null قهرمانی مقتدرانه استان گیلان در مسابقات سراسری والیبال پست بانک ایران

والیبالیست‌های پست‌بانک استان گیلان با اقتدار عنوان قهرمانی پنجمین دوره مسابقات سراسری والیبال بانک را از آن خود کردند.


به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: در این دوره از مسابقات که به‌مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) و سالروز آزادسازی خرمشهر تحت عنوان "جام ولایت" به میزبانی حوزه مقاومت بسیج در مجموعه فرهنگی– ورزشی شهید چمران رامسر از یکم لغایت سوم خردادماه سال‌جاری برگزار شد پس از تیم گیلان تیم‌های تهران و منطقه مرکزی به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را بدست آوردند.
بنابراین گزارش: تیم گیلان در این دوره از مسابقات با نمایش خوب توانست تمامی حریفان را یکی پس از دیگری شکست داده و با کسب حداکثر امتیاز به مقام قهرمانی برسد. این درحالی‌ است که تیم‌های مدعی تهران و منطقه مرکزی هریک با دو عنوان قهرمانی نتوانستند از پس این تیم برآیند و گیلان توانست نوار قهرمانی‌های آنان را قطع کند.
همچنین در این دوره از مسابقات تیم‌های؛ منتخب استان‌های خراسان رضوی و شمالی و استان‌های مازندران و گلستان
به ترتیب در رده‌های چهارم تا ششم قرار گرفتند و تیم مازندران به عنوان تیم اخلاق برگزیده شد.
گفتنی است: تیم تهران در دوره‌های اول و چهارم و تیم‌های اصفهان و منطقه مرکزی نیز به ترتیب در دوره‌های دوم و سوم مقام اول را به خود اختصاص داده ‌بودند.
شایان ذکر است: این مسابقات با حضور مهندس قزوینی معاون ورزشی مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حجت‌الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج، اسد گرامی رئیس اداره‌کل امور کارکنان، محمدزمان فداکار مدیرشعب استان گیلان، حسین صدیق‌پور مسئول ورزش بانک، محمدمهدی شفیعی مسئول ورزش بسیج و با همکاری حوزه مقاومت بسیج، اداره‌کل امور کارکنان و مدیریت شعب استان گیلان و مشارکت مدیریت‌های شعب استان‌ها و واحدهای ستادی برگزار گردید.
لازم به ذکر است: تیم والیبال پست‌بانک تهران پیش از این در مسابقات جام ارتباطات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان دوم را از آن خود کرده‌ بود.

گزارش تصویری