null قهرمانی تهران در چهارمین دوره مسابقات والیبال "جام ولایت" پست بانک ایران

چهارمین دوره مسابقات سراسری والیبال پست بانک ایران که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با نام "جام ولایت" به میزبانی حوزه مقاومت بسیج در شهرستان چابکسر گیلان از سی‌و یکم اردیبهشت‌ماه لغایت دوم خردادماه سال جاری برگزار شد با قهرمانی تیم تهران به‌پایان رسید.


به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: در این دوره از مسابقات تیم تهران با 4 برد پیاپی و کسب 12 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های منطقه مرکزی منتخب استان‌های مرکزی، اصفهان و لرستان با 9 امتیاز و خراسان رضوی با 6 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند و تیم‌های گیلان و منطقه شمال منتخب استان‌های مازندران و گلستان نیز در رده‌های چهارم و پنجم ایستادند.
بنابراین گزارش: عبدالرحمن آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در مراسم اختتامیه این مسابقات ضمن تبریک فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، تقدیر از معاون تربیت بدنی بسیج بانک تمامی ورزشکاران و دست‌اندرکاران برگزاری آن و تبریک پیشاپیش مبعث حضرت رسول اکرم(ص) گفت: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد نشاط و شادابی، همدلی، صمیمیت بین کارکنان و ایجاد ارتباط بین آنان برای کمک به بانک است.
وی افزود: تعداد تیم‌ها در چهار دوره گذشته کم بود و بضاعت و شرایط استان‌ها و امکانات موجود نیز اجازه نمی‌داد تا تعداد تیم‌ها بیشتر شود اما سال بعد قطعاً 8 تیم شرکت خواهند نمود.
آقائی تصریح کرد: هرچند برد و باخت هم در این مسابقات برای جذاب شدن بازی‌ها مهم است اما ترویج سلامتی و فرهنگ بسیج در رأس آن است.
وی خاطرنشان ساخت: در هیچ یک از استان‌ها مشکل بودجه ورزشی نداریم و انتظار داریم فعالیت‌های گروهی و ورزشی در مدیریت‌های شعب با جدیت دنبال شود تا علاوه بر ترویج فرهنگ سلامتی همه بتوانند در مسابقات مختلف مشارکت داشته باشند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج در پایان بیان داشت: باید طوری تلاش کنیم تا شرمنده شهداء نشویم چون آنان خونشان را برای آزادسازی خرمشهر دادند و قطعاً حفظ ارزش‌های انقلاب و شهداء برهمه واجب است.
حسین صدیق‌پور مسئول ورزش پست بانک ایران نیز در این مراسم گفت: میزبانی مسابقات والیبال همواره بر عهده حوزه مقاومت بسیج بوده و هرسال بهتر از سال قبل برگزار می‌شود و این مسابقات در تقویم ورزشی بانک درج شده است.
وی افزود: هدف از برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی در بانک ایجاد روحیه نشاط و همدلی بیشتر بین کارکنان است و تلاش می‌کنیم شرایط را برای همه کارکنان فراهم سازیم تا بتوانند در مسابقات مختلف ورزشی حضور داشته باشند.
همچنین اسدالله قزوینی معاون تربیت بدنی مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز ضمن حضور در این مراسم گفت: برگزاری اینگونه مسابقات برای اتقاء انگیزه کارکنان بسیار لازم و ضروری است و مدیران پست بانک ایران با شناخت درست از این موضوع، اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی کرده‌اند که بسیار بجا و شایسته می باشد.
گفتنی است: در پایان این مراسم جوایز تیم‌های اول تا سوم به همراه کاپ قهرمانی به آنان اهداء شد.
تهران 2 (25 - 16 و 25- 18) گیلان صفر
منطقه مرکزی 2 (25-14 و 25-13) منطقه شمال صفر
خراسان رضوی صفر (25-14 و 25-14) منطقه مرکزی 2
گیلان 2 (25-19، 24-26 و 15-7) منطقه شمال 1
تهران 2 ( 25-21 و 25-18) خراسان رضوی صفر
گیلان صفر (11-25 و 10-25) منطقه مرکزی 2
منطقه شمال صفر (17-25 و 13-25) خراسان رضوی 2
تهران 2 (25-21 و 25-20) منطقه مرکزی صفر
گیلان صفر (13-25 و 22-25) خراسان رضوی 2

تهران 2 (25-11 و 25-13) منطقه شمال صفر

گزارش تصویری