null برگزاری کارگاه آموزشی خانواده توسط بسیج پست‌بانک‌ایران

حوزه مقاومت بسیج پست‌بانک‌ایران، کارگاه آموزشی خانواده و ارتباط والدین با فرزند با محوریت تربیت کودکان، جوانان و بلوغ ویژه بانوان بانک را بیست‌ویکم تیرماه سال‌جاری درسالن اجتماعات ساختمان آموزش برگزار کرد.


به گزارش حوزه مقاومت بسیج: در این کارگاه آموزشی دکتر نیلچی‌زاده ضمن تبیین هوش اخلاقی و هوش اجتماعی و چگونگی پرورش هریک از این موارد در جوانان توسط والدین اظهارداشت: هوش اخلاقی، جنبه‌های جذابیت انسانی و هوش هیجانی جنبه‌های فعالیت‌های اجتماعی را در جوانان فعال‌تر می‌کند.
وی افزود: لازمه ارتقاء و پرورش هریک از موارد فوق اختصاص زمان مفید و گوش‌دادن واقعی والدین جهت بالابردن عزت نفس در فرزندان است.
نیلچی‌زاده در ادامه ضمن تأکید در ایجاد انگیزه مطالعه و انجام تمرینات و حضور در کلاس‌های معتبر تفکر خلاق در فرزندان، درخصوص حساسیت‌های موجود، مزایا و معایب تربیت خانواده‌محور و جامعه‌محور و همچنین تقویت بینش و خودآگاهی فرزندان مطالبی را مطرح نمود.
وی درپایان ضمن پاسخگوئی به سئوالات حاضرین، کتاب‌هائی در زمینه‌های تربیت کودکان و نوجوان، خداشناسی کودکان و فلش‌های کارت‌های آموزشی برای والدین با محوریت تربیت به رنگ خدا و خودکنترلی فرزندان را جهت بهرمندی و راهنمائی والدین به آنان معرفی کرد.

گزارش تصویری