دیدار مدیر شعب پست بانک استان با امام جمعه ساری

عیسی ابراهیمی مدیر شعب پست بانک استان مازندران در دیدار با آیت اله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری به تشریح خدمات پست بانک پرداخت.

قهرمانی تیم فوتسال پست بانک خراسان رضوی در استان

تیم فوتسال پست بانک خراسان رضوی با گذشتن از سد حریفان در بازی نهایی در مقابل تیم راه و ترابری به برتری دست یافت.

تقدیر دکتر سلیمانی از فعالیت 94 دفتر خدمات بانکی روستایی پست بانک در هرمزگان

حضور پست بانک ایران در روستاها و ارائه انواع خدمات بانکی در 94 دفتر خدمات بانکی روستایی قابل تقدیر است.

حساب های شرکت پست استان خوزستان به پست بانک منتقل شد

ارائه خدمات بانکی روستایی و شهری، انعقاد تفاهم نامه با اداره کل پست استان جهت انتقال حساب ها و پیگیری وصول اقساط معوقه از برنامه های انجام شده مدیریت شعب استان خوزستان سال جاری بوده است.

دکتر سلیمانی: پست بانک ایران باید به سمت بانکداری الکترونیکی برود

پست بانک ایران باید به سمت بانکداری الکترونیکی گام بردارد و از بستر مناسب به وجود آمده در روستاها برای ارائه خدمت به این قشر عظیم استفاده بهینه را به عمل آورد.

پست بانک ایران به 8 هزار و 500 نفر از روستاییان تسهیلات پرداخت کرد

بیش از 8 هزار و 500 نفر از اقشار روستایی سراسر کشور تا پایان دی ماه سال جاری از دفاتر خدمات بانکی روستایی پست بانک ایران وام دریافت نموده اند.

زمینه برای فعالیت و کسب درآمد دفاتر بانکی روستایی و شهری فراهم است

با ابلاغ افزایش نرخ های کارمزد و نصب نرم افزارها و ارائه آموزش های لازم به کاربران دفاتر زمینه برای فعالیت و کسب درآمد توسط این دفاتر فراهم شده است.

خدمات پست بانک ایران به مدارس ایلام رسید

رئیس سازمان آموزش وپرورش استان ایلام با ارسال نامه ای به ادارات این سازمان در شهرستان ها بر انجام امور بانکی مربوط به مدارس روستایی در پست بانک تأکید کرد.

امضای قرارداد پست بانک با آموزش و پرورش استان هرمزگان

در پی امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش و مدیریت شعب استان هرمزگان پرداخت وجوه اداره شده آموزش و پرورش به مدارس غیرانتفاعی در استان به پست بانک ایران سپرده شد.

انتصاب رئیس شورای امر به معرف و نهی از منکر

طی حکمی از سوی حجت الاسلام صادق زاده ادارات وکارخانجات ستاد امر به معروف ونهی منکردکتر محمود افضلی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر منصوب شد.

فروش اوراق مشارکت مرحله هفتم توسط پست بانک ایران

پست بانک ایران نسبت به فروش اوراق مشارکت مرحله هفتم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور اقدام می نماید.

دکتر قنبری عضو هیأت مدیره: دفاتر خدمات بانکی شهری و روستایی پست بانک از بانکهای دیگر بیشتر است

دکتر قنبری عضو هیأت مدیره در حاشیه بازدید از پست بانک استان اصفهان در مصاحبه مطبوعاتی رادیو و تلویزیونی شبکه استانی با اشاره به توسعه شعب پست بانک ایران به 10 هزار نقطه تماس بانکی تا پایان برنامه چهارم توسعه اظهار داشت: در حال حاضر شعب فعال پست بانک ایران اعم از شعب مستقل، دفاتر خدمات بانکی شهری و روستایی به بیش از چهار هزار و 600 شعبه رسیده است که این تعداد شعبه در مقایسه با سایر بانک های دولتی و خصوصی بسیار بیشتر است .