رئیس اداره‌کل معاملات ارزی و روابط‌کارگزاری خبرداد: کاهش 50 درصدی کارمزد خدمات ارزی پست‌بانک‌ایران

مجتبی حقی رئیس اداره‌کل معاملات ارزی و روابط کارگزاری پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: با توجه به امکانات خرید ارز در سامانه نیما توسط این بانک و صرافی فراز اعتماد وابسته به بانک به نیابت از بانک‌مرکزی، واگذاری این ارزها به مشتریان با نرخ مناسب و رقابتی و همچنین ارسال حوالجات با کارمزد حداقلی و کاهش 50 درصدی انجام می‌شود.

احمدعلی اشتری‌نژاد به سمت رئیس اداره کل آموزش و تحقیقات پست بانک‌ایران منصوب شد

دکتر شیری نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران طی حکمی احمدعلی اشتری‌نژاد را به سمت رئیس اداره‌کل آموزش و تحقیقات این بانک منصوب کرد.

با حضور دکتر شیری و دکتر کشاورزیان، جلسه شورای اداری پست بانک استان اصفهان برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان اصفهان با حضور دکتر شیری مدیرعامل، دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره، محمود سعادتفر مدیر امور طرح و برنامه، فرهاد بهمنی مدیرامور فناوری اطلاعات، افشین فلاحی مدیرامور اعتباری و وصول مطالبات، علیرضا واحدپور مدیر امور شعب و بازاریابی، مجتبی حقی رئیس اداره کل کارگزاری و معاملات ارزی، مجید رضائی رئیس اداره کل روابط عمومی، حمید قیطاسوند رئیس اداره کل بازاریابی، افشین کلانی مدیرشعب استان، معاونین وی و همچنین روسای شعب و دوایر ستادی و جمعی از کارشناسان، ۲۳ آبان ماه درمحل مدیریت شعب استان برگزار شد.

بازدید دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره پست‌بانک‌ایران از شعب و باجه‌های بانکی استان اصفهان

دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره پست بانک ایران، بیست‌و دوم‌ آبان‌ماه به همراه محمود سعادتفر مدیر امور طرح و برنامه، علیرضا واحدپور مدیر امور شعب و بازاریابی و سیدحسین ابطحی و حمید قیطاسوند روسای ادارات کل بانکداری خرد و امور باجه ها و بازاریابی از شعب و باجه‌های بانکی استان اصفهان و همچنین طرح‌های تأمین مالی شده توسط این بانک درراستای حمایت از اشتغال پایدار و بررسی مسائل و مشکلات آنها بازدید نمود.

مدیرامور فناوری اطلاعات: انتقال وجوه در درگاه اینترنتی پست‌بانک‌ایران تا سقف 1500 میلیون ریال افزایش یافت

مهندس بهمنی مدیرامور فناوری اطلاعات پست بانک ایران اعلام کرد: درراستای توسعه خدمات بانکداری شرکتی و ارائه خدمات ویژه به مشتریان و همچنین تسهیل انجام عملیات بانکی آنان، سقف روزانه عملیات انتقال وجه بین بانکی ساتنا در سامانه اینترنتی برای مشتریان خاص تا حداکثر سقف روزانه 1500میلیون ریال افزایش یافت.

احتشام فلاح فرعضو هیأت مدیره پست بانک خبرداد: واگذاری کارت اعتباری مروارید تا سقف 500 میلیون ریال به متقاضیان

مهندس فلاح فر عضو هیأت مدیره پست بانک ایران از واگذاری کارت اعتباری مروارید با مبالغ 50، 100، 200، 300 و 500 میلیون ریالی به مشتریان این بانک و دیگر هموطنان برای خرید کالا و خدمات خبرداد.

علیرضا واحدپور مدیرامورشعب پست‌بانک‌ایران از ارائه خدمات متنوع بانکی به روشندلان خبرداد

علیرضا واحدپور مدیر امورشعب و بازاریابی پست‌بانک‌ایران از ارائه خدمات متنوع بانکی توسط شعب منتخب این بانک به روشندلان خبر داد و اعلام کرد: درحال حاضر شعب مستقل شهیدمطهری و میرزای‌شیرازی تهران مجهز به سیستم ویژه روشندلان شده و درحال ارائه خدمات به آنان می‌باشد.

حضور کارکنان پست بانک ایران در راهپیمائی یوم الله ۱۳ آبان

جمعی از مدیران کارکنان پست بانک ایران، امروز سیزدهم آبان ماه همگام با سایر اقشار مردم در راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان در سراسر کشور شرکت کردند.

استاندار قزوین: گسترش خدمات پست بانک ایران در روستاها بسیار ارزشمند است

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در نشست مشترک با حمید مصلحی مدیرشعب پست بانک استان قزوین از گسترش خدمات این بانک در مناطق روستائی استقبال کرد.

