تقدیررئیس هیأت‌عامل صندوق توسعه‌ملی، استاندار و نمایندگان اردبیل ازعملکرد اشتغال‌زائی پست‌بانک‌ایران

دکتر شهیدزاده رئیس هیأت‌عامل صندوق توسعه‌ملی، حمید پورمحمدی معاون سازمان برنامه‌و‌بودجه و همچینن استاندار و نمایندگان استان اردبیل درنشست شورای هماهنگی‌ بانک‌ها و جلسه شورای برنامه‌ریزی توسعه‌ای استان اردبیل که با حضور دکترشیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران برگزارشد از عملکرد این بانک در زمینه کمک به اشتغال پایدار روستائی تقدیر نمودند.

دکتر براری معاون وزیر و رئیس سازمان فضائی کشور: رویکرد پست‌بانک‌ایران در دوره مدیریت جدید حل مسئله است

دکتر براری معاون وزیر و رئیس سازمان فضائی کشور در دیدار با مدیرعامل پست بانک ایران و رئیس پژوهشگاه فضائی با اشاره به نقش پست بانک ایران در رفع مشکلات شرکت‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گقت: این بانک ظرفیت بسیار بزرگی برای مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه اقتصاد دیجیتال هم داشته باشد.

مدیر عامل پست بانک ایران خبر داد: کاهش 30 درصدی مصرف حامل های انرژی با اجرای مدیریت سبز

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران گفت: در راستای اجرای بند "ز" ماده 38 قانون برنامه ششم توسعه به منظور اجرای برنامه "مدیریت سبز" با انجام صرفه جویی های لازم و مدیریت بهینه، مصرف حامل های انرژی در این بانک طی سال 97 بطور متوسط 30 درصد کاهش داشته و در سال جاری نیز بطور جدی این مهم در دستور کار بانک قرار دارد.

آذری جهرمی: محور اقتصاد آینده اقتصاد دیجیتال است نه نفت

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی،وزیر ارتباطات در ابتدای سفر استانی خود پیش از ظهر امروز وارد شهرستان تربت حیدریه شد که در بدو ورود به این شهرستان پس از حضور در گلزار شهدا این شهر به مرکز رشد فناوری تربت حیدریه رفت.

مراسم معارفه و تکریم مدیرامور بازرسی و حسابرسی پست‌بانک‌ایران برگزارشد

مراسم معارفه و تکریم مدیر امور بازرسی و حسابرسی پست‌بانک‌ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ستادی این بانک برگزار شد.

استقبال سهامداران در مجمع‌عمومی پست بانک‌ایران از ارائه گزارش شفاف عملکرد بانک توسط دکترشیری

دکتر شیری نایب رئیس و مدیرعامل پست بانک ایران درجلسه مجمع عمومی این بانک، گزارش شفاف از عملکرد، اقدامات و برنامه‌های بانک را به سهامداران ارائه و مورد استقبال آنها واقع شد.

صورت‌های مالی سال 1397 پست بانک ایران در مجمع عمومی بانک تصویب شد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده پست‌بانک‌ایران با حضور بیش از 77 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی از جمله نمایندگان وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارائی، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان خصوصی سازی، سهام عدالت، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره این بانک، بازرس و حسابرس قانونی و همچنین نمایندگان و وکلای سهامداران، دوشنبه چهاردهم مرداد ماه سال جاری در سالن همایش پژوهشگاه فضائی ایران در تهران برگزار و صورت‌های مالی سال 1397 به تصویب رسید.

بازدید عضو هیات مدیره از طرح های تامین مالی شده پست بانک ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد

مهندس فلاح فر عضو هیأت مدیره پست بانک ایران به همراه جمعی از مدیران ستادی این بانک از طرح های تأمین مالی شده توسط پست بانک ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

تقدیر استاندار زنجان از تأمین مالی 25هزار میلیارد ریالی پست‌بانک‌ برای طرح‌های اشتغال‌زائی

فتح‌الله حقیقی استاندار زنجان به‌همراه حسن شجاعی مدیرشعب پست بانک استان از چند شرکت تأمین مالی شده توسط پست بانک استان بازدید و از مشارکت این بانک در تأمین مالی طرح‌های اشتغال‌زائی استان به ارزش 25 هزار میلیارد ریال تقدیر کرد.

