دکترصباغی عضو هیأت‌مدیره: نقش پست‌بانک‌ایران در توسعه اقتصاد دیجیتال پررنگ‌تر می‌شود

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان ایلام با اشاره به ضرورت انطباق خدمات با نیازهای روزجامعه گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده نقش این بانک در توسعه اقتصاد دیجیتال پررنگ‌تر می‌شود.

عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران برتسریع درپرداخت تسهیلات اشتغال‌زائی برای رونق اقتصاد کشورتأکیدکرد

احتشام فلاح فر عضو هیأت‌مدیره پست بانک ایران ضمن بازدید از مدیریت شعب استان کردستان درجلسه شورای اداری این استان گفت: تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزائی موجب تسهیل در روند رونق اقتصاد کشور می‌شود و شعب بانک باید ضمن رعایت ضوابط اعتباری تلاش کنند تا طرح‌های معرفی‌شده ازسوی مراجع ذیربط در اسرع وقت تأمین مالی شود.

فرمانداردلگان: فعالیت‌های کشاورزی در روستاها با حمایت پست‌بانک‌ایران رونق می‌باید

مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در نشست با علی فروزانخواه مدیرشعب پست بانک سیستان و بلوچستان گفت: کشاورزی از ارکان اصلی اقتصاد روستاها و محور تحقق اقتصاد مقاومتی است و با توجه به نقش مهم پست بانک ایران در تامین مالی طرح های اشتغالزای روستائی، رونق کشاورزی در روستاها با حمایت این بانک محقق می‌شود.

مجمع عمومی عادی سال 1397 صندوق کارکنان پست‌بانک‌ایران برگزار شد

مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به پایان 1397صندوق رفاه و تأمین آتیه کارکنان پست‌بانک‌ایران با حضور دکتر شیری مدیرعامل این بانک و رئیس مجمع صندوق و اعضا هیأت‌مدیره و بازرس قانونی صندوق مذکور برگزار و صورت‌های مالی مربوطه تصویب و مقرر شد 65 درصد سودخالص بین اعضای صندوق توزیع و مابقی نیز در مانده سپرده‌های آنان نزد صندوق لحاظ گردد.

رئیس و معاون جدید اداره‌کل‌حوزه‌مدیریت و دبیرهیأت مدیره پست‌بانک‌ایران معرفی شدند

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران طی ابلاغ‌های جداگانه‌ای سیدرحمان حسین‌پور را به‌عنوان مشاورمدیرعامل و دبیرهیأت مدیره، بهروز جعفرخانی را به سمت رئیس اداره‌کل حوزه مدیریت و مهدیه حسن‌درویش را به سمت سرپرست معاونت اداره‌کل مذکور منصوب و طی مراسمی معرفی شدند.

نماینده سمنان: پست بانک ایران نقش مهمی در ایجاد اشتغال پایدار در روستاها دارد

دکتر احمد همتی نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در نشست با مسئولان پست بانک استان اظهار داشت: پست بانک ایران توانسته است با حضور در مناطق کم برخوردار، محروم و روستائی نقش مهمی را در ایجاد اشتغال پایدار در این مناطق در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا کند.

یادداشت دکتر شیری در خبرگزاری ایسنا: شفافیت در عملکرد را به گفتمان درون‌سازمانی تبدیل کنیم

چندی است که "شفاف‌سازی"؛ "شفافیت درعملکردها"؛ "شفاف‌بودن"و... به کلید واژه‌هایی در بین افکارعمومی و نظام اداری کشور به عنوان مطالبات قانونی و مردمی رایج‌شده که با توجه به اسناد بالادستی قانونی؛ شفاف‌سازی در روشها و عملکردها نیز یک ضرورت قانونی است که متأسفانه به دلایل عدیده‌ای تاکنون مغفول مانده بود.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید شهریاری پست بانک استان زنجان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید شهریاری پست بانک استان زنجان با حضور حجت‌الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک، جانشین وی، مسئولان پست بانک استان و دیگر مدعوین، امروز بیست‌و‌سوم تیرماه در زنجان برگزار و ضمن تجلیل از مجید توکلی فرمانده پیشین این پایگاه، سیدعلی اکبر رفیعی به‌عنوان فرمانده جدید پایگاه مذکور معرفی شد.

نماینده بوشهر: پست‌بانک‌ایران در اجرای برنامه‌های اشتغال‌زائی دولت نقش مؤثری دارد

حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از خدمت‌رسانی پست‌بانک‌ایران درمناطق کم برخوردار و روستائی گفت: این بانک در اجرای برنامه‌های اشتغالزائی دولت نقش فعال و مؤثری دارد.

صورت‌های مالی صرافی فراز اعتماد پست‌بانک‌ایران تصویب شد

مجمع عمومی عادی سال 1397 شرکت صرافی فراز اعتماد وابسته به پست‌بانک‌ایران، هفدهم تیرماه سال‌جاری با حضور دکترشیری مدیرعامل این بانک، اعضای هیأت‌مدیره صرافی و بازرس قانونی این شرکت برگزار و صورت‌های مالی منتهی به پایان سال مذکور به تصویب رسید.

