null مراسم دهه مبارک فجر توسط پست بانک ایران برگزار شد

به‌مناسبت سی‌و‌هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم دهه مبارک فجر، هیجدهم بهمن‌ماه سال جاری با مشارکت بسیج پست‌بانک‌ایران و پایگاه بسیج ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور دکتر فرحی مدیرعامل این بانک، مهندس مهدیون فرمانده مرکز مقامت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری، حجت‌الاسلام قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارتخانه، مدیران و کارکنان این بانک و خانواده‌های آنان و دیگر میهمانان دعوت شده درسالن شهید قندی برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی پست بانک ایران: در ابتدای مراسم حجت‌الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج این بانک ضمن تبریک دهه مبارک فجر و خیر مقدم به میهمانان، بر حضور پرشور در راهپیمائی یوم‌الله 22 بهمن و انتخابات هفتم اسفندماه تأکید کرد.
همچنین در این مراسم؛ گروه آکروبات ستاره‌ها به اجرای حرکات زیبا و مهیج نمایشی پرداخت و در ادامه نیز از خانواده‌های شهیدان شیرآشیانی، عسگری، سیدی و ناصری تجلیل به‌عمل آمد.
گفتنی است: اجرای موسیقی زنده توسط حامد محضرنیا، اجرای نمایشی از دوران انقلاب و هشت‌سال دفاع مقدس، پخش نماهنگ‌های انقلابی، هم‌خوانی سرود "ای ایران" توسط میهمانان، اعطاء هدیه به دختران محجبه ملبس به حجاب اسلامی چادر و اهداء جوایز به نوجوانان و کودکان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

گزارش تصویری