قدردانی نماینده فومن از حمایت مالی پست بانک ایران از توسعه کسب و کارهای خرد

حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در نشست با مسئولان پست بانک استان گیلان از نقش حمایتی این بانک در توسعه و رونق کسب و کارهای خرد در مناطق روستائی و کم برخوردار قدردانی نمود.

نماینده قزوین: حضور پست بانک در روستاها از افتخارات انقلاب است

داود محمدی نماینده مردم قزوین و آبیک و رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پست بانک ایران در روستاهای دورافتاده از افتخارات انقلاب است.

متن کامل مصاحبه دکتر شیری مدیرعامل پست بانک با خبرگزاری برنا

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران در گفت‌وگویی تفضیلی با خبرگزاری برنا به مسائل مرتبط به این بانک پرداخت. متن کامل این گفت‌وگو به شرح زیر است:

پیام دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به مناسب عیدسعیدغدیر

استقبال تولیدکنندگان و کارآفرینان تامین مالی شده توسط پست‌بانک‌ایران از نمایشگاه توانمندهای روستائیان

تعدادی از تولیدکنندگان و کارآفرینان تامین مالی شده توسط پست‌بانک‌ایران از سراسر کشور با حمایت این بانک در چهارمین نمایشگاه توانمندهای روستائیان وعشایر درمحل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران حضور یافته و اقدام به معرفی تولیدات و محصولات خود نمودند.

بازدید دستیار ویژه رئیس جمهور ازغرفه پست بانک ایران در نمایشگاه توانمندی های روستاییان

حجت الاسلام یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور دراموراقوام، مذاهب و اقلیت‌های دینی به همراه دکتر امید معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری از غرفه پست بانک ایران در سومین روز از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر بازدید و از نزدیک با خدمات رسانی این بانک در روستاها و مناطق کم برخوردار آشنا شدند.

تجلیل از آزاده دفاع مقدس و ایثارگران پست بانک استان لرستان

به‌مناست 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به کشور، مراسم تقدیر از احمد آروان آزاده هشت سال دفاع مقدس و ایثارگران پست بانک استان لرستان با حضور اسدگرامی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، فرزاد رستمی مدیرشعب استان و کارکنان ستادی و همچنین کارکنان شعب استان بصورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید.

مدیرعامل پست بانک ایران: استقامت منجر به پیروزی، مهمترین پیام آزادگان است

دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران در مراسم گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: مهمترین پیام آزادگان دفاع مقدس، این است که استقامت منجر به پیروزی می شود.

گفتگو با علی کریمی آزاده بازنشسته پست بانک شهرستان بانه

به مناسبت بزرگداشت 26 مردادماه؛ سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و به‌منظور تجلیل از این عزیزان به سراغ علی کریمی آزاده بازنشسته پست‌بانک شهرستان بانه استان کردستان رفته و پای صحبت‌ها و خاطرات وی نشسته‌ایم که درادامه از نظرتان می‌گذرد.

خدمات دهی 8 دستگاه خودپرداز پست بانک ایران در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان

8 دستگاه خودپرداز سیارو ثابت پست بانک ایران با استقرار درغرفه این بانک و سالن‌های 7، 10 و11، 12 و 13، 14، 25 و 27 و همچنین خودروی سیار حامل دو دستگاه در محوطه باز نمایشگاه بین المللی تهران به غرفه داران و بازدیدکنندگان چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر در حال ارائه خدمات متنوع بانکی می باشد.

استقبال مسئولان از غرفه پست بانک ایران در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر

خدمات پست بانک ایران در اولین روز از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر مورد استقبال مسئولان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

بازدید دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران ضمن حضوردر مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایرازغرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

دکتر جهانگیری: خدمات پست بانک ایران در روستاها و مناطق محروم قابل تقدیراست

دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور امروزبیست و چهارم مردادماه ضمن افتتاح چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر درمحل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران ازسالن های مختلف این نمایشگاه از جمله سالن 27 ویژه استارت آپ ها و همچنین غرفه پست بانک ایران بازدید کرد.

بازدید دکترشیری مدیرعامل پست بانک ایران از خبرگزاری برنا

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران با حضور در خبرگزاری برنا ضمن بازدید از بخش‌های خبری مختلف این خبرگزاری و برگزاری نشست صمیمی با مسئولان آن، درخصوص حمایت مالی از کسب و کارهای خرد و فعالان حوزه‌های IT و ICT و تعامل با استارت آپ‌ها، جانشین پروری و جوان‌گرائی، اعطای تسهیلات اشتغال پایدار به روستائیان و عشایر و همچنین برقراری ارتباط مستمر با مدیران و کارکنان ازطریق شبکه های اجتماعی و ویدئو کنفرانس نکاتی را مطرح کرد.

حضورپست‌بانک‌ایران درچهارمین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر

پست‌بانک‌ایران درراستای حمایت از توسعه اشتغال روستائی و ثروت‌آفرینی در روستاها به‌عنوان گسترده‌ترین بانک در روستاها و مناطق دوردست با برپائی غرفه درچهارمین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر که طی روزهای بیست و چهارم لغایت بیست و هفتم مردادماه سال جاری درمحل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود شرکت می‌نماید.

مدیرامورشعب: 2479 دستگاه خودپرداز پست‌بانک‌ایران در باجه‌های روستائی فعال می‌باشد

علیرضا واحدپور مدیرامورشعب و بازاریابی پست‌بانک‌ایران گفت: درحال حاضر2 هزار و 479 دستگاه خودپرداز در باجه‌های بانکی این بانک در روستاها نصب و درحال خدمات‌دهی به هموطنان است.

جلسه شورای اداری پست بانک آذربایجان غربی با حضور مدیرامور شعب برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان آذربایجان غربی با حضور علیرضا واحدپور مدیرامورشعب و بازاریابی، جمعی از مدیران ستادی، مدیر و رؤسای شعب و واحدهای ستادی استان برگزار گردید.

پیام تبریک دکترشیری مدیرعامل پست بانک به مناسبت عیدسعید قربان

دکتر شیری:پست بانک ایران بیش از 15 هزار طرح روستایی را تامین مالی کرده است

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران تصریح کرد: این بانک با پرداخت 12 هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات در قالب قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری توانسته است تامین مالی بیش از 15 هزار طرح اشتغالزا را به خوبی انجام دهد.

مدیرکل ICT مازندران: استفاده از ظرفیت‌های پست‌بانک‌ایران درروستاها موجب رونق اشتغال و عدالت اجتماعی شده است

یدالله طهماسبی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران در جشنواره باجه‌های بانکی مناطق مرکزی و غربی پست بانک استان مازندران اظهار داشت: این بانک توانسته است با استفاده از ظرفیت‌های موجود در مناطق روستائی و کم برخوردار و با ارائه تسهیلات اشتغالزائی موجبات رونق اشتغال و تحقق عدالت اجتماعی را فراهم نماید و حتی عملکرد مناسبی درراستای حمایت از تولیدات داخلی در بین دستگاه‌های متولی درسطح استان را داشته است.