null تجلیل از ایثارگران پست‌بانک‌ استان‌های مازندران و گلستان

مشاور مدیرعامل پست بانک ایران در امور ایثارگران با حضور در مدیریت‌شعب استان‌های مازندران و گلستان از کارکنان ایثارگر این مدیریت‌ها تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: اسدگرامی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران در هریک از مراسم‌ها ضمن تشریح اقدامات و فعالیت‌های حوزه ایثارگران اظهارداشت: وظیفه همه ماست که به یاد ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان طی هشت‌سال دفاع مقدس باشیم چرا که آسایش و آرامش امروز ما مدیون فداکاری این عزیزان است.
وی تصریح کرد: همه می‌دانند دفاع مقدس یک برخورد نظامی نبود بلکه برخورد آرمان‌های ملت ایران اسلامی با دشمنان بود که شکل گرفت.
گرامی گفت: هیچ ملتی در جهان سلحشوری‌های خود را برای حفظ و صیانت از هویت و شرف خود فراموش نمی‌کند و امروز ملت بزرگ ایران اسلامی به واسطه پایبندی به ارزش‌های شریف انسانی توانسته است هویت و عزت خود را در ژرفای تاریخ بشریت و ملت ها به ساحل برساند.
مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود: در شرایطی که کشور ما در جنگ اقتصادی به سر می‌برد برای موفقیت در این عرصه باید روحیه ایثار و فداکاری بیشتر از قبل بر جامعه حاکم شود.
همچنین در این مراسم ها شعبانعلی رجبی و رمضان جعفری مدیران شعب استان‌های مازندران و گلستان ضمن تقدیر از اقدامات امور ایثارگران، گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در استان را ارائه و در ادامه هریک از ایثارگران با تقدیر از توجه و اهتمام امورایثارگران به آنان به ارائه دیدگاه ها، مسائل و مشکلات خود پرداختند که گرامی ضمن ارائه پاسخ‌های لازم، پیگیری مسائل مطرح شده را اولویت مهم امور ایثارگران برشمرد.
گفتنی است: گرامی از واحدهای ستادی و برخی شعب استان‌های مذکور بازدید و لوح تقدیر دکترشیری مدیرعامل پست بانک ایران را به کارکنان ایثارگران و عضو خانواده‌های شهداء اهداء کرد.
شایان ذکر است: به همین منظور در هریک از مدیریت‌های شعب استان‌های سراسر کشور بمنظور گرامیداشت یادوخاطره ایثارگران و تجلیل از رشادت‌های آنان از کارکنان ایثارگر بانک تقدیر بعمل آمد.

گزارش تصویری