بازدید مهندس مهرانی و فلاح‌فر اعضای هیأت‌مدیره از طرح‌های تأمین‌مالی‌شده پست‌بانک‌ایران در استان‌های اردبیل و قم

مهندس مهرانی عضو هیات مدیره پست‌بانک‌ایران به همراه علیرضا واحدپور مدیرامور شعب و بازاریابی و مسعود مهدوی رئیس اداره‌کل اعتبارات و ارزیابی طرح‌ها و شاپور ابری مدیرشعب استان اردبیل از طرح‌های اشتغال‌زائی تأمین مالی شده توسط پست بانک ایران در استان اردبیل بازدید کردند و سپس درجلسه شورای استان شرکت کردند.

صورت‌های مالی صرافی فراز اعتماد پست‌بانک‌ایران تصویب شد

مجمع عمومی عادی سال 1397 شرکت صرافی فراز اعتماد وابسته به پست‌بانک‌ایران، هفدهم تیرماه سال‌جاری با حضور دکترشیری مدیرعامل این بانک، اعضای هیأت‌مدیره صرافی و بازرس قانونی این شرکت برگزار و صورت‌های مالی منتهی به پایان سال مذکور به تصویب رسید.

استاندار ایلام: تسهیلات اشتغال‌زائی پست‌بانک‌ایران، فعالیت‌های عمرانی دهیاری‌ها را تقویت کرده است

قاسم سلیمانی استاندار ایلام در همایش نکوداشت روز دهیاری‌ها با تقدیر از عملکرد پست‌بانک‌ایران در تأمین مالی طرح‌های دهیاری‌ها و ارائه خدمات به روستائیان گفت: دهیاران با استفاده از تسهیلات مناسب این بانک جهت خرید تجهیزات و ماشین‌آلات موردنیاز، گام‌های مؤثری برای توسعه فعالیت‌های عمرانی در روستاها برداشته‌اند.

تقدیر فرماندار ماهنشان استان زنجان از خدمت رسانی پست بانک ایران در روستاها

مجتبی نوری فرماندار شهرستان ماهنشان استان زنجان در نشست با حسن شجاعی مدیرشعب پست بانک استان از عملکرد این بانک در خدمت رسانی به روستاها و نقاط کم برخوردار تقدیر کرد.

دکتر شیری: گستردگی نقاط تماس پست‌بانک‌ایران، اهمیت بانکداری‌دیجیتال در این بانک را مضاعف کرده‌است

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درجلسه توسعه بانکداری دیجیتال این بانک که با حضور اعضای هیأت‌مدیره و مدیران امور برگزارشد با تأکید بر لزوم استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها در ارائه خدمات متنوع گفت: گستردگی نقاط تماس، اهمیت بانکداری دیجیتال در پست بانک ایران را مضاعف کرده‌است.

دکتر شیری: گستردگی نقاط تماس پست‌بانک‌ایران، اهمیت بانکداری‌دیجیتال در این بانک را مضاعف کرده‌است

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درجلسه توسعه بانکداری دیجیتال این بانک که با حضور اعضای هیأت‌مدیره و مدیران امور برگزارشد با تأکید بر لزوم استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها در ارائه خدمات متنوع گفت: گستردگی نقاط تماس، اهمیت بانکداری دیجیتال در پست بانک ایران را مضاعف کرده‌است.

معاون سازمان‌دهیاری‌های کشور: بیش از 600 طرح اشتغال‌زا با عاملیت پست‌بانک‌ایران درحال اجراست

دکتر سعیدرضا جندقیان معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور درهمایش نکوداشت روز دهیاری گفت: بیش از 600 طرح اشتغالزا دهیاری‌های‌کشور با عاملیت پست‌بانک‌ایران درحال اجرا می‌باشد.

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک ایران خبرداد: انجام بیش از 52 میلیون تراکنش مالی در روستاها

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران در نشست مشترک با مدیران کل امور روستائی و شوراهای استانداری های کشور که با حضور دکتر امید معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری پیرامون چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر به میزبانی این بانک در تهران برگزار شد ضمن قدردانی از تعامل سازنده دهیاران با این بانک اظهارداشت: طی سه‌ماهه اول سال جاری بیش از 52 میلیون تراکنش مالی شامل؛ خدمات حضوری و غیرحضوری در روستاها توسط پست بانک ایران انجام شده است.

تقدیر معاون وزیرکشور از عملکرد پست بانک ایران درپرداخت تسهیلات اشتغال زائی

مهدی جمالی‌نژاد معاون عمرانی و توسعه امورشهری و روستائی وزیر کشور درمراسم افتتاح پست بانک روستای جَنداب بخش سلفچگان استان قم از عملکرد این بانک در پرداخت تسهیلات اشتغال زائی تقدیر کرد.

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره:پست بانک ایران براساس اظهارات صاحب نظران، شفاف ترین عملکرد شبکه بانکی کشور را دارد

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان اصفهان گفت: این بانک براساس اظهارات صاحب نظران، شفاف ترین عملکرد شبکه بانکی کشور را دارد.