انعقاد تفاهم نامه گسترش همکاری های بین پست بانک و اتاق تعاون ایران

تفاهم نامه گسترش همکاری های بانکی بین پست بانک ایران و اتاق تعاون ایران درراستای ارائه خدمات به تعاونگران ازطریق میز خدمت منعقد شد.

بازدید دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران از مدیریت شعب استان کردستان

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران طی روزهای بیست هفتم و بیست و هشتم شهریورماه سال جاری از مدیریت شعب استان کردستان و همچنین شعب شهرستان های کامیاران، سنندج و چندین باجه بانکی و طرح تامین مالی شده توسط این بانک بازدید کرد.

معاون استانداری مازندران: پست بانک ایران نقش مهمی در توسعه و رونق اقتصادی مناطق روستائی و کم برخوردار دارد

مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در نشست مشترک با شعبانعلی رجبی سرپرست پست بانک استان اظهارداشت: این بانک به جهت ارئه خدمات بانکی درروستاها نقش مهمی ‌در‌ توسعه و رونق اقتصادی این مناطق دارد.

مراسم یادبود شادروان مهدی اصغری همکار فقید اداره‌کل سرمایه‌انسانی و‌ رفاه برگزارشد

مراسم یادبود شادروان مهدی اصغری همکار فقید اداره‌کل سرمایه انسانی و رفاه پست بانک ایران، امروز بیست و پنجم شهریورماه با حضور دکتر شیری مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران و کارکنان این بانک درسالن اجتماعات ساختمان آموزش در تهران ازساعت 15 لغایت 16برگزار شد.

وزیر ارتباطات در اجلاس اتحادیه RCC : قدرت واقعی فناوری، با 5G و استفاده از هوش مصنوعی محقق می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در اجلاس اتحادیه وزرای ارتباطات کشورهای مشترک‌المنافع بابیان اینکه ناسیونالیسم فناورانه به استراتژی برخی قدرت‌های بزرگ تبدیل‌شده است تأکید کرد که انحصار فناوری هوش مصنوعی چالشی جدی برای همه ملل دنیا خواهد بود. ​

استقبال پست بانک استان زنجان از اجتماع عظیم عزاداران حسینی

پایگاه بسیج شهیدشهریاری پست بانک استان زنجان با برپائی ایستگاه صلواتی در مسیر عزاداران حسینی زیبیه از آنان استقبال کرد.

استاندار خراسان‌جنوبی: پست‌بانک‌ایران نقش مؤثری در توسعه طرح‌های زیربنائی دارد

محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در نشست با علیرضا بینا مدیرشعب پست بانک استان گفت: این بانک با حضور درمناطق کم برخوردار و مرزی نقش مؤثری در توسعه طرح‌های زیربنائی و سرمایه‌گذاری ازجمله طرح‌های جاده‌سازی و خطوط ریلی در مناطق کم برخودار و مرزی می‌تواند داشته باشد.

گردهمائی عاشورائیان وزارت ارتباطات و مجموعه‌های تابعه‌ برگزارشد

گردهمائی عاشورائیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته با حضور معاونین وزیر، روساء، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره سازمان ها شرکت ها و مدیران و کارکنان وزارتخانه و مجموعه‌های تابعه ازجمله پست‌بانک‌ایران مصادف با هفتم محرم‌الحرام برگزار شد.

برگزاری مراسم عزاداری ایام سوگواری حضرت‌اباعبدالله‌الحسین‌(ع)در پست‌بانک‌ایران

به‌مناسبت دهه اول محرم؛ ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش، کارکنان پست‌بانک‌ایران اقدام به برگزاری مراسم عزاداری و سینه‌زنی طی این ایام نموده‌اند.

برگزاری مراسم عزاداری ایام سوگواری حضرت‌اباعبدالله‌الحسین‌(ع)در پست‌بانک‌ایران

به‌مناسبت دهه اول محرم؛ ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش، کارکنان پست‌بانک‌ایران اقدام به برگزاری مراسم عزاداری و سینه‌زنی طی این ایام نموده‌اند.

