null برگزاری مسابقات ورزشی دهه فجر توسط بسیج پست بانک ایران

همزمان با دهه مبارک فجر و آغاز سی‌وهفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مسابقات مختلف ورزشی در رشته‌های آمادگی جسمانی، تنیس روی‌میز، کوهنوردی، شنا، دوی امدادی بین کارکنان بسیجی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت‌های وابسته از جمله پست‌بانک ایران برگزار و درپایان جوایزی به نفرات برتر اهداء شد.

به گزارش مرکز مقاومت بسیج: در این دوره از مسابقات، پست‌بانک ایران میزبان مسابقات تنیس‌روی میز مردان و آمادگی‌جسمانی زنان بود که طی آن ایرج قاسمی و افشین غلامی از این بانک در رشته تنیس روی‌میز به ترتیب نفرات اول و دوم شدند و مرتضی ملکان از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی نیز سوم شد.
همچنین در مسابقات آمادگی جسمانی ویژه خواهران بسیجی، گروه سنی 25 تا 35 سال سکینه دهقان از پست‌بانک نفر اول، فاطمه برآبادی از شرکت مخابرات استان تهران و زهرا یاوری از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی به ترتیب دوم و سوم شدند و در گروه سنی بالاتر از 35 سال خدیجه غلامی از شرکت ارتباطات‌سیار و ماندانا قهرمان‌پور و مریم یکتا ناصری هر دو از شرکت مخابرات استان تهران به ترتیب نفر دوم و سوم شدند.

گفتنی است: جوایز نفرات برتر با حضور مهندس مهدیون فرمانده مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و عبدالرحمن آقائی فرمانده بسیج پست بانک ایران به آنان اعطاء شد.
 شایان ذکر است: تیم طناب‌کشی بسیج خواهران پست بانک ایران نیز در این مسابقات پس از رقابت با 8 تیم دیگر عنوان قهرمانی را کسب کرد.

گزارش تصویری