null برگزاری مراسم شب خاطره توسط بسیج پست و پست بانک ایران

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم شب خاطره مشترک حوزه‌های مقاومت بسیج پست و پست بانک ایران از سلسله برنامه‌های فرهنگی و ارزشی مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف ترویج فرهنگ ایثار و تجلیل از رشادت‌های رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس، چهارشنبه دوم مهرماه همزمان با شب شهادت حضرت امام جواد(ع) با حضور مهندس ضیائی مدیرعامل پست بانک ایران، اعضای هیأت مدیره شرکت پست، مهندس مهدیون فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت، فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های وابسته و همچنین مدیران و بسیجیان این دو مجموعه و خانواده های آنان در سالن شهید قندی تهران برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: این مراسم با تلاوت کلام‌الله مجید، طنین‌اندازی سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز و پس از هنرنمائی و هم‌خوانی موسیقی توسط گروه ناشنوای آوای دستان، برادر ترابی از رزمندگان سرافراز میهن اسلامی با لهجه زیبای دزفولی به ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس و رشادت‌ها و ایثارگری‌های ملت غیور ایران پرداخت.
بنابراین گزارش: در ادامه گروه نمایش زندگی به اجرای نمایشی با مضمون دفاع مقدس پرداخت و سپس از خانواده‌های معزز شهیدان شیرآشیانی، عسگری، سیدی، ناصری و میرزاجانی و جانبازان و رزمندگان سرافراز علی بشائی، مسلم کلهر و مهدی اعتمادی‌فر تجلیل به عمل آمد.
همچنین در بخش‌ پایانی نیز مجدداً گروه ناشنوای آوای دستان، موسیقی زیبای هم‌خوانی را اجرا نمود و سپس سیدمحمد تحویلدار از مداحان اهل‌بیت علیه‌السلام به مناسب شهادت حضرت امام جواد(ع) به مداحی آن حضرت پرداخت.
گفتنی است: در همین راستا اولین مراسم شب سی‌ویکم شهریورماه مصادف با اولین روز هفته دفاع مقدس به میزبانی شرکت ارتباطات سیار و دومین مراسم نیز شب یکم مهرماه به میزبانی شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار برگزار و درادامه نیز طی شب‌های پنجم و ششم مهرماه به ترتیب به میزبانی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و وزارتخانه و شرکت مخابرات استان تهران برگزار می‌شود.

شایان ذکر است: به مناسبت همین ایام، حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران به صورت نمادین اقدام به ایجاد سنگر دفاع و نبرد با دشمن در ساختمان آموزش نموده است.

گزارش تصویری