نماینده سمنان: پست بانک ایران نقش مهمی در ایجاد اشتغال پایدار در روستاها دارد

دکتر احمد همتی نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در نشست با مسئولان پست بانک استان اظهار داشت: پست بانک ایران توانسته است با حضور در مناطق کم برخوردار، محروم و روستائی نقش مهمی را در ایجاد اشتغال پایدار در این مناطق در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا کند.

یادداشت دکتر شیری در خبرگزاری ایسنا: شفافیت در عملکرد را به گفتمان درون‌سازمانی تبدیل کنیم

چندی است که "شفاف‌سازی"؛ "شفافیت درعملکردها"؛ "شفاف‌بودن"و... به کلید واژه‌هایی در بین افکارعمومی و نظام اداری کشور به عنوان مطالبات قانونی و مردمی رایج‌شده که با توجه به اسناد بالادستی قانونی؛ شفاف‌سازی در روشها و عملکردها نیز یک ضرورت قانونی است که متأسفانه به دلایل عدیده‌ای تاکنون مغفول مانده بود.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید شهریاری پست بانک استان زنجان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهید شهریاری پست بانک استان زنجان با حضور حجت‌الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک، جانشین وی، مسئولان پست بانک استان و دیگر مدعوین، امروز بیست‌و‌سوم تیرماه در زنجان برگزار و ضمن تجلیل از مجید توکلی فرمانده پیشین این پایگاه، سیدعلی اکبر رفیعی به‌عنوان فرمانده جدید پایگاه مذکور معرفی شد.

نماینده بوشهر: پست‌بانک‌ایران در اجرای برنامه‌های اشتغال‌زائی دولت نقش مؤثری دارد

حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از خدمت‌رسانی پست‌بانک‌ایران درمناطق کم برخوردار و روستائی گفت: این بانک در اجرای برنامه‌های اشتغالزائی دولت نقش فعال و مؤثری دارد.

صورت‌های مالی صرافی فراز اعتماد پست‌بانک‌ایران تصویب شد

مجمع عمومی عادی سال 1397 شرکت صرافی فراز اعتماد وابسته به پست‌بانک‌ایران، هفدهم تیرماه سال‌جاری با حضور دکترشیری مدیرعامل این بانک، اعضای هیأت‌مدیره صرافی و بازرس قانونی این شرکت برگزار و صورت‌های مالی منتهی به پایان سال مذکور به تصویب رسید.

بازدید مهندس مهرانی و فلاح‌فر اعضای هیأت‌مدیره از طرح‌های تأمین‌مالی‌شده پست‌بانک‌ایران در استان‌های اردبیل و قم

مهندس مهرانی عضو هیات مدیره پست‌بانک‌ایران به همراه علیرضا واحدپور مدیرامور شعب و بازاریابی و مسعود مهدوی رئیس اداره‌کل اعتبارات و ارزیابی طرح‌ها و شاپور ابری مدیرشعب استان اردبیل از طرح‌های اشتغال‌زائی تأمین مالی شده توسط پست بانک ایران در استان اردبیل بازدید کردند و سپس درجلسه شورای استان شرکت کردند.

صورت‌های مالی صرافی فراز اعتماد پست‌بانک‌ایران تصویب شد

مجمع عمومی عادی سال 1397 شرکت صرافی فراز اعتماد وابسته به پست‌بانک‌ایران، هفدهم تیرماه سال‌جاری با حضور دکترشیری مدیرعامل این بانک، اعضای هیأت‌مدیره صرافی و بازرس قانونی این شرکت برگزار و صورت‌های مالی منتهی به پایان سال مذکور به تصویب رسید.

استاندار ایلام: تسهیلات اشتغال‌زائی پست‌بانک‌ایران، فعالیت‌های عمرانی دهیاری‌ها را تقویت کرده است

قاسم سلیمانی استاندار ایلام در همایش نکوداشت روز دهیاری‌ها با تقدیر از عملکرد پست‌بانک‌ایران در تأمین مالی طرح‌های دهیاری‌ها و ارائه خدمات به روستائیان گفت: دهیاران با استفاده از تسهیلات مناسب این بانک جهت خرید تجهیزات و ماشین‌آلات موردنیاز، گام‌های مؤثری برای توسعه فعالیت‌های عمرانی در روستاها برداشته‌اند.

تقدیر فرماندار ماهنشان استان زنجان از خدمت رسانی پست بانک ایران در روستاها

مجتبی نوری فرماندار شهرستان ماهنشان استان زنجان در نشست با حسن شجاعی مدیرشعب پست بانک استان از عملکرد این بانک در خدمت رسانی به روستاها و نقاط کم برخوردار تقدیر کرد.

دکتر شیری: گستردگی نقاط تماس پست‌بانک‌ایران، اهمیت بانکداری‌دیجیتال در این بانک را مضاعف کرده‌است

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درجلسه توسعه بانکداری دیجیتال این بانک که با حضور اعضای هیأت‌مدیره و مدیران امور برگزارشد با تأکید بر لزوم استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها در ارائه خدمات متنوع گفت: گستردگی نقاط تماس، اهمیت بانکداری دیجیتال در پست بانک ایران را مضاعف کرده‌است.

