null دکترشیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران: روحیه و فرهنگ بسیجی باید در سازمان‌ها و نهادها جاری شود

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به مناسبت هفته بسیج در نشست با مدیران و کارکنان این بانک در سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزارشد ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهارداشت: داشتن روحیه و فرهنگ بسیجی از ارزش‌های بزرگی است که در هر سازمان و نهادی باید جاری شده تا بتوان با تمرکز و تمسّک به آن تمامی مسائل و مشکلات را مدیریت کرد.

 به گزارش روابط عمومی پست‌بانک‌ایران: وی در این نشست با تأکید بر تقویت روحیه جمعی و صرف فعل خواستن در انجام امور محوله عنوان‌کرد: باید با یک نقشه راه مشخص و در یک مسیر حرکت کرده و با هدف مشخص جهت بهبود و تقویت شاخص‌های عملکردی گام برداریم تا به چشم‌انداز تعیین شده برسیم.
شیری با اشاره به رشد مطلوب منابع بانک در هشت‌ماهه سالجاری نسبت به سال گذشته گفت: ما توانستیم با اتحاد، حرکت جمعی، همفکری و هم رائی و انسجام لازم در مدیریت هزینه‌ها، شاخص درآمد و هزینه، قیمت تمام‌شده پول و ابزارهای پرداخت و مدیریت نقدینگی موفق عمل کنیم.
وی درپایان اظهارداشت: بهبود معیشیت و روند بیمه تکمیلی کارکنان شاغل و بازنشسته، ایجاد شرایط کاری پایدار برای کارگزاران باجه های بانکی روستائی و پرداخت‌های به موقع کارکنان ازجمله برنامه‌های بانک در توجه به نیروی انسانی و معیشت آنان بوده است.
حجت الاسلام آقائی فرمانده بسیج حوزه مقاومت بانک نیز ضمن تأکید بر تقویت تفکر بسیجی درسطح بانک اظهارداشت: اطاعت‌پذیری از ولایت و عمل به احکام و موازین اسلامی باید در کشور بیش از پیش حاکم باشد.
وی با اشاره به برنامه محوربودن و داشتن روحیه وحدت در برنامه‌های خود عنوان‌کرد: برگزاری مستمر جلسات مشاوره خانواده، ساماندهی پایگاه‌های بسیج بانک در سراسر کشور، جمع‌آوری وجوه نقد درراستای ساخت مدرسه در خوزستان و ساخت 14واحد مسکونی برای سیل زدگان در چگینی استان لرستان ازجمله عملکرد این حوزه در سال‌جاری بوده است.
آقائی درپایان بر ضرورت پیگیری وصول مطالبات و جذب منابع ارزان‌قیمت در بانک تأکید نمود.
گفتنی است: علیرضا بینا و محسن خاکی فرمانده‌هان پایگاه‌های مقاومت بسیج استان‌های خراسان جنوبی و لرستان نیز به صورت ویدئو کنفرانس، برنامه‌ها و عملکرد پایگاه‌های مربوطه را ازطریق ویدئو کنفرانس ارائه کردند.

گزارش تصویری