تاکید مهندس فلاح فر عضو هیات مدیره پست بانک ایران بر استفاده از علم و تجربه کارکنان برای دستیابی به اهداف بانک

⁠⁣مهندس فلاح فر عضو هیات مدیره پست بانک ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان گلستان گفت: علم و تجربه کارکنان باید درراستای دستیابی به اهداف بانک مورد استفاده قرار گیرد.

دکتر صباغی: گستردگی نقاط تماس پست بانک ایران، شرایط را برای ارتقای جایگاه آن فراهم نموده است

دکتر صباغی عضو هیات مدیره پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت های لازم و گستردگی نقاط تماس، شرایط را برای ارتقاء جایگاه این بانک فراهم نموده است.

جلسه‌شورای‌‌اداری پست‌بانک استان‌های‌‌چهارمحال‌و‌‌بختیاری، اصفهان و گلستان با حضور اعضای هیأت‌مدیره برگزارشد

جلسه شورای اداری پست بانک استان‌های چهارمحال‌و‌بختیاری و اصفهان با حضور دکتر صباغی و همچنین استان گلستان با حضور مهندس فلاح‌فر و هیأت همراه آنها و مدیر و کارکنان استان‌های مذکور، دوازدهم تیرماه برگزار شد.

عضو هیأت مدیره پست بانک ایران: کمک به اشتغالزایی روستایی از برنامه های مهم پست بانک ایران است

غلامحسین صباغی عضو هیئت مدیره پست بانک ایران در بازدید از شعبه بردسکن استان خراسان رضوی گفت: این بانک تلاش کرده برای کمک به اشتغالزایی و رونق اقتصاد روستاها و جلوگیری از مهاجرت آنان به شهرها علاوه بر ارائه خدمات نوین بانکی، بیشتر اعتبارات اشتغالزا را نیز به سمت روستاها سوق دهد و وجود باجه‌های پست بانک فرصت مناسبی تحقق این هدف است.

فرماندار همدان: پست‌بانک‌ایران نماینده قابل اعتمادی برای اجرای برنامه‌های دولت در روستاهاست

حسین افشاری فرماندار همدان در جشنواره باجه‌های روستائی پست بانک استان همدان گفت: ارائه تمام خدمات دولتی در روستاها و مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف دولت بشمار می رود و پست بانک ایران نماینده فعال و قابل اعتمادی برای اجرای برنامه های دولت در روستاهاست.

مدیرعامل پست بانک ایران: مهمترین وظیفه واحدهای ستادی رفع دغدغه های بخش اجراست / نگاه ما به اقتصاد روستا باید نگاه بلندمدت باشد

به دنبال سفر دکتر شیری نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران به استان آذربایجان شرقی و بازدید از شعب و باجه ها و مطرح شدن مشکلات واحدهای اجرایی در جلسه شورای اداری استان، جلسه بررسی و ارائه راهکار جهت رفع مشکلات مذکور در تهران با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیر شعب استان آذربایجان شرقی، مدیران امور و سایر مدیران ذیربط تشکیل و نکات عنوان شده توسط واحدهای اجرایی به تفکیک، مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته و برای رفع هر یک راهکارهایی مطرح گردید.

فرماندارچادگان: استفاده از ظرفیت‌های پست‌بانک‌ایران توسعه‌روستاها را تسریع می‌بخشد

عباس توکلی فرماندار شهرستان چادگان درجشنواره باجه‌های روستائی پست‌بانک استان اصفهان ویژه شهرستان‌های تیران و کرون و چادگان که یازدهم تیرماه در دهکده زاینده‌رود برگزارشد گفت: برنامه دولت و مسئولان محلی درراستای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های پست‌بانک‌ایران در روستاها است و انجام این برنامه توسعه روستاها را تسریع می‌بخشد.

تجلیل از ایثارگران و خانواده ‌های معظم شهدای پست بانک استان ایلام

طی مراسمی با حضور محمدی‌ستا مشاور وزیر در امورایثارگران وزارت، اسد گرامی مشاور مدیرعامل درامور ایثارگران پست‌بانک ایران، فردین امیری مدیر شعب پست بانک استان و سایر مسئولان از خانواده‌ شهدا و ایثارگران ارتباطات و پست‌بانک استان ایلام تجلیل به عمل آمد.

دکتر شیری: پست بانک به دنبال حرکت به سوی بانکداری دیجیتال است

مدیرعامل پست بانک ایران در گفتگو با خبرنگار ایبِنا از حرکت این بانک به سوی بانکداری دیجیتال و ارائه خدمات دیجیتالی بر اساس روندهای جهانی و تاکیدات بانک مرکزی و وزارت اقتصاد خبر داد.

