null همایش گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد

همایش گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر روز سوم خردادماه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونین وی، مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره سازمان‌ها و شرکت‌ها، رئیس سازمان بسیج مهندسین، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارتخانه و بسیجیان حوزه‌ها و پایگاه‌های تابعه از جمله پست بانک ایران در سالن شهید قندی در تهران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: در ابتدای این مراسم میلاد عرفان‌پور شاعر برجسته کشور اشعاری در وصف این روز تاریخی قرائت کرد و سپس سردار کفایتی رئیس سازمان بسیج مهندسین مطالبی را درخصوص برنامه‌ها، اهداف و مأموریت‌های این سازمان در مقابله با تهدیدهای دشمن در فضای مجازی بیان داشت.
دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این مراسم ضمن تبریک سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: بسیجی بودن یک افتخار است و داشتن روحیه بسیجی در همه ابعاد موجب پیشرفت امور و انجام کارهای دشوار و سخت می‌شود.
وی درپایان با اشاره به خاطرات جنگ و آزادسازی خرمشهر و نقش مهم وزارت‌ ارتباطات و فناوری اطلاعات در طول هشت سال دفاع مقدس و همچنین وضعیت کنونی منطقه و کشورهای همسایه و همچنین تحریم‌ها اظهار داشت: رمز پیروزی و موفقیت در همه جبهه‌ها و همه ابعاد فرمایش امام راحل(ره) یعنی "وحدت کلمه" است.

گزارش تصویری