تغییر سرشماره پیامکی تراکنش‌های بانکی مشتریان پست بانک ایران

با توجه به تغییرات ایجاد شده در سامانه پیامکی پست‌بانک‌ایران، سرشماره پیامکی تراکنش‌های حساب‌های بانکی مشتریان این بانک از ۱۰۰۰۲۹ به ۵۰۰۰۴۹۴۰ تغییر یافت.

ارزیابی عملکرد مدیریت‌های شعب استان‌ها و مناطق پست‌بانک‌ایران بصورت ویدئو کنفرانس

دکتر بهزادشیری مدیرعامل پست بانک ایران، عملکرد مدیریت‌های شعب استان‌ها و مناطق این بانک را با توجه به شرایط فعلی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره آن، بصورت ویدئو کنفرانس مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد.

رئیس اداره‌کل بانکداری‌خرد و امورباجه‌ها خبرداد: درجه‌بندی باجه‌های روستائی پست‌بانک‌ایران

سیدحسین ابطحی رئیس اداره‌کل بانکداری خرد و امورباجه‌ها پست‌بانک‌ایران از درجه‌بندی باجه‌های بانکی روستائی این بانک در چهار سطح خبر داد و گفت: خوشبختانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موافقت اصولی خود با فعالیت رسمی باجه‌های مذکور را اعلام کرد که این مهم می‌تواند در تثبیت جایگاه آنها در شبکه بانکی کشور بسیار مهم باشد.

ساعات کار واحدهای ستادی و اجرایی پست بانک ایران از ۲۳ فروردین تا اطلاع بعدی اعلام شد

درراستای اجرای طرح "فاصله گذاری هوشمند" و براساس بخشنامه شورای هماهنگی بانک ها، ساعات کار ادارات مرکزی و مدیریت های شعب و شعب استان ها و مناطق پست بانک ایران با حضور دوسوم کارکنان طی روزهای کاری از ۲۳ فروردین تا اطلاع بعدی از ساعت ۷ لغایت ۱۴ می باشد.

مدیرعامل پست بانک ایران: تأمین مالی بخش‌های مولد اقتصاد درراستای جهش تولید از اولویت‌های این بانک است

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران، در اولین روز کاری سال ۱۳۹۹با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه اعلام کرد: تأمین مالی بخش‌های مولد و اشتغال‌زای اقتصاد ملی درراستای جهش تولید، مهمترین اولویت این بانک درسال جاری است و تلاش می‌کنیم نقش خود را در این راستا به خوبی ایفا نماییم.

مدیرعامل پست بانک ایران: طرح تسهیم شادی با رونق تولید ملی با مدیریت هزینه‌های تبلیغاتی غیرضرور درروستای کم‌برخوردار کشور اجرا شد

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران اعلام کرد: این بانک درراستای شعار سال(رونق تولید) و ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از واحدهای تولیدی خرد و کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه، طرح تسهیم شادی با رونق تولید ملی را با مدیریت هزینه های تبلیغاتی اجرا کرد.

پیام نوروزی دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران

دکتر بهزاد شیری نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل پست‌بانک‌ایران ضمن تکریم سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع)، طی پیامی مبعث پیامبرنور و رحمت حضرت محمد(ص) و همچنین آغاز سال 1399را به ملت شریف ایران به ویژه کارکنان، کارگزاران، مشتریان و سایر ذینفعان این بانک تبریک گفت.

علی فروزان خواه به‌سمت مدیرشعب پست‌بانک استان سمنان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران، علی فروزان خواه به سمت مدیرشعب استان سمنان منصوب شد.

مدیرامورشعب استان‌ها و بازاریابی: 2 هزار و 546 دستگاه خودپرداز پست‌بانک‌ایران در روستاهای کشور خدمات الکترونیکی را ارائه می‌نماید

علیرضا واحدپور مدیرامورشعب استان ها و بازاریابی پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: درحال حاضر2 هزار و 546 دستگاه خودپرداز پست‌بانک‌ایران در روستاهای کشور نصب شده و به هموطنان خدمات‌رسانی الکترونیکی می‌نماید که می‌تواند در کاهش ترددهای غیرضرور روستائیان به شهرها و شیوع ویروس کرونا مؤثر باشد.

پیام تبریک دکترشیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به‌مناسبت سالروز تأسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

دکتر بهزاد شیری نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل پست‌بانک‌ایران با ارسال پیامی به مهندس آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، 21 اسفند سالروز تأسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به ایشان و مدیران و کارکنان این وزارتخانه و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه تبریک گفت.

