null افتتاح پایگاه بسیج پست بانک استان قم

پایگاه بسیج ولایت پست بانک استان قم با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران و فرمانده ناحیه بسیج ادارات این استان و سایر مهمانان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: حجت الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در مراسم افتتاح پایگاه مذکور گفت: این بانک توانسته است با هدف خدمت رسانی به روستائیان و اقشار محروم جامعه و در راستای حمایت از تولیدات داخلی و اشتغال زایی در مناطق مذکور همگام با اقتصاد مقاومتی که برگرفته از روحیه بسیجی است گام های موثری بردارد.
وی بسیج را قلب تپنده نظام دانست و افزود: هدف از ایجاد پایگاه های بسیج تربیت افراد با بصیرت و آگاه در همه ابعاد جامعه است و یک بسیجی باید با مطالعه مستمر اطلاعات خود را به روز کرده و با آگاهی و تدبیر در این راه گام های استواری بردارد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در پایان بر برگزاری دوره های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر برای بسیجیان در راستای تربیت نیروهای لازم برای حلقه صالحین تأکید کرد.
محمدعلی جباری مدیر شعب پست بانک استان قم نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شعب و دفاترخدمات بانکی، خدمت رسانی این بانک به هموطنان روستایی و همچنین اقشار محروم جامعه را بر گرفته از روحیه بسیجی دانست و اظهار داشت: اشاعه فرهنگ بسیجی به جهت رونق اقتصادی و آبادانی مناطق روستایی و محروم باید در تمامی تلاش ها و فعالیت ها جاری باشد.
همچنین سرهنگ دکتر فقیهی معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم با بیان فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه هر کس به افکار و راه بسیجیان احترام بگذارد خود یک بسیجی است گفت: بسیجیان پشتوانه و سرمایه نظام هستند و در تمامی میادین آمادگی حضور چشمگیر و خدمت رسانی دارند که در این راستا پست بانک ایران توانسته است با خدمت رسانی به محرومان در سطح کشور حضوری پررنگ در اشتغالزایی و توسعه عدالت اجتماعی داشته باشد.

وی طرح مباحث گفتمان ولایت را در راستای بصیرت افزایی بسیجیان مهم دانست و بر مصرف کالاهای داخلی، اصلاح الگوی مصرف و تحریم کالاهای خارجی به جهت اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
گفتنی است: حسینعلی نظری نوین به عنوان فرمانده این پایگاه معرفی شد.

گزارش تصویری