null افتتاح پایگاه بسیج پست بانک استان کردستان

پایگاه مقاومت بسیج شهدای وحدت پست بانک استان کردستان به‌عنوان بیست وسومین پایگاه مقاومت بسیج پست‌بانک‌ایران در ششمین روز دهه مبارک فجر با هماهنگی فرماندهی حوزه مقاومت بسیج این بانک طی مراسمی با حضور سرهنگ بهزادی معاون اجرایی سپاه بیت المقدس، سرهنگ زندیه رئیس سازمان بسیج کارکنان استان کردستان و همچنین مدیران پست و پست بانک، رؤسای شعب و کارکنان ستادی مدیریت شعب این استان و سایر مهمانان افتتاح شد.

به گزاش حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران: فاتح ملایی مدیرشعب پست بانک استان در ابتدای این مراسم ضمن تبیین اهمیت ایجاد پایگاه بسیج در ادارات و با اشاره به وجود ایثار و ایثارگری در سرشت افراد بسیجی گفت: ایجاد این پایگاه موجب تضمین و تقویت انگیزه و همچنین تعهد کارکنان می شود.
سرهنگ مرادی فرمانده بسیج پست استان نیز در ادامه ضمن تقدیر از مسئولان پست بانک ایران به جهت افتتاح این پایگاه عنوان کرد: لازم است در سازمان‌ها و ادارات حلقه های اتصالی برقرار گردد که این اتصال از طریق پایگاه های بسیج امکان پذیر می باشد و باید تمامی اعضاء و مدیران در آن حضور پررنگ وفعالی داشته باشند.
وی افزود: روحیه ایثار و مقاومت دو موضوع مهمی است که در شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش بسزایی داشته و همواره در زندگی ملت ایران نیز جاری است.
همچنین سرهنگ زندیه رئیس سازمان بسیج کارکنان استان کردستان در مراسم مذکور ضمن تقدیر از پست بانک استان به جهت استقبال از ایجاد پایگاه عنوان کرد: کارکنان بسیجی در جامعه دارای ارزش و جایگاه بزرگی هستند و هدف از ایجاد این پایگاه ها درسطح کشور ارائه خدمات صادقانه به جامعه است.
گفتنی است: در پایان این مراسم حسین واحدی به عنوان سرپرست پایگاه بسیج پست بانک استان کردستان معرفی شد.

گزارش تصویری