فرماندار عسلویه: عملکرد پست بانک‌ایران درمناطق کم‌برخوردار بسیار مطلوب است

عبدالنبی یوسفی فرماندار شهرستان عسلویه درجلسه تجلیل و معارفه رؤسای جدید و پیشین پست بانک این شهرستان، رضایتمندی مردم از عملکرد مطلوب این بانک درمناطق کم برخوردار را ارزشمند دانست و خواستار حمایت دستگاه‌های اجرائی از آن شد.

دکتر شیری: برند پست بانک ایران، بایستی اولویت اول همه کارکنان و کارگزاران باشد

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران در جلسه شورای مدیران این بانک با اشاره به لزوم توجه به واحدهای اجرایی گفت: عملیات اصلی در صف و اجرا اتفاق می افتد و لذا این بخش باید مورد توجه باشد و از 5 استانی که عملکرد مطلوبی داشتند تقدیر و تشکر نمود.

جلسه شورای اداری پست بانک استان فارس با حضور مهندس فلاح فر عضو هیات مدیره برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان فارس باحضور مهندس فلاح فر عضو هیات مدیره، محمدرضا حسنلو رئیس اداره کل نظارت بر عملیات و اطلاعات اعتباری، حمید قیطاسوند رئیس اداره کل بازاریابی، احمد فرهمند مدیرشعب استان، معاونین وی، روسای شعب و دوایر ستادی و دیگر کارکنان استان، چهارشنبه نهم مردادماه سال جاری در شیراز برگزارشد.

محسن اخلاقی به‌سمت سرپرست امور بازرسی‌وحسابرسی پست‌بانک‌ایران منصوب شد

درراستای استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان واحدهای اجرائی و تجارب آنان در امور ستادی، طی حکمی ازسوی دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران، محسن‌اخلاقی به‌سمت سرپرست امور بازرسی ‌و حسابرسی این بانک منصوب گردید.

تقدیرفرمانداران نائین، خوانسار و گلپایگان ازخدمات‌رسانی پست‌بانک‌ایران

محمود جمالی، منصورکمالی و حسین یارمحمدیان فرمانداران شهرستان‌های نائین، خوانسار و گلپایگان در مراسم جداگانه‌ای جهت معرفی رؤسای جدید شعب پست‌بانک شهرستان‌های مذکور از خدمت‌رسانی این بانک درروستاها و مناطق کم‌برخوردار تقدیر نمودند.

فرماندارشهرستان‌جم: رضایت از پست‌بانک‌ایران نشانه کارنامه موفق این بانک است

محمد حسینی فرماندار شهرستان جم استان بوشهر، خدمت‌رسانی پست بانک ایران به روستائیان را حائز اهمیت دانست و گفت: رضایت مردم و مسئولان از این بانک نشانه کارنامه موفق آن است.

گفتگوی زنده دکترشیری مدیرعامل پست بانک ایران با کارکنان از طریق شبکه اجتماعی بومی آپارات

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران امروز ششم مردادماه در اقدامی تحسین برانگیز و درراستای حمایت از شبکه های اجتماعی بومی و کاهش هزینه ها به صورت زنده از طریق شبکه آپارات پاسخگوی سئوالات کارکنان شعب این بانک بود.

تجلیل مسئول امور ایثارگران پست بانک از خانواده شهیدباقری فرد

همایش شورای مشاورین ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های زیرمجموعه، اول مردادماه سال جاری به مدت 2روز در استان اصفهان برگزار و طی آن از خانواده شهید باقری فرد تجلیل بعمل آمد.

نماینده قزوین: حضور پست بانک ایران در تمام روستاهای کشور برای خدمت‌رسانی یک ضرورت است

داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و رئیس کمسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در بازدید از پست بانک استان قزوین گفت: حضور این بانک برای ارائه‌ خدمات‌بانکی در تمام روستاهای کشور یک ضرورت است.

با حضور مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره جلسه شورای اداری پست‌بانک‌استان قزوین برگزار شد

با حضور مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران و تنی چند از مدیران ستادی، جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان قزوین برگزار و عملکرد این استان مورد ارزیابی قرار گرفت.

دکتر صباغی: تعامل‌شعب و باجه‌های بانکی درتحقق اهداف پست‌بانک‌‌ایران بسیار مؤثر می‌باشد

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران درجلسه شورای اداری پست بانک استان یزد، برنامه های عملیاتی و نظارتی شعب و حضور باجه‌ها در مناطق روستائی را مکمل یکدیگر دانست و گفت: تعامل رؤسای شعب و مسئولان باجه‌های بانکی روستائی در تحقق اهداف بانک بسیار مؤثر است.