null بازدید کارکنان پست‌بانک‌ایران از مناطق عملیاتی جنوب کشور

در راستای برنامه‌های ابلاغی ستاد راهیان نور و مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کارکنان بسیجی پست‌بانک‌ایران از سراسر کشور به‌منظور تجلیل از رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام و گرامیداشت یادوخاطره آنان برای سومین سال متوالی در قالب "کاروان راهیان‌نور" طی روزهای سی‌ام بهمن‌ماه لغایت دوم اسفندماه سال جاری از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.


به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک ایران: بازدید از مناطق جنگی اروندرود(فاو) محل عملیات بزرگ والفجر 8، مناطق عملیاتی شلمچه، هویزه، طلائیه و کوشک و همچنین موزه شهدای خرمشهر از مهمترین برنامه‌های کاروان راهیان نور بسیج پست‌بانک ایران بود.
حجت‌الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک در این گردهمائی با تقدیر از شرکت‌کنندگان و تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار در بین کارکنان خواستار تلاش مضاعف همگان برای پیشبرد اهداف بانک شد.
وی با تأکید بر اهمیت دادن به کانون گرم خانواده و پیشتیبانی از ولایت‌فقیه در همه عرصه‌ها، انتخابات هفتم اسفندماه مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را بسیار مهم برشمرد و گفت: باید حضور حداکثری در این عرصه داشته باشیم و کسانی را انتخاب کنیم که بتوانند از خون شهداء دفاع کنند.

گفتنی است: در این بازدیدها که به میزبانی شایسته پست بانک استان خوزستان انجام شد، محمد فریسات و غلامعباس فرهادزاده از آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی در مسیرهای کاروان راهیان نور ضمن معرفی مناطق جنگی و تشریح نحوه عملیات و مقاومت رزمندگان سلحشور کشورمان به ذکر خاطراتی از شهیدان حماسه‌آفرینان و ساکنان این نواحی در دفاع از وطن پرداختند.

گزارش تصویری