null دوچرخه‌سوار پست بانک ایران با هدف حمایت از ملت مظلوم غزه مسیر 250 کیلومتری سوادکوه – قم را رکاب زد

مسعود شایسته دوچرخه‌سوار پست بانک شهرستان سوادکوه به منظور حمایت از ملت مظلوم و بی‌دفاع غزه و درآستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مسافت 250 کیلومتری بین زیرآب شهرستان سوادکوه و شهرمقدس قم را رکاب زد.


به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: وی با حمایت پایگاه مقاومت بسیج شهید قلی‌زاده مدیریت شعب استان مازندران و با هدف حمایت از ملت مظلوم غزه از صبح روز 23 مردادماه با بدرقه مقامات محلی شهر زیرآب، مسئولان پست بانک استان و جمع کثیری از اهالی این شهر، سفر خود را با دوچرخه از شهر زیرآب آغاز و پس از عبور از مسیرهای کوهستانی شهرهای ورسک، فیروزکوه، آبسرد، دماوند، رودهن، بومهن، پردیس، جاجرود و تهران سرانجام ظهر روز 25 همین‌ماه وارد شهرمقدس قم شد و درمیان استقبال همکاران پست بانک این استان وارد حرم امن کریمه اهل بیت علیه‌السلام حضرت معصومه(س) شد.
شایسته در مسیر طی گفتگوی کوتاهی درخصوص خودش گفت: روز سی و یکم اردیبهشت‌ماه سال 58 در روستای آهنگرکلا بیشه‌سر قائم‌شهر در یک خانواده پرجمعیت به دنیا آمدم. پدرم بازنشسته مرکز بهداشت و مادرم خانه‌دار است و از سال 82 وارد پست بانک ایران شدم. دارای دو فرزند؛ یک دختر و یک پسر هستم و با هدف حمایت از مردم مظلوم غزه و همچنین نذر شخصی‌ام به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور تصمیم گرفتم با دوچرخه به زیارت کریمه اهل بیت علیهم‌السلام عازم شهر مقدس قم شوم و خوشبختانه با هماهنگی مسئولان پست بانک استان مازندران و قم و حمایت روابط عمومی این مهم مهیا گردید و به هدفم رسیدم و نایب‌الزیاره تمامی کارکنان بانک شدم.
وی با اشاره به اهمیت باورهای دینی و اعتقادی و توجه جدی جوانان به آن از زحمات و تلاش‌های مجموعه مدیریت پست بانک استان مازندران به ویژه محمود یوسفی مدیر، علی‌اکبر اسکی فرمانده پایگاه بسیج شهید قلی‌زاده و جواد فضائی کارشناس روابط عمومی و بازاریابی استان که نهایت سعی و تلاش خود را برای انجام این سفر انجام دادند تقدیر نمود و از استقبال مسئولان پست بانک استان قم نیز تشکر کرد.
شایسته درپایان ابراز نمود: امیدوارم بتوانم اینگونه سفرهای معنوی و خیرخواهانه را درآینده در سطح کشور و حتی درعرصه بین‌المللی با هدف ابلاغ پیام صلح و دوستی ایرانیان به سراسر جهان و معرفی هرچه بیشتر پست بانک ایران ادامه دهم.
گفتنی است: مسئولان پست بانک استان قم نیز طی جلسه‌ای از وی تقدیر و تجلیل نمودند.

گزارش تصویری