مدیرامورسرمایه انسانی: آمادگی 55 نفر از کارکنان پست بانک ایران برای پذیرش ریاست اداره‌کل آموزش و تحقیقات

مهدی عسکری زاده مدیر امور سرمایه انسانی و پشتیبانی پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: با توجه به برگزاری فراخوان عمومی برای انتخاب رئیس اداره کل آموزش و تحقیقات بانک از بین کارکنان جوان واجد شرایط، 55 نفر از سراسر کشور در این فراخوان مشارکت نموده و سوابق خود را برای بررسی ارسال کرده اند.

مدیرعامل‌پست‌بانک‌ایران: متناسب با مأموریت‌های جدید بانک، محصولات جدید خلق می‌کنیم

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درجلسه بررسی عملکرد حوزه اعتباری‌ و وصول مطالبات بانک گفت: باید به دنبال خلق محصولات جدید متناسب با مأموریت‌ها و مسئولیت‌های قانونی بانک باشیم تا بتوانیم علاوه بر ایفای بهینه مسئولیت‌ها، مشتری و منابع جدیدی نیز جذب کنیم.

دکتر شیری: برای پیشبرد بیش از پیش برنامه های پست بانک ایران باید همه باهم فعالیت کنیم

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم همدلی و هماهنگی ستاد و اجرا برای پیشبرد اهداف بانک گفت: امروز از پست بانک ایران به عنوان یک بانک دولتی به نیکی یاد می شود و به عنوان بانکی که درمناطق کم برخوردار حضور دارد و شاخص های بانک مرکزی را به خوبی رعایت می کند. وی تصریح کرد: می خواهیم ثابت کنیم با رعایت دقیق قوانین و مقررات نیز می توان خوب عمل کرد.

تجلیل مدیرعامل پست بانک ایران از آزاده سرافراز بهروز بیدقدار

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران در سفر به تبریز با حضور در منزل آزاده سرافراز بهروز بیدقدار بازنشسته مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با اهداء گل و لوح سپاس از وی تقدیر و تجلیل کرد.

دکتر شیری: برای پیشبرد بیش از پیش برنامه های پست بانک ایران باید همه باهم فعالیت کنیم

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم همدلی و هماهنگی ستاد و اجرا برای پیشبرد اهداف بانک گفت: امروز از پست بانک ایران به عنوان یک بانک دولتی به نیکی یاد می شود و به عنوان بانکی که درمناطق کم برخوردار حضور دارد و شاخص های بانک مرکزی را به خوبی رعایت می کند. وی تصریح کرد: می خواهیم ثابت کنیم با رعایت دقیق قوانین و مقررات نیز می توان خوب عمل کرد.

دکتر شیری خبرداد:افزایش ظرفیت سیلوی مولان شهرستان کلیبر با مشارکت 22/5میلیارد ریالی پست بانک ایران

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران گفت: با مشارکت پست بانک آذربایجان شرقی و با تخصیص 22/5میلیارد ریال تسهیلات، ظرفیت ذخیره گندم مجتمع سیلوی مولان شهرستان کلیبر از 7 هزار تن به 25 هزار تن افزایش یافت.

مدیرکل امورروستائی استانداری زنجان: مشارکت پست بانک در طرح هادی روستائی موجب تسهیل فعالیت های عمرانی می شود

محمدرضا هادوی مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری زنجان درجشنواره باجه های بانکی پست بانک استان گفت: مشارکت این بانک در طرح هادی روستائی و انجام امور بانکی آن موجب تسهیل فعالیت های عمرانی می شود.

آذری جهرمی در اجلاس وزرای ارتباطات آسیا و اقیانوسیه در سنگاپور: هیچ کشوری به‌ تنهایی نمی‌تواند اطمینان و اعتماد را در فضای مجازی ایجاد کند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اجلاس وزرای ارتباطات کشورهای آسیا و اقیانوسیه تاکید کرد: هیچ کشوری به تنهایی نمی‌تواند اطمینان و اعتماد را در فضای مجازی ایجاد کند.

فرماندار تاکستان: نصب دستگاه های خودپرداز پست بانک ایران در روستاها خدمتی ارزشمند است

رضا طاهری فرماندار شهرستان تاکستان در نشست با حمید مصلحی مدیرشعب پست بانک استان قزوین گفت: دستگاه های خودپرداز پست بانک ایران در روستاها خدمتی ارزشمند است.

فرماندار دره‌شهر: پست‌بانک‌ایران به‌خوبی رضایت روستائیان را جلب کرده است

کیانوش محمدنژاد فرماندار شهرستان دره‌شهر در اولین جشنواره باجه‌های روستائی پست‌بانک استان ایلام گفت: این بانک با رائه خدمات متنوع بانکی و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زائی به‌خوبی رضایت روستائیان را جلب کرده و وجود این بانک را از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌دانند.

استقبال کارکنان پست بانک ایران از طرح بسیج ملی کنترل فشارخون

کارکنان پست بانک ایران درراستای فراخوان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون با مشارکت در این طرح از آن استقبال کردند.