دکتر‌شیری خبرداد: افتتاح 79 طرح تأمین مالی شده توسط پست بانک‌ایران به ارزش بیش از 1000 میلیارد ریال

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) گفت: طی روزهای گذشته تعداد 79 طرح تأمین مالی شده توسط این بانک به ارزش1038 میلیارد ریال در سراسر کشور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مشارکت بلاعوض 930 میلیون ریالی پست‌بانک‌ایران در طرح آبرسانی به روستای کم‌برخوردار قلعه‌جوق شهرستان ملکشاهی

پست‌بانک‌ایران به‌عنوان بزرگترین ارائه‌کننده خدمات بانکداری خرد در روستاها و مناطق دوردست کشور و درراستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود با پرداخت 930 میلیون ریال کمک بلاعوض در اجرای طرح آبرسانی به باغات روستای کم‌برخوردار قلعه‌جوق شهرستان ملکشاهی استان ایلام مشارکت نمود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد: پست بانک ایران در توسعه طرح های اشتغال زائی استان پیشرو است

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاح پروژه های استان در هفته دولت گفت: پست بانک ایران در توسعه طرح های اشتغال زائی استان پیشرو است.

یادداشت دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک در سایت خبرآنلاین با موضوع "تدبیری برای افزایش امید روستائیان"

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست‌بانک‌ایران برگزار شد

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان پست بانک ایران با حضور جمعی از مدیران و کارکنان واحدهای ستادی و مناطق تهران و فرزندان آنان که به سن تکلیف رسیده‌اند، عصر امروز ششم مردادماه سال‌جاری درسالن اجتماعات ساختمان آموزش برگزار شد.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران: ارتقاء مستمرکارائی برای تحقق انتظارات سهامداران ضروری است

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در جلسه با مدیران ستادی بانک با تأکید بر لزوم ارزیابی عملکرد واحدهای بانک به عنوان یک بنگاه اقتصادی گفت: ارتقاء مستمر کارائی و اثربخشی مجموعه برای تحقق انتظارات سهامداران ضروری است.

هفتمین جشنواره الحافظون بسیج ادارات به میزبانی پست‌بانک‌ایران برگزارشد

مرحله مقدماتی هفتمین جشنواره الحافظون ویژه فرزندان کارکنان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات به میزبانی حوزه مقاومت بسیج پست‌بانک‌ایران در سالن همایش ساختمان آموزش این بانک برگزار شد.

استاندارسیستان وبلوچستان: کسب رتبه دوم پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار توسط پست بانک درسطح استان عملکرد خوبی است

احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست مشترک با مسئولان پست بانک استان ضمن تبریک هفته دولت اظهارداشت: این بانک با کسب رتبه دوم درزمینه پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستائی درسطح استان توانسته است عملکرد بسیارخوبی برای رونق اقتصادی و حمایت از کسب وکارهای خرد بویژه درمناطق روستائی و کم برخوردار در کارنامه خود ثبت کند.

پیام دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به‌مناسبت روز کارمند

دیدگاه‌های مدیران طرح‌های تأمین مالی شده توسط پست بانک ایران در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان

چهارمین نمایشگاه دستاوردهای روستائیان و عشایر کشور فرصتی بود تا بسیاری از کارآفرینان و تولیدکنندگان روستائی و عشایری و استارت‌آپ‌های ویژه روستائی، محصولات و تولیدات خود را به هموطنان معرفی کنند. در همین راستا بیش از 100 فعال در حوزه‌های روستائی و عشایری از سراسر کشور که توسط پست‌بانک‌ایران تأمین مالی شده‌اند فرصتی به دست آوردند تا با حمایت این بانک و معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری در این نمایشگاه مشارکت کنند. براین اساس به سراغ چند تن از این مدیران رفتیم تا طی گفتگوئی درجریان روند اجرای طرح‌ها و وضعیت اشتغالزایی آنان قرار بگیریم. گزارش کامل تهیه شده در این راستا از نظرتان می‌گذرد.