معاون مالی و سرمایه‌گذاری خبرداد: استقبال دستگاه‌های دولتی از خدمات کارگزاری پست‌بانک‌ایران

سیداصغر جلیلی نیا معاون مالی و سرمایه‌گذاری پست بانک ایران با ارائه گزارشی از عملکرد شعب این بانک درخصوص ارائه خدمات کارگزاری حساب‌های دولتی طی شهریورماه سال‌جاری اعلام کرد: گزارش مذکور بیانگر آن است که دستگاه‌های دولتی از این خدمت استقبال خوبی بعمل آورده‌اند.

مراسم تجلیل از علی قاسمی مدیر پیشین پست بانک استان یزد برگزار شد

مراسم تودیع علی قاسمی مدیر پیشین پست بانک استان یزد و معارفه عباس جهانگیر ابوالمعالی معاون این استان که با حفط سمت به عنوان سرپرست مدیریت شعب مذکور معرفی شده است با حضور داود کریمی مداب سرپرست اداره کل امور شعب و مناطق آزاد پست بانک ایران برگزار شد.

تاکید استاندار قم بر توسعه درگاه های الکترونیک پست بانک ایران در مناطق روستایی

بهرام سرمست استاندار قم در نشست با سیداسفندیار سادات سرپرست پست بانک استان بر توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در مناطق روستایی و کم برخوردار تاکید نمود.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران: راه‌حل برون‌رفت پیروزمندانه از جنگ اقتصادی مدیریت علمی، تخصصی و عملگرایی است

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در گفتگویی ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای عظیم‌الشأن دفاع مقدس تأکید کرد: راه‌حل برون رفت پیروزمندانه از جنگ اقتصادی در مدیریت علمی، تخصصی و اتخاذ راهبرد عملگرایی است.

قدردانی دکترشیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران از ابراز همدردی با وی

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران طی پیامی از ابراز همدری وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارائی و معاونین آنها، مدیران بانک مرکزی، مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره شبکه بانکی و مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌ها و همچنین اعضای هیأت مدیره، مدیران و کارکنان این بانک و دیگر عزیزان که در پی درگذشت پدرفقیدشان با وی ابراز همدردی کرده ‌بودند قدردانی نمود.

پیام تسلیت مهندس آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات به مدیرعامل پست‌بانک‌ایران

مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی پیامی درگذشت پدر دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران را تسلیت گفت.

پیام تسلیت وزاری ارتباطات و اقتصاد به مدیرعامل پست بانک ایران

مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیام های جداگانه ای درگذشت پدر دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران را تسلیت گفتند. متن پیام های آنان بدین شرح است:

ایثارگران پست‌بانک‌ایران مورد تجلیل قرار گرفتند

به‌ مناسبت هفته دفاع مقدس و اولین روز این هفته با حضور طهمورث الیاسی رییس هیأت مدیره پست بانک ایران از ایثارگران این بانک ایران تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

قدردانی رییس کمیته امداد از مشارکت پست بانک ایران در رزمایش ایران همدل و اطعام حسینی

سیدمرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال لوح تقدیر به دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران از مشارکت و همراهی این در رزمایش "ایران همدل و اطعام حسینی" در راستای خدمت رسانی به نیازمندان و محرومان قدردانی نمود.

تأکید استاندار ایلام بر گسترش همکاری‌ها با پست بانک ایران

قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار ایلام در نشست با حاتم سلیمانی مدیرشعب پست بانک استان بر گسترش همکاری‌ها و تعاملات استانداری با این بانک برای خدمت رسانی بیشتر به آحاد جامعه تأکید کرد.

