تقدیر از مدیرشعب پست بانک خراسان رضوی در همایش "شبکه بانکی یاور توانمندسازی اقتصادی نیازمندان"

در همایش شبکه بانکی یاور توانمندسازی اقتصادی نیازمندان که با حضور دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی، استاندار خراسان رضوی و مدیران شبکه بانکی و روسای شعب منتخب بانک‌ها در مشهد برگزار شد، از محمود شیردل مدیرشعب پست بانک استان خراسان رضوی در راستای اشتغالزائی و توسعه بسترهای اقتصادی و اجتماعی روستاها تقدیر شد.

مدیر امور سرمایه انسانی: توجه به نیروهای جوان و توانمند از اولویت های مهم در انتصاب مدیران است

مهدی عسکری زاده مدیر امور سرمایه انسانی و پشتیبانی پست بانک ایران در مراسم معرفی احمدعلی اشتری نژاد رئیس جدید اداره کل آموزش بانک اظهارداشت: توجه به نیروهای جوان و توانمند از مهمترین اولویت ها در انتصاب مدیران است.

مدیر امورشعب استان‌های تهران، البرز، قم و سمنان: بانکداری دیجیتال باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود

آرش شهرکی‌کیا مدیرامور شعب استان‌های تهران، البرز، قم و سمنان در مراسم تجلیل از زحمات سیدابوالحسن موسوی مدیر پیشین پست بانک استان سمنان و معرفی محمدجواد زارع سرپرست استان ضمن تأکید بر ضرورت توسعه بانکداری دیجیتال و آموزش و توسعه این مهم در بین کارکنان اظهارداشت: بانکداری دیجیتال باید به فرهنگ سازمانی تبدیل شود.

قهرمانی منتخب استان‌های گلستان و مازندران در پانزدهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال پست‌بانک‌ایران

منتخب استان‌های گلستان و مازندران در بازی نهائی پس تساوی یک بر یک مقابل منتخب استان‌های گیلان و اصفهان در ضربات پنالتی بر این تیم غلبه کرد و مقام قهرمانی پانزدهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال کارکنان پست‌بانک‌ایران را از آن خود کرد و فارس نیز با پیروزی ۴ بر صفر مقابل تهران به مقام سومی رسید.

تقدیر نمایندگان سمنان و گرمسار از خدمت‌رسانی پست‌بانک‌ایران در روستاها

دکتر احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه و غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مراسم افتتاح باجه‌های پست بانک روستای چاشم و نوده از خدمات رسانی این بانک در مناطق کم برخوردار و روستائی تقدیر نمودند.

مدیر جدید شعب استان مازندران و سرپرست مدیریت شعب استان سمنان منصوب شدند

دکتر شیری نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران طی احکام جداگانه ای سیدابوالحسن موسوی را به سمت مدیر شعب استان مازندران و محمدجواد زارع را به سمت سرپرست مدیریت شعب استان سمنان منصوب نمود.

تجلیل از ایثارگران پست‌بانک‌ استان قم

اسد گرامی رئیس اداره کل گزینش و مشاور مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در امور ایثارگران با حضور در مدیریت ‌شعب استان‌ قم از کارکنان ایثارگر این مدیریت‌ تجلیل کرد.

با حضور دکتر شیری و دکترکشاورزیان جلسه شورای اداری پست بانک خراسان‌رضوی برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان خراسان رضوی با حضور دکتر شیری مدیرعامل، دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ستادی و مدیر، معاون و رؤسای شعب و دوایر ستادی استان، چهاردهم آذرماه سال جاری برگزار شد.

بازدید مدیرعامل و عضو هیات مدیره پست‌بانک‌ایران از شعب و باجه‌های بانکی خراسان‌رضوی

دکترشیری مدیرعامل و دکتر کشاورزیان عضو هیأت مدیره پست بانک ایران به همراه جمعی از مدیران ستادی، امروز سیزدهم آذر‌ماه از شعب و باجه‌های بانکی استان خراسان رضوی و همچنین طرح‌های تأمین مالی شده توسط این بانک درراستای حمایت از اشتغال پایدار و بررسی مسائل و مشکلات آنها بازدید نمودند.

