فرمانداراشکذریزد: پست‌بانک مأموریت مهم خدمت‌رسانی به اقشار محروم جامعه را به بهترین نحو انجام‌می‌دهد

محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار شهرستان اشکذر استان یزد در مراسم افتتاح اولین جشنواره باجه های بانکی پست بانک‌ایران که در روستای صدرآباد رستاق این شهرستان برگزار شد و گفت: این بانک، بانکی پاسخگو است و مأموریت مهم خدمت‌رسانی خود به اقشار محروم جامعه را به بهترین نحو انجام ‌می‌دهد.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در آئین تجلیل از جانبازان: بانک‌ها در جنگ اقتصادی، مسئولیت سنگین و مهمی بردوش دارند

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در آئین تجلیل از کارکنان جانباز این بانک که به مناسبت روز جانباز برگزار شد گفت: کشور ما درحال حاضر درگیر جنگ اقتصادی است و در این شرایط بانک‌ها مسئولیت سنگین و مهمی بردوشدارند.

وزیر اقتصاد ؛ جذب سرمایه گذاری خارجی را باید به عنوان یک وظیفه ملی و دغدغه دائمی تلقی کنیم

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم معارفه سید علی محمد موسوی، معاون وزیر و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، تاکید کرد: برای جذب منابع مالی از خارج به داخل کشور نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد.

وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه دولت اعلام کرد: پرداخت تسهیلات بانکی با نرخ ترجیحی به آسیب دیدگان سیل

وزیر اقتصاد با اعلام خبر پرداخت تسهیلات بانکی با نرخ ترجیحی پنج درصد به مناطق سیل زده گفت: ما بقی این ارقام هم توسط دولت از بودجه عمومی پرداخت می شود.

اولین جشنواره باجه‌های پست‌بانک‌ایران در مجموعه بوم‌گردی روستای صدرآباد رستاق استان یزد آغاز شد

جشنواره باجه‌های پست بانک ایران با هدف تقدیر از کارگزاران باجه‌های برتر و تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های بانک و اهداف سپرده‌ای باجه‌ها و همچنین تشریح خدمات بانک در حوزه روستائی در 110 روستای منتخب کشور برگزار می‌شود که اولین جشنواره امروز 21 فروردین‌ماه در مجموعه بوم گردی صدرآباد رستاق شهرستان اشکذر استان یزد آغاز شد.

تخصیص بخشی از حقوق کارکنان پست بانک ایران برای کمک به سیل‌زدگان کشور

کارکنان پست بانک ایران در اقدامی خداپسندانه و انسان‌دوستانه و به‌صورت خودجوش بخشی از حقوق فروردین خود را برای کمک به سیل‌زدگان کشور اختصاص دادند.

نماینده کهنوج در مجلس: ماموریت پست بانک برای توسعه فعالیت های فناوری اطلاعات بسیار خطیر و ارزشمند است

دکتر احمد حمزه نماینده شهرستان کهنوج و دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیر شعب پست بانک استان کرمان با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه مجلس و دولت از پست بانک گفت: ماموریت این بانک برای توسعه فعالیت های حوزه فناوری اطلاعات و ارائه خدمات خرده بانکداری در روستا ماموریتی خطیر و ارزشمند است و این بانک عملا در توسعه روستاها و انجام ماموریت های خود موفق عمل کرده است.

4 دستگاه خودپرداز پست‌بانک‌ درپلدختر مستقر و درحال ارائه خدمات بانکی به سیل‌زدگان است

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران ضمن تشریح خدمات این بانک برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان کشور گفت: با توجه به آسیب دیدن زیرساخت‌های ارتباطی مناطق سیل‌زده و لزوم ارائه خدمات بانکی به مردم مناطق آسیب دیده، تعداد 4 دستگاه خودپرداز در شهرستان پلدختر مستقر شده و درحال ارائه خدمات بانکی به هموطنان هستند.

دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک: آثار شجره طیبه بسیج درمناطق سیل‌زده به‌خوبی مشهود است

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در نشست با فرمانده و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج بانک گفت: آثار شجره طیبه بسیج در تمامی ابعاد کشور به ویژه درمناطق سیل‌زده به‌خوبی مشهود است.

وزیر اقتصاد: تحقق شعار رونق تولید نیازمند انسجام همه ارکان جامعه و بکارگیری روش های نوآورانه و هوشمند است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی سراسری معاونین و روسای سازمان های وابسته و مدیران کل ستادی و استانی وزارت اقتصاد به منظور تبیین برنامه ها و ماموریت های پیش رو در سال ۱۳۹۸ تاکید کرد: موضوع رونق تولید، در شرایط اقتصادی حاضر یک نیاز ضروری و اجتناب ناپذیر است.

دیدار نوروزی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره پست‌بانک با مدیران، کارکنان و بازنشستگان برگزار شد

مراسم دیدار نوروزی مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره پست بانک ایران با مدیران و جمعی از کارکنان و بازنشستگان این بانک، عصر شنبه 17فروردین‌ماه سال جاری پس از ساعت اداری درمحل سالن اجتماعات ساختمان آموزش در تهران برگزار شد.

جلسه ستاد مرکزی بحران پست بانک ایران به دستور مدیرعامل تشکیل شد

به دستور دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران، صبح امروز جمعه ۱۶ فروردین ماه جلسه ستاد مرکزی این بانک درمحل دفتر مدیریت امور هماهنگی حوزه مدیریت در ساختمان مرکزی تهران تشکیل شد.

حضور دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران در لرستان برای بررسی وضعیت خدمت رسانی درمناطق سیل زده

دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران به منظور هماهنگی بیشتر در راستای کمک رسانی به سیل زدگان استان لرستان، بعدازظهر پنحشنبه ۱۵ فروردین در این استان حضور یافت.

دعوت مدیرعامل پست بانک ایران برای پیوستن به پویش هلال احمر برای کمک به سیل زدگان

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در آغازین روز از فعالیت خود در این بانک، با توجه به وقوع سیل در برخی مناطق کشور، ضمن اهداء کمک شخصی خود به سیل زدگان از عموم همکاران پست بانک ایران دعوت کرد به "پویش هلال احمر" بپیوندند و به کمک به سیل زدگان بشتابند.

دکتر بهزاد شیری به عنوان مدیرعامل پست بانک ایران منصوب شد

شماره کارت 6277607000006333 جمعیت هلال احمر نزد پست بانک آماده جمع آوری کمک های نقدی هموطنان برای حمایت از سیل زدگان کشور

به منظور حمایت از هموطنان آسیب دیده از سیل در سطح کشور شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کار 6277607000006333 نزد پست بانک ایران آماده دریافت کمک های نقدی هموطنان در سراسر کشور است.

کمک های خودجوش کارکنان پست بانک ایران به سیل زدگان استان های گلستان و مازندران

کارکنان پست بانک ایران به صورت خودجوش همگام با سایر هموطنان نوع دوست در سراسر کشور با اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی خود از سیل زدگان استان های گلستان و مازندران حمایت می کنند

دکتر فرحی: کمک به رونق تولید و حمایت از اشتغال زائی از اهداف پست بانک ایران است

دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در گفتگوی کوتاه تلفنی با خبرنگار سایت بانک ضمن تبریک سال نو به ملت شریف ایران و آرزوی توفیق و سربلندی برای همه اظهارداشت: حمایت از اشتغال زائی و کمک به رونق تولید از اهداف اصلی این بانک درسطح کشور است.

پیام نوروزی دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران

آخرین جلسه شورای مدیران پست‌بانک‌ایران در سال 1397 برگزار شد

آخرین جلسه شورای مدیران پست‌بانک‌ایران در سال 1397با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران امور و رؤسای ادارات ستادی و مدیران شعب مناطق استان تهران برگزار و اقدامات انجام شده طی سال مورد بررسی قرار گرفت.