در جلسه هیات عالی واگذاری به ریاست وزیر اقتصاد مصوب شد:عرضه باقیمانده سهام دولت در شرکت های بزرگ بورسی

در جلسه اخیر هیات عالی واگذاری که به ریاست وزیر امور اقتصادی ودارایی برگزار شد ، عرضه باقیمانده سهام دولت در شرکت های بزرگ بورسی به تصویب رسید.

مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره: درسال گذشته بیش از 46 هزارکارت اعتباری پست‌بانک‌ایران واگذارشده است

مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران گفت: برای کمک به قدرت خرید مردم برای خرید کالاهای ایرانی درسال گذشته بیش از 46 هزار کارت اعتباری به ارزش بیش از 10هزار و 448 میلیارد ریال درقالب تسهیلات مرابحه به مشتریان این بانک واگذار شده است.

وزیر ارتباطات: امسال ۶۸ هزار شغل شناسنامه دار ایجاد می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امسال براساس بسته‌ای ۳ گانه ۶۸ هزار شغل شناسنامه دار ایجاد خواهیم کرد.

معاون استاندار خراسان‌جنوبی:اثرگذاری مطلوب خدمات پست‌بانک‌ایران بر اقتصاد روستاها کاملاً روشن است

سیدکمال الدین میرجعفریان معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی در نشست مشترک با علیرضا بینا مدیر شعب پست بانک استان گفت: اثرگذاری مطلوب خدمات پست بانک بر اقتصاد روستاها برای مردم و مسئولان روشن است و این خدمات موجب کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها شده است.

سیدحسین ابطحی: جشنواره باجه‌های روستائی پست بانک ایران در 33 روستای منتخب کشور برگزار شد

سیدحسین ابطحی رئیس اداره کل بانکداری خرد و امور باجه‌های پست بانک ایران در گفتگوئی اعلام کرد: به منظور تقدیر از مسئولان باجه‌های برتر و همچنین تشریح اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های بانک و ارزشیابی و ارتقاء کمی و کیفی باجه‌های بانکی روستائی از ابتدای سال جاری تاکنون جشنواره باجه های روستائی در 33 روستای منتخب کشور برگزار و مورد استقبال مسئولان سازمان ها و دستگاه های اجرائی و کارگزاران باجه ها شده است.

دکتر معمارنژاد: وزارتخانه‌های ارتباطات و اقتصاد هر دو به دنبال بهبود عملکرد پست بانک ایران هستند

دکتر معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارائی در نشست مشترک با مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد پست بانک ایران گفت: وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارائی هر دو به دنبال بهبود عملکرد این بانک هستند و هیچگونه اختلاف نظری درخصوص آن ندارند.

عضو هیأت مدیره: تلاش پست‌بانک‌ایران تأمین مالی طرح‌های اشتغال‌زائی در روستاهاست

پست بانک استان اصفهان از نظر شاخص‌های عملکردی در صدر بانک‌های استان قرارگرفت

افشین کلانی مدیرشعب پست بانک استان اصفهان گفت: براساس آخرین گزارش مقایسه‌ای کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان درخصوص عملکرد بانک‌های دولتی و نیمه دولتی، پست بانک استان با 63 درصد رشد منابع در اسفند 97 در مقایسه با اسفند 96 حائز رتبه اول در بین بانک‌های استان گردید.

به مناسبت روز جهانی ارتباطات: چهار طرح مهم ارتباطی با حضور وزیر ارتباطات رونمایی شد

به مناسبت روز جهانی ارتباطات از چهار طرح مهم ارتباطی با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد.

دژپسند اعلام کرد؛ معرفی امتناع کنندگان بازگشت ارز صادراتی به قوه قضاییه

وزیر اقتصاد با بیان اینکه در اردیبهشت ماه ۱.۷ میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور بازگشته است، گفت: بانک مرکزی اسامی افرادی که به عدم بازگشت ارز اصرار دارند را به قوه قضاییه ارسال می‌کند.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران: روابط عمومی باید برای تأمین اهداف بانک و انتظارات ذینفعان آن تلاش کند

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در نشست با مدیران و کارشناسان روابط عمومی این بانک که به‌مناسبت بیست‌وهفتم اردیبهشت‌ماه روز ارتباطات‌وروابط‌عمومی برگزارشد ضمن تبریک این هفته گفت: سهامداران، مشتریان و مدیران و کارکنان به عنوان ذینفعان بانک هستند و روابط‌عمومی باید نظرات و انتظارات آنان را به مدیران ارائه و اقدامات بانک را برای دستیابی به اهداف تعیین‌شده بطورمناسبی اطلاع‌رسانی کند.

