جلسه شورای اداری پست بانک استان ایلام با حضور دکتر شیری مدیرعامل بانک برگزار شد

با حضور دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران، جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان ایلام برگزار و طی آن عملکرد شعب استان مورد ارزیابی قرار گرفت.

معاون استانداری گیلان: حضور مؤثر پست بانک ایران موجب رونق تولید و توسعه اقتصادی مناطق کم‌برخوردار شده است

علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در نشست مشترک با محمدزمان فداکار مدیرشعب پست بانک استان اظهار داشت: حضور مؤثر این بانک موجب رونق تولید و توسعه اقتصادی مناطق کم‌برخوردار و روستائی شده است.

نماینده بابل: پست بانک ایران درمناطق روستائی عملکرد مطلوبی دارد

حسین نیاز آذری نماینده شهرستان بابل در نشست مشترک با شعبانعلی رجبی سرپرست شعب پست بانک استان مازندران ضمن استقبال از خدمات این بانک در مناطق روستائی و کم برخوردار گفت: یکی از گام‌های اساسی در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در این مناطق، عملکرد مطلوب پست بانک بوده است.

تقدیر فرماندار اسلامشهر از عملکرد پست بانک ایران درراستای حمایت از تولید ملی

مسعود مرسل‌پور فرماندار شهرستان اسلامشهر در نشست مشترک با مسئولان پست بانک شهرستان‌های استان تهران از عملکرد این بانک در راستای حمایت مالی از طرح‌های دارای توجیه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان تقدیر کرد.

مدیرامور سرمایه انسانی پست‌بانک‌ایران: مسئولیت در نظام اداری یک مسئله چرخشی است

مهندس عسگری‌زاده مدیرامور سرمایه‌انسانی و پشتیبانی پست بانک ایران در مراسم تکریم وحید اصفهانی و معارفه آناهیتا خلج امیرحسینی رئیس جدید اداره‌کل سرمایه انسانی و رفاه گفت: مسئولیت در نظام اداری کشور یک مسئله چرخشی است که باید با انتخاب نیروهای ارزشی به نحواحسن در این راه گام برداشت.

امضای تفاهم نامه همکاری بین پست‌بانک‌ایران و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان در همایش روز و روستا

درحاشیه برگزاری ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر که با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران و دیگر مسئولان در بیرجند برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین مدیران عامل این بانک و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان امضاء شد.

مدیر امورحراست: بسترها و زیرساخت‌های مناسب و امن درحوزه حراست ITفراهم شده است

آرش شهرکی‌کیا مشاور مدیرعامل و مدیر امور حراست پست بانک ایران در مراسم معارفه شاپور ابری رئیس جدید اداره‌کل حفاظت IT و اسناد حراست و تجلیل از زحمات زکیه پورزمان نماینده پیشین حراست در اموربانوان و معاون فعلی اداره کل حسابداری و امورسهام ضمن تبریک به آنان تأکید نمود: باتوجه به شرایط جدید حاکم بر حوزه بانکداری و حرکت به سمت بانکداری دیجیتالی و بانکداری الکترونیک و سایر بخش‌های مرتبط، رویکرد حراست پست‌بانک‌ایران طی چندسال اخیر معطوف به این حوزه شده است.

تقدیر استانداری لرستان از عملکرد پست‌بانک‌ایران در پرداخت تسهیلات اشتغالزائی

گودرز امیری معاون عمرانی استانداری لرستان درجشنواره باجه های بانکی پست بانک استان که در روستای قلعه‌سنگی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد، کارنامه این بانک در پرداخت تسهیلات اشتغالزائی به مناطق روستائی را مطلوب دانست و گفت: این تسهیلات موجب خوداشتغالی درراستای ایجاد مشاغل خانگی، نیروگاه‌های خورشیدی خانگی و رونق تولید درمناطق روستائی شده که شایسته تقدیر است.

جلسه شورای اداری پست بانک خراسان جنوبی با حضور دکترشیری مدیرعامل بانک برگزارشد

جلسه شورای اداری پست بانک مدیریت شعب استان خراسان جنوبی، پانزدهم مهرماه سال جاری با حضور دکتر شیری مدیرعامل این بانک برگزار شد.

