روند آماده سازی پایگاه بسیج اظهار داشت: ارائه خدمات متنوع بانکی در روستاها و مناطق دوردست کشور، مصداق بارز داشتن روحیه و تفکر بسیجی در کارکنان این بانک است.
وی افزود: این پایگاه به نام شهید احمد قلی‌زاده پدر عباس قلی‌زاده از کارکنان شعبه مرکزی بابل مزین شده است.
همچنین سرهنگ موسوی فرمانده بسیج کارمندان سپاه کربلا استان مازندران در این مراسم گفت: اندیشه و تفکر بسیجی در آموزه های دینی ما وجود دارد و بسیج از مدیریت جدا نیست و سطح تأمل و تدبیر نیروهای بسیجی نیز باید در سطح بالائی باشد.
گفتنی است: درپایان علی اکبر اَسکی به عنوان فرمانده این پایگاه معرفی شد.

گزارش تصویری