استاندار اردبیل: پست‌بانک‌ایران عامل مهمی برای رونق اقتصادی مناطق روستائی کشور است

اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل در بازدید از چهار واحد تولیدی – صنعتی تأمین مالی شده توسط پست بانک ایران در شهرستان مشکین‌شهر تأکید کرد: این بانک باتوجه به اخذ عاملیت صندوق توسعه ملی جهت اعطای تسهیلات اشتغال پایدار به روستائیان توانسته است خود را به‌عنوان عامل مهم رشد و رونق اقتصادی مناطق روستائی و کم‌برخوردار معرفی کند.

برگزاری اولین نشست ویدئو کنفرانس مدیران اجرایی پست بانک با مدیرعامل

به منظور پیگیری تحقق اهداف برنامه ای بانک و به دنبال تاکید وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات مبنی بر برگزاری جلسات و نشست ها به صورت ویدئو کنفرانس، صبح امروز پنج شنبه 1398/2/26 اولین نشست ویدئو کنفرانس مدیران اجرایی پست بانک در سراسر کشور با مدیرعامل پست بانک ایران برگزار شد.

پیام دکتر شیری مدیرعامل محترم پست بانک ایران به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات

دنیای پیچیده ارتباطات و فنآوری اطلاعات آنقدر در پیچ و خم زندگی بشر نفوذ کرده است که تصور زندگی بدون آن برای نسل حاضر مشکل به نظر می رسد. مرزهای مختلف جغرافیایی و فرهنگی از بین رفته و تعاملات بشری تغییرات چشمگیری یافته است.

دکترشیری به‌عنوان رئیس شورای فرهنگی پست‌بانک‌ایران منصوب شد

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران طی ابلاغی ازسوی فرهاد معارفی معاون وزیر و رئیس شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌عنوان رئیس شورای فرهنگی، اقامه نماز، امر به معروف‌ونهی از منکر و عفاف و حجاب این بانک منصوب شد.

دکتر شیری: پست‌بانک‌ایران بیش از 24 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های ICT، کشاورزی‌وصنعت‌ومعدن پرداخت می‌کند

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران با تشریح قراردادهای اعتباری این بانک با وزارت جهادکشاورزی‌وصنعت، معدن‌و‌تجارت گفت: این بانک براساس قراردادهای منعقده با این وزارتخانه‌ها مبلغ 24 هزار 288 میلیارد ریال تسهیلات به فعالان اقتصادی درسال جاری پرداخت می‌کند.

نماینده کلیبر: پست‌بانک‌‌ایران نقش محوری در توسعه بانکداری الکترونیک درمناطق کم برخوردار دارد

دکتر الله‌ قلی‌زاده نماینده مردم شهرستان کلیبر درمجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح باجه پست بانک روستای پیغام از توابع این شهرستان گفت: با توجه به گستردگی حضور پست بانک ایران در مناطق روستائی، عشایری و کم‌برخوردار، این بانک نقش محوری در توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک درمناطق مذکور را دارد.

تأکید مدیرعامل پست‌بانک‌ایران بر فعال‌سازی منابع منجمد بانکی برای رونق تولید با وصول مطالبات

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در بازدید از واحدهای ستادی این بانک و ضمن تقدیر از تلاش‌های کارکنان بر اهمیت وصول مطالبات بانکی و بکارگیری و فعال‌سازی منابع منجمد بانکی برای رونق تولید تأکید کرد.

وزیر اقتصاد: هوشمندسازی اقتصاد نه یک الزام، بلکه یک ضرورت است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در اولین جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارتخانه که با حضور اعضای این شورا برگزار شد، تاکید کرد: هوشمندسازی اقتصاد نه تنها یک الزام است بلکه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

تشریح اهم کمک‌ها و اقدامات پست‌بانک‌ درمناطق سیل‌زده استان لرستان

فرزاد رستمی مدیرشعب پست بانک استان لرستان با ارائه گزارش اقدامات این بانک درخصوص سیل اخیر استان لرستان گفت: پس از وقوع سیل در استان لرستان، این بانک ضمن ایجاد کمیته بحران با هدف کمک‌رسانی و امداد به سیل‌زدگان و باجه‌های بانکی روستائی و کارکنان آسیب‌دیده، بازدید میدانی ازمناطق سیل‌زده و برآورد اولیه‌ای از میزان خسارت‌های وارده ازسیل انجام و گزارش مربوطه به مدیران ستادی و همکاران در سراسر کشور اطلاع‌رسانی گردید.