مدیر امور شعب و بازاریابی: طرح تسهیلاتی نیکان پست بانک ایران به مدیریت های شعب استان ها ابلاغ شد

علیرضا واحدپور مدیر امور شعب و بازاریابی پست بانک ایران اعلام کرد: در راستای رونق تولید و حمایت از اقشار کم درآمد و هموطنان روستائی طرح تسهیلاتی نیکان ویژه باجه های بانکی به مدیریت های شعب استان ها ابلاغ شد.

مدیرعامل پست بانک ایران: دغدغه اصلی بانک، مشتری‌مداری و تجهیزمنابع است

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درجلسه شورای مدیران گفت: دغدغه اصلی همه مجموعه بانک مشتری‌مداری و تجهیزمنابع برای افزایش سودآوری و ارتقاء جایگاه آن است.

مدیران جدید امور حراست و امور شعب استان های تهران، البرز، قم و سمنان پست بانک‌ایران منصوب شدند

دکتر شیری نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران طی احکامی محسن اخلاقی را به سمت مدیر امور حراست و آرش شهرکی کیا را به سمت مدیر امور شعب استان های تهران، البرز، قم و سمنان این بانک منصوب کرد.

یعقوب عزیزی به‌عنوان نماینده پست‌بانک‌ایران در شرکت سکه معرفی شد

طی حکمی از سوی دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران، یعقوب عزیزی به‌عنوان نماینده این بانک در شرکت سکه (سامانه های کاربردی کلان همگام) معرفی شد.

دکترشیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران: روحیه و فرهنگ بسیجی باید در سازمان‌ها و نهادها جاری شود

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به مناسبت هفته بسیج در نشست با مدیران و کارکنان این بانک در سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزارشد ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهارداشت: داشتن روحیه و فرهنگ بسیجی از ارزش‌های بزرگی است که در هر سازمان و نهادی باید جاری شده تا بتوان با تمرکز و تمسّک به آن تمامی مسائل و مشکلات را مدیریت کرد.

مدیران جدید شعب پست بانک استان‌های کردستان و کرمانشاه منصوب شدند

دکتر شیری نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران طی احکام جداگانه عبدالله رنجبر را به سمت سرپرست مدیریت شعب استان کردستان و فاتح ملائی را به سمت سرپرست مدیریت شعب استان کرمانشاه منصوب نمود.

بازدید دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره پست بانک ایران از مدیریت شعب شهرستان های استان تهران

دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره پست بانک ایران به همراه علیرضا واحدپور مدیر امور شعب و بازاریابی، چهارم آذرماه در ادامه بازدیدهای خود از شعب و باجه های بانکی از مدیریت شعب شهرستانهای تهران و شعبه موزه ارتباطات بازدید کردند.

تأکید نماینده سمنان برحمایت مسئولان از گسترش خدمات پست‌بانک‌ایران در روستاها

احمد همتی نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح باجه پست‌بانک روستای لاسجرد بر حمایت مسئولان از گسترش خدمات این بانک در روستاها و مناطق کم برخوردار تأکید کرد.

دکتر شیری: بازنشستگان پست‌بانک‌ایران همانند شاغلین مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: بازنشستگان این بانک نیز همانند کارکنان شاغل مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند.

مهندس بهمنی مدیرامور فناوری اطلاعات: فعال‌سازی دریافت رمز دوم یکبار مصرف پویا برای مشتریان پست‌بانک‌ایران فراهم شد

مهندس بهمنی مدیر امور فناوری اطلاعات پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: درراستای الزامات بانک‌مرکزی و به‌منظور افزایش امنیت تراکنش‌های کارت‌های بانکی مشتریان، سامانه تولید رمز دوم یکبار مصرف پویا این بانک راه‌اندازی و امکان بهره‌برداری از آن برای مشتریان فراهم شد.

امکان واگذاری چک عادی عهده سایر بانک‌ها ازطریق باجه‌های روستائی منتخب پست‌بانک‌ایران فراهم شد

سیدحسین ابطحی رئیس اداره کل بانکداری خرد و امور باجه‌ها پست بانک ایران گفت: درراستای توسعه خدمات بانکی درسطح روستاهای کشور و فراهم نمودن دسترسی آسان به این خدمات، امکان واگذاری چک عادی عهده سایر بانک‌ها برای وصول درسامانه سراسری چکاوک ازطریق باجه‌های بانکی روستائی پست بانک ایران فراهم شد.