دکتر شیری: عملکرد شش‌ماهه پست بانک‌ایران، نشان از دستیابی به ثبات‌وحرکت در مسیر برنامه‌های تدوین شده است

دکتر شیری نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در کارگاه آموزشی کارگروه پایش و کنترل درگاه‌های الکترونیک این بانک ضمن تأکید بر همگرائی و برنامه‌ریزی صحیح صف و ستاد در اجرای مأموریت‌های بانک اظهارداشت: عملکرد شش ماهه اول سال‌جاری نشان از دستیابی به ثبات و حرکت در مسیر صحیح حرکت برنامه‌های تدوین‌شده و نزدیک‌شدن به سوددهی بانک است.

دکتر کشاورزیان عضو هیأت مدیره: بزرگترین مزیت پست بانک ایران ارائه خدمات بانکداری خرد در بستر فناوری های نوین درسطح کشور است

دکتر کشاورزیان عضوهیات مدیره پست بانک ایران در سمینار کارشناسان کارگروه پایش و کنترل درگاه های الکترونیک استان ها و مناطق کشورضمن اشاره به نقش و اهمیت درگاه های غیرحضوری و بانکداری الکترونیک اظهارداشت: این بانک با مزیت بزرگترین خرده بانکدارکشور باید نسبت به ضرورت ارتقاء و گسترش درگاه های الکترونیک خود درسطح کشور توجه داشته باشد.

شهردار زاهدان:پست‌بانک‌ایران در تجهیز ناوگان حمل‌ونقل عمومی این شهر نقش مؤثری داشته است

عبدالقادر پربار شهردار زاهدان در نشست مشترک با مسئولان پست‌بانک استان سیستان‌وبلوچستان از عملکرد این بانک درراستای پرداخت تسهیلات جهت تجهیز و نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل داخلی زاهدان تقدیر نمود.

میثاق سازمانی سمینار کارگروه پایش بانکداری الکترونیک

کارگاه آموزشی کارشناسان کارگروه پایش و کنترل درگاه های الکترونیک پست بانک ایران برگزار شد

کارگاه آموزشی کارگروه پایش و کنترل درگاه ها ی الکترونیک پست بانک ایران با رویکرد جدید بانکداری و حرکت به سمت دنیای هوشمند و دیجیتال و ابزارهای نوین با حضور دکتر شیری نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، دکتر کشاورزیان عضو هیات مدیره، مدیران و کارشناسان امور شعب و بازاریابی، اداره کل روابط عمومی و کارشناسان بازاریابی، انفورماتیک و دایره خدمات بانکی مدیریت های شعب، دوم آبان ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات ساختمان آموزش این بانک برگزار شد.

مراسم تکریم مدیرامور هماهنگی و معارفه رئیس جدید روابط عمومی پست بانک ایران برگزار شد

با حضور دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران، مراسم تکریم محمدرضا فرنقی زاد مدیرپیشین امور هماهنگی حوزه مدیریت و سرپرست اداره کل روابط عمومی و معرفی مجید رضائی به عنوان رئیس جدید اداره کل روابط عمومی برگزار شد.

تأکید نماینده گرمسار بر توسعه خدمات بانکداری الکترونیک پست بانک ایران در روستاها

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در نشست با جمعی از مدیران استان سمنان ازجمله مدیرشعب پست بانک استان ضمن تقدیر از خدمت رسانی این بانک درسطح استان بر لزوم فعال سازی بیشتر باجه های بانکی و گسترش بانکداری الکترونیکی تأکید نمود.

تأکید معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار مرکزی بر انتقال حساب‌های دهیاری ها به پست بانک ایران

مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی در نشست مشترک با مجتبی باقری مدیرشعب پست بانک این استان که در محل استانداری تشکیل شد ضمن تقدیر از خدمات این بانک گفت: پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی کمک خوبی به ایجاد اشتغال در مناطق کم برخوردار کرده است.

فرماندار سراب: پست بانک ایران یکی از بانک های فعال در توسعه اشتغال مناطق روستائی است

ایرج ثقفی فرماندار شهرستان سراب در نشست مشترک با اسماعیل صادقی مدیرشعب پست بانک استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از خدمات این بانک در مناطق روستائی و بخش اشتغال پایدار روستائی گفت: این بانک یکی از بانک های محرک اشتغال درمناطق روستائی است.

مجید رضائی به عنوان رئیس اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران، مجید رضایی به سمت رئیس اداره کل روابط عمومی این بانک منصوب شد.

مهندس فلاح‌فر: پست‌بانک‌ایران بیش از 17هزار طرح روستائی‌و‌عشایری را تأمین‌مالی کرده‌است

مهندس فلاح فر عضو هیأت مدیره پست بانک ایران با اشاره به عاملیت این بانک در اجرای قانون حمایت از توسعه و اشتغال پایدار درمناطق روستائی و عشایری اعلام کرد: این بانک با پرداخت بیش از 14هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب قانون مذکور توانسته است بیش از 17هزار طرح اشتغالزا در مناطق روستائی و عشایری را از ابتدای سال 97 تا پایان نیمه اول مهرماه سال‌جاری تأمین مالی نماید.