دکتر شیری: گستردگی نقاط تماس پست‌بانک‌ایران، اهمیت بانکداری‌دیجیتال در این بانک را مضاعف کرده‌است

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درجلسه توسعه بانکداری دیجیتال این بانک که با حضور اعضای هیأت‌مدیره و مدیران امور برگزارشد با تأکید بر لزوم استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها در ارائه خدمات متنوع گفت: گستردگی نقاط تماس، اهمیت بانکداری دیجیتال در پست بانک ایران را مضاعف کرده‌است.

معاون سازمان‌دهیاری‌های کشور: بیش از 600 طرح اشتغال‌زا با عاملیت پست‌بانک‌ایران درحال اجراست

دکتر سعیدرضا جندقیان معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور درهمایش نکوداشت روز دهیاری گفت: بیش از 600 طرح اشتغالزا دهیاری‌های‌کشور با عاملیت پست‌بانک‌ایران درحال اجرا می‌باشد.

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک ایران خبرداد: انجام بیش از 52 میلیون تراکنش مالی در روستاها

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران در نشست مشترک با مدیران کل امور روستائی و شوراهای استانداری های کشور که با حضور دکتر امید معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری پیرامون چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر به میزبانی این بانک در تهران برگزار شد ضمن قدردانی از تعامل سازنده دهیاران با این بانک اظهارداشت: طی سه‌ماهه اول سال جاری بیش از 52 میلیون تراکنش مالی شامل؛ خدمات حضوری و غیرحضوری در روستاها توسط پست بانک ایران انجام شده است.

تقدیر معاون وزیرکشور از عملکرد پست بانک ایران درپرداخت تسهیلات اشتغال زائی

مهدی جمالی‌نژاد معاون عمرانی و توسعه امورشهری و روستائی وزیر کشور درمراسم افتتاح پست بانک روستای جَنداب بخش سلفچگان استان قم از عملکرد این بانک در پرداخت تسهیلات اشتغال زائی تقدیر کرد.

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره:پست بانک ایران براساس اظهارات صاحب نظران، شفاف ترین عملکرد شبکه بانکی کشور را دارد

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان اصفهان گفت: این بانک براساس اظهارات صاحب نظران، شفاف ترین عملکرد شبکه بانکی کشور را دارد.

تاکید مهندس فلاح فر عضو هیات مدیره پست بانک ایران بر استفاده از علم و تجربه کارکنان برای دستیابی به اهداف بانک

⁠⁣مهندس فلاح فر عضو هیات مدیره پست بانک ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان گلستان گفت: علم و تجربه کارکنان باید درراستای دستیابی به اهداف بانک مورد استفاده قرار گیرد.

دکتر صباغی: گستردگی نقاط تماس پست بانک ایران، شرایط را برای ارتقای جایگاه آن فراهم نموده است

دکتر صباغی عضو هیات مدیره پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت های لازم و گستردگی نقاط تماس، شرایط را برای ارتقاء جایگاه این بانک فراهم نموده است.

جلسه‌شورای‌‌اداری پست‌بانک استان‌های‌‌چهارمحال‌و‌‌بختیاری، اصفهان و گلستان با حضور اعضای هیأت‌مدیره برگزارشد

جلسه شورای اداری پست بانک استان‌های چهارمحال‌و‌بختیاری و اصفهان با حضور دکتر صباغی و همچنین استان گلستان با حضور مهندس فلاح‌فر و هیأت همراه آنها و مدیر و کارکنان استان‌های مذکور، دوازدهم تیرماه برگزار شد.

عضو هیأت مدیره پست بانک ایران: کمک به اشتغالزایی روستایی از برنامه های مهم پست بانک ایران است

غلامحسین صباغی عضو هیئت مدیره پست بانک ایران در بازدید از شعبه بردسکن استان خراسان رضوی گفت: این بانک تلاش کرده برای کمک به اشتغالزایی و رونق اقتصاد روستاها و جلوگیری از مهاجرت آنان به شهرها علاوه بر ارائه خدمات نوین بانکی، بیشتر اعتبارات اشتغالزا را نیز به سمت روستاها سوق دهد و وجود باجه‌های پست بانک فرصت مناسبی تحقق این هدف است.

فرماندار همدان: پست‌بانک‌ایران نماینده قابل اعتمادی برای اجرای برنامه‌های دولت در روستاهاست

حسین افشاری فرماندار همدان در جشنواره باجه‌های روستائی پست بانک استان همدان گفت: ارائه تمام خدمات دولتی در روستاها و مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف دولت بشمار می رود و پست بانک ایران نماینده فعال و قابل اعتمادی برای اجرای برنامه های دولت در روستاهاست.