دکتر فرحی در مراسم رونمائی از پروژه‌ها و طرح‌ها خبرداد: ایجاد 1500 شغل با تأمین مالی 154 طرح تولیدی و اشتغال‌زا توسط پست‌بانک‌ایران

دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های این بانک در ششمین روز دهه مبارک فجر ضمن تبریک این ایام گفت: این بانک طی سال‌های اخیر بیش از 75هزار طرح اشتغال‌زا را تأمین مالی کرده است.

پروژه‌ها و طرح‌های ‌پست بانک‌ایران همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح و رونمائی شد

همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طی مراسمی از سامانه لحظه‌ای امور مشتریان ‌"سلام" و شبکه تصویری ایران دیجیتال، بانک و بیمه "ادب" و منشور حقوق مشتری و دیگر طرح‌های پست‌بانک‌ایران رونمائی شد.

"سلام" و عرض "ادب" پست‌بانک‌ایران به مشتریان

همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طی مراسمی از سامانه لحظه‌ای امور مشتریان ‌"سلام" و شبکه تصویری ایران دیجیتال، بانک و بیمه "ادب" و منشور حقوق مشتری و دیگر طرح‌های پست‌بانک‌ایران رونمائی می‌شود.

با دستور و حمایت وزیر ارتباطات؛وام وجوه اداره شده به کسب و کارهای فضا پایه هم تعلق می گیرد

با دستور وزیر ارتباطات و به منظور حمایت از کسب و کارهای فضاپایه، کارگروه فناوری های فضایی و خدمات فضاپایه برای بررسی درخواست ها و دریافت وام وجوه اداره شده تشکیل شد.

مدیربازرسی وزارت اقتصاد: اقدامات پست‌بانک درراستای ترویج بانکداری نوین در نقاط کم‌برخوردار بسیار ارزشمند است

سیدجواد باقری مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات وزارت اموراقتصادی‌ودارائی در نشست مدیران بازرسی پست‌بانک‌ایران گفت: اقدامات این بانک درراستای ترویج بانکداری نوین در نقاط روستائی و کم‌برخوردار بسیار ارزشمند است.

تجلیل از رؤسای شعب برتر پست بانک در نهمین گردهمائی رؤسای شعب موفق بانک های کشور

در نهمین گردهمائی رؤسای شعب موفق بانک های کشور که پنجشنبه 11 بهمن ماه سال جاری با حضور دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره بانک ها در سالن اجتماعات بانک مرکزی برگزار می شود از 10 رئیس شعبه برتر پست بانک ایران نیز تقدیر شد.

تجلیل از رؤسای شعب برتر پست بانک در نهمین گردهمائی رؤسای شعب موفق بانک های کشور

در نهمین گردهمائی رؤسای شعب موفق بانک های کشور که پنجشنبه 11 بهمن ماه سال جاری با حضور رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره بانک ها در سالن اجتماعات بانک مرکزی برگزار می شود از10 رئیس شعبه برتر پست بانک ایران نیز تقدیر می شود.

رییس کمیسیون صنایع مجلس: پست بانک ایران در حوزه‌ خرده بانکداری موفق عمل کرده است

عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: گستردگی حضور پست بانک در مناطق کم برخوردار، روستائی و عشایری و سهولت دسترسی به خدمات آن موجب شده است که این بانک در حوزه خرده بانکداری موفق عمل نماید.

مهندس مهرانی عضو هیات مدیره پست بانک: نظام سنتی کارمزد در ایران باید تغییر کند

عضو هیات مدیره پست بانک ایران معتقد است: با برنامه‌ریزی جدیدی که از سوی بانک مرکزی انجام می‌شود، نظام سنتی کارمزد در بانکداری ایران باید تغییر کند.

وزیر ارتباطات: با اتخاذ سیاست های مناسب بانک مرکزی، تحول بزرگی درحوزه کسب وکارهای نوین کشور در راه است

آذری جهرمی فین تک ها را یکی از پایه های اصلی اقتصاد دیجیتال دانست و گفت: با اتخاذ سیاست های مناسب بانک مرکزی، تحول بزرگی درحوزه کسب وکارهای نوین کشور در راه است.

معاون توسعه اشتغال وزارت کار: نقش پست بانک ایران در اشتغال‌زائی و رفع محرومیت از مناطق دورافتاده قابل تقدیر است

دکتر عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درجلسه کارگروه اشتغال سیستان و بلوچستان گفت: نقش پست بانک ایران در ایجاد اشتغال و رفع محرومیت از مناطق دورافتاده بسیار چشمگیر و قابل تقدیر است.

