null برگزاری مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) در پست‌بانک‌ایران

مراسم جشن ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، بیست و چهارم مردادماه سال جاری با حضور مدیران و کارکنان واحدهای ستادی و مناطق سه‌گانه تهران درسالن اجتماعات ساختمان آموزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: در این مراسم پس از تلاوت کلام‌الله مجید، ابتدا کلیپ مناسبتی پخش و سپس گروه هم‌خوانی بین‌المللی محراب به تواشیح خوانی در وصف آن امام همام، پیامبراکرم(ص) و بانوی بزرگوار اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) پرداختند.
همچنین در این مراسم محمد شجاعی استاد اخلاق و مشاور خانواده ضمن تبریک ولادت حضرت امام رضا(ع) به تببین خصائص اخلاقی حضرت امام رضا(ع) پرداخت.
وی با اشاره به متن نامه آن حضرت به حضرت عبدالعظیم‌الحسنی(ع) درخصوص دوری از وسوسه‌های شیطانی و راه‌های رسیدن به قرب الهی گفت: دل انسان همانند آئینه شفاف و بی‌آلایش است و شیطان جایگاهی در آن ندارد، بلکه بایستی با انس با آموزه‌‌های دینی و اسلامی در مسیر درست زندگی حرکت کنیم تا از هر گزندی به دور باشید.
شجاعی درپایان برحفظ بنیان خانواده، صمیمیت و وفاداری بین زوجین و فرزندان و ارتقاء سطح آگاهی خانواده‌ها در برخورد و رفتار مناسب با یکدیگر تأکید کرد.

گزارش تصویری