جلسه شورای اداری پست بانک استان قزوین با حضور دکتر شیری و مدیران ستادی برگزارشد

جلسه شورای اداری پست بانک استان قزوین با حضور دکتر بهزاد شیری نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل، سیداصغر جلیلی نیا معاون مالی و سرمایه گذاری وی، محسن اخلاقی مدیر امور حراست، مجید رضایی رییس اداره کل روابط عمومی، حمید قیطاسوند رییس اداره کل بازاریابی، فتانه توحید رییس اداره کل راهبری و نظارت بر سامانه های نرم افرازی و همچنین حمید مصلحی مدیرشعب، معاون وی، روسای دوایر و کارکنان ستادی و روسای شعب استان، بیستم شهریورماه برگزار شد.

قدردانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملکرد پست بانک استان زنجان

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درجلسه شورای اداری استان زنجان که با حضور امان جمعه، استاندار و مسئولان استانی از جمله حسن شجاعی مدیرشعب پست بانک استان برگزار شد از عملکرد پست بانک این استان در نقاط کم برخوردار تقدیر نمود.

نماینده بروجرد: پست بانک ایران ظرفیت های لازم برای کمک به اشتغال زایی در روستاها را دارد

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در نشست با فردین امیری مدیرشعب پست بانک استان لرستان گفت: این بانک ظرفیت‌ها و بسترهای لازم برای کمک به اشتغالزایی و رونق اقتصادی مناطق روستایی را دراختیار دارد.

گردهمایی عاشوراییان وزارت ارتباطات با حضور مدیران و کارکنان پست بانک ایران برگزار شد

گردهمایی عاشوراییان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان و شرکت های تابعه آن، همزمان با ششم ماه محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه فضای باز موسسه فرهنگی و ورزشی پیام با حضور مدیران و کارکنان این مجموعه ها از جمله پست بانک ایران برگزار شد.

پست‌بانک شعبه خصوصی‌سازی تهران افتتاح و مورد بهره‌‌برداری قرارگرفت

پست بانک شعبه سازمان خصوصی‌سازی تهران طی مراسمی و با حضور طهمورث الیاسی عضو هیأت مدیره این بانک، آرش شهرکی‌کیا مدیرامور شعب استان‌های تهران، سمنان، البرز و قم و جمعی از مدیران سازمان مذکور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

پست‌بانک شعبه خصوصی‌سازی تهران افتتاح و مورد بهره‌‌برداری قرارگرفت

پست بانک شعبه سازمان خصوصی‌سازی تهران طی مراسمی و با حضور طهمورث الیاسی عضو هیأت مدیره این بانک، آرش شهرکی‌کیا مدیرامور شعب استان‌های تهران، سمنان، البرز و قم و جمعی از مدیران سازمان مذکور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

تکریم و تجلیل دکترشیری از کارکنان آزاده پست‌بانک‌ایران

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت بیست‌وششم مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از کارکنان آزاده شاغل و بازنشسته این بانک تکریم و تجلیل به‌عمل آورد.

گفتگوی صمیمی با آزاده سرافراز؛ محمدعلی ایمانیان همکار پست‌بانک‌ایران

26 مرداد سال 1369 آغاز بازگشت آزادگان بـه میهن اسلامی و روز سراسر افتخاری اسـت کـه بر صفحات زرین انقلاب حک شد. این روز تاریخی یادآور ایام خوشبو بـه عطر حضور دوباره عزیزانی اسـت کـه بوی شهیدان را با خود داشتند. بدون شک این روز یکی از این روزهای ماندگار است که هیچ موقع از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد. به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و به منظور یادآوری رشادت‌ها و پایمردی‌های این عزیزان، امور ایثارگران بانک با محمدعلی ایمانیان همکار پست‌بانک‌ایران سرپرستی منطقه غرب تهران مصاحبه‌ای انجام داده که از نظرتان می‌گذرد.

نشست دکتر شیری با جمعی از بازنشستگان پست‌بانک‌ایران

نشست صمیمی دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران با اعضای هیأت مدیره کانون بازنشستگان این بانک به مناسبت بیست و پنجم مردادماه سالروز تکریم بازنشستگان برگزار شد.

پیام مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به‌مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران طی پیامی، 26مردادماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را به ملت شریف ایران به ویژه کارکنان آزاده این بانک تبریک گفت.