آذری جهرمی تاکید کرد: مردم باید الکترونیکی کردن خدمات سلامت را به صورت عینی ببینند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه جمع بندی بازدید امروز خود از طرح سلامت الکترونیکی شهرستان بابلسر استان مازندران تاکید کرد: کارگروهی از وزارت ارتباطات و متولیان سلامت کشور، طرح پیاده سازی سامانه الکترونیکی سلامت در ۴ استان کشور را ظرف یک هفته تهیه و ارائه کنند.

تجلیل مشاور وزیر ارتباطات در امور ایثارگران و مسئول امور ایثارگران پست بانک از خانواده های شهدای در استان مرکزی

امیر محمدی ستا، مشاور وزیر در امور ایثار گران وزارت ارتباطات و اسد گرامی مسئول امور ایثار گران پست بانک ایران به همراه مجتبی باقری مدیریت شعب استان مرکزی و مدیران و رابطین ایثار گران دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان، ضمن حضور در گلزار شهدای اراک با خانواده چهار شهید حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی دیدار و یاد و خاطره شهدای این مجموعه را گرامی داشتند.

رییس جمهور در دیدار وزیر، معاونین و مدیران وزارت ارتباطات: فناوری های ارتباطی و فضای مجازی بهترین ابزار برای شفافیت است

رییس جمهور ارتباطات و فناوری اطلاعات را نماد تحول جوامع در حوزه تکنولوژی دانست و با بیان اینکه مقاومت در برابر فناوری ها و تحولات نوین، رویکردی قدیمی است، تاکید کرد: شناخت درست و فرهنگ سازی، تنها راه مدیریت و پیشگیری از مشکلات فناوری است.

دکتر فرحی: پست‌بانک‌ایران تمام شاخصه‌های یک بانک مردمی و خدمت‌رسان را دارد

دکتر خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران درمراسم معارفه مدیر امورسرمایه‌انسانی و پشتیبانی گفت: این بانک با عملکرد موفق درحوزه‌های مختلف نشان داده است که تمام شاخصه‌های یک بانک مردمی و خدمت رسان را دارد.

مدیرامور سرمایه‌انسانی و پشتیبانی: افزایش سطح تعلق‌سازمانی و بهره‌وری، محور برنامه‌های حوزه سرمایه انسانی پست‌بانک‌ خواهد بود

مراسم معارفه مهندس مهدی عسگری زاده مدیر جدید امور انسانی و پشتیبانی پست بانک ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران ارشد بانک برگزار شد.

نائب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس: باجه‌های پست بانک ایران باید در روستاها توسعه یابد

محمد کاظمی نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در نشست با کارگزاران باجه‌های بانکی این شهرستان گفت: گستردگی نقاط تماس پست‌بانک‌ایران درسطح کشور از برکت‌های انقلاب اسلامی است و باید باجه‌های بانکی و خدمات آن در روستاهای این شهرستان توسعه یابد.

عضو کمیسیون برنامه‌و‌بودجه مجلس: قانون‌گذار به‌خوبی مأموریت توسعه خدمات پولی و بانکی در روستاها را به پست بانک ایران واگذار کرده‌است

شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در نشست با مسئولان پست بانک استان کرمان اظهارداشت: قانون‌گذار به‌خوبی مأموریت توسعه خدمات پولی و بانکی در روستاها را به این بانک واگذار کرده است.

همکاری پست‌بانک‌ و دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه برای کمک به ارتقاء سواد سلامت روستائیان

مدیریت شعب پست بانک استان کرمانشاه درراستای ایفای مسئولیت اجتماعی بانک و به منظور کمک به ارتقاء سطح سواد سلامت روستائیان استان و لزوم توجه به اصلاح سبک زندگی آنها، تفام‌نامه مشترک همکاری با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه منعقد نموده است.

نایب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس: پست بانک می‌تواند گره از مشکلات روستائیان باز کند

نایب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: پست بانک با ارائه‌ی بیشتر خدمات بانکی در روستایی می‌تواند گره‌های بزرگی از زندگی مردم باز کند. در همین راستا تمام بانک‌ها به خصوص پست بانک باید اعتماد مردم را جلب کنند و خدمات بانکی به سهولت به مردم ارائه شود.