ضدعفونی شعب و ساختمان‌های ستادی پست‌بانک‌ایران در سراسر کشور

براساس تصمیمات کمیته بحران پست‌بانک‌ایران برای مقابله با شیوع و انتقال ویروس کرونا در بانک‌ها، تمامی ساختمان‌های ستادی مرکز و مدیریت‌های شعب و شعب این بانک در سراسر کشور برای خدمت‌رسانی بهینه به مشتریان ضدعفونی شدند.

رئیس اداره‌کل توسعه‌بانکداری‌الکترونیک خبرداد: ارتقاء خدمات سامانه تلفن‌بانک پست‌بانک‌ایران

درراستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش ترددهای غیرضرور هموطنان به شعب و باجه‌های بانکی و ترویج فرهنگ استفاده از روش‌های غیرحضوری، خدمات سامانه تلفن‌بانک پست‌بانک‌ایران توسعه‌یافته و آماده بهره مندی مشتریان می‌باشد.

مدیرامورفناوری اطلاعات پست‌بانک‌ایران اعلام‌کرد: تمدید اعتبار کارت‌های بانکی منقضی‌شده و افزایش تعداد تلاش‌های ناموفق رمز ورود اشتباه و انتقال وجه کارت‌به‌کارت

مهندس بهمنی مدیرامور فناوری اطلاعات پست بانک ایران اعلام کرد: درراستای کاهش مراجعه‌های مشتریان به شعب و باجه‌های این بانک و ترویج و توسعه استفاده از خدمات الکترونیکی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تاریخ اعتبار انقضاء کارت‌های بانکی، تعداد تلاش‌های متوالی برای دریافت رمز ورود در درگاه‌های الکترونیکی و مبلغ انتقال کارت به کارت افزایش یافت.

خدمات بانکداری الکترونیکی پست‌بانک‌ایران برای جلوگیری از ترددهای غیرضرور هموطنان

درگاه‌های الکترونیکی پست بانک ایران آمادگی دارد با ارائه خدمات متنوع بانکی به مشتریان از ترددهای غیرضرور هموطنان به شعب و باجه‌های این بانک و شیوع احتمالی ویروس کرونا جلوگیری نماید.

ساعت کار شعب و باجه های پست بانک ایران از دهم لغایت پانزدهم اسفندماه

در راستای کاهش ساعت کار ادارات و بانک های دولتی بمنظور کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا طی بخشنامه ای از سوی مدیریت امور طرح و برنامه پست بانک ایران، ساعت کار ادارات ستادی، مدیریت های شعب و باجه های این بانک از دهم لغایت ۱۵ اسفندماه سال جاری اعلام شد.

حسین واحدی به‌سمت مدیرشعب پست‌بانک استان کردستان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران، حسین واحدی به سمت مدیرشعب استان کردستان منصوب شد.

امکان دریافت اقساط تسهیلات پرداختی در باجه‌های پست‌بانک‌ایران فراهم شد

سیدحسین ابطحی رئیس اداره‌کل بانکداری خرد و امور باجه‌های پست بانک ایران گفت: در راستای توسعه خدمات بانکی درسطح روستاهای کشور و ایجاد دسترسی آسان به این خدمات، امکان دریافت اقساط از طریق باجه‌های بانکی روستایی فراهم شد.

مدیرعامل پست بانک ایران خبرداد: اجرای طرح تسهیم شادی با رونق تولید ملی با مدیریت هزینه های تبلیغاتی نظیر چاپ تقویم و سررسید

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران اعلام کرد: این بانک درراستای شعار سال(رونق تولید) و ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از واحدهای تولیدی خرد و کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه، طرح تسهیم شادی با رونق تولید ملی را با مدیریت هزینه های تبلیغاتی اجرا می کند.

قدردانی معاون وزیر ارتباطات از ارائه خدمات مناسب پست بانک ایران

فرهاد معارفی معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از همکاری و تعامل سازنده پست بانک ایران درراستای ارائه خدمات مناسب به ویژه اعطای تسهیلات به اعضای صندوق پس انداز کارکنان این وزارتخانه قدردانی نمود.

مراسم جشن "تکریم مقام مادر و روز زن" در پست‌بانک‌ایران برگزارشد

مراسم جشن "تکریم مقام مادر و روز زن" همزمان با ولادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها دخت نبی‌اکرم(ص) و تجلیل از بانوان شاغل در پست‌بانک‌ایران، بیست‌و‌ششم بهمن‌ماه با حضور دکتر بهزاد شیری مدیرعامل این بانک و بانوان شاغل در واحدهای ستادی و مناطق استان تهران درسالن اجتماعات ساختمان آموزش برگزار شد.