تجلیل از ایثارگران پست‌بانک‌ استان‌های مازندران و گلستان

مشاور مدیرعامل پست بانک ایران در امور ایثارگران با حضور در مدیریت‌شعب استان‌های مازندران و گلستان از کارکنان ایثارگر این مدیریت‌ها تجلیل کرد.

مدیرامورشعب‌و‌بازاریابی خبرداد: راه‌اندازی خدمت پرداخت سودسهام شرکت‌های بورسی‌ و فرابورسی توسط پست‌بانک‌ایران

مراسم تجلیل و معارفه عضو هیأت مدیره پست بانک ایران برگزار شد

مراسم تجلیل از دکتر صباغی عضو پیشین هیأت مدیره پست بانک ایران و معارفه دکتر کشاورزیان عضو جدید هیأت مدیره و جمال مقصودی رئیس اداره کل امورشعب و مناطق آزاد این بانک برگزار شد.

دکتر شیری: پست‌بانک‌ایران ظرفیت‌های مناسبی برای تبدیل شدن به بانک نمونه دولتی دراختیار دارد

دکتر شیری نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل پست بانک ایران درجلسه بررسی و ارزیابی عملکرد شاخص‌های برنامه‌های واحدهای اجرائی اظهارداشت: این بانک ابزارهای مناسبی برای تبدیل شدن به بانک نمونه دولتی دراختیار دارد اما تاکنون از این ظرفیت‌های به‌خوبی استفاده نشده است.

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در پست‌بانک‌ایران برگزارشد

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادوخاطره شهدای انقلاب با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد(ص)، دکتر قریشی فرمانده سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات، مهندس مهدیون فرمانده مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر مدعوین توسط حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران در فضای نمادین دفاع مقدس برگزار شد.

جمال مقصودی به‌سمت رئیس اداره‌کل امور شعب و مناطق آزاد پست‌بانک‌ایران منصوب شد

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران در راستای استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و تجارب کارکنان بانک طی ابلاغی جمال مقصودی را به‌سمت رئیس اداره کل امور شعب و مناطق آزاد پست‌بانک‌ایران منصوب کرد.

بازدید دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران از ساختمان جدید بیمه تجارت‌نو

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران و تنی چند از مدیران ستادی این بانک به همراه مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو و معاونین وی از واحدهای فنی، مالی و روابط عمومی مستقر درساختمان جدید ستاد مرکزی این شرکت بازدید کرد.

مدیرعامل پست بانک ایران درمراسم تجلیل از ایثارگران: پیروزی درجنگ اقتصادی با ترویج روحیه و فرهنگ ایثارگری محقق می شود

دکترشیری مدیرعامل پست بانک ایران درمراسم تجلیل از ایثارگران این بانک ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادوخاطره شهداء گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی با ترویج روحیه ایتارگری محقق می شود.

اولین جلسه ستاد مرکزی اربعین پست بانک ایران با حضور دکتر شیری برگزار شد

اولین جلسه ستاد مرکزی اربعین پست بانک ایران با حضور دکتر شیری مدیرعامل برگزار و طی آن بر انجام هماهنگی های لازم برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران حسینی تاکید شد.

برگزاری نمایشگاه مجازی عکس به مناسبت هفته دفاع مقدس در پست بانک ایران

پست بانک ایران بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و همچنین تجلیل از ایثارگران و آشنایی بیشتر با فرهنگ ایثار و شهادت اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی عکس دفاع مقدس نموده است.

دکترشیری مدیرعامل پست بانک ایران، زنگ سال تحصیلی جدید را در دبیرستان جوادالائمه(ع) منطقه ۱۱ تهران به صدا درآورد

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران، امروز صبح یکم مهرماه باحضور در دبیرستان دوره اول جوادالائمه(ع) منطقه ۱۱ تهران و سخنرانی درجمع دانش آموزان این مدرسه، زنگ سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد.