تقدیر کارگروه اشتغال پایدار شهرستان‌های استان تهران از پست‌بانک‌ایران

اعضای کارگروه اشتغال پایدار شهرستان‌های استان تهران با اعلام رضایت از عملکرد پست‌بانک‌ایران در این حوزه، خواستار استمرار خدمات مطلوب این بانک درراستای ایجاد اشتغال و حمایت از تولید ملی شد.

نشست صمیمی عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ با کارکنان اداره‌کل بازاریابی

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران در نشست صمیمی با کارکنان اداره کل بازاریابی ضمن تقدیر از تلاش های آنان و استماع دیدگاه‌ها و نظرات آنان گفت: کارهای انجام شده در اداره‌کل بازاریابی وابسته به ارزش وجودی تک تک کارشناسان آن است که خوشبختانه این مهم موجب آشنائی بیشتر اقشار و مشتریان با خدمات این بانک و استقبال گسترده از خدمات آن شده است.

حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران پست بانک ایران در بیست و نهمین همایش بانکداری اسلامی

بیست و نهمین همایش«بانکداری اسلامی» با حضور عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی و مدیران شبکه بانکی کشور از جمله مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران پست بانک ایران امروز دهم شهریورماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما درحال برگزاری است.

دکتر فرحی خبرداد: آمادگی شعب پست بانک برای انجام سپرده گذاری ارزی در سراسر کشور

دکتر فرحی مدیر عامل پست بانک ایران در گفتگوئی بخشنامه ارزی جدید بانک مرکزی را عامل مؤثری برای ایجاد ثبات در بازار ارز دانست و گفت: شعب این بانک در سراسر کشور آماده انجام سپرده‌گذاری ارزی است.

مهندس آذری جهرمی:برای رونق کسب و کارهای نوپا، پست بانک ایران را به عنوان نهاد مالی این بازار معرفی کرده ایم

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تشریح دستاوردهای این وزارتخانه با اشاره به اینکه مشکلات کسب و کارهای نوپا در حوزه زیست بوم و رشد داشته است تصریح کرد: برای اینکه زیست بوم را فراهم کنیم گام‌های بزرگی برداشتیم. بخش اول این بود که ساختار دولت را در سه ضلع نظام آموزشی، یک سازمان توسعه‌ای و ایجاد نهاد مالی برای حمایت از این کسب و کارها عوض کنیم. دانشکده پست و مخابرات را به‌عنوان نهاد آموزشی به حوزه آوردیم، پست بانک را به عنوان نهاد مالی و سازمان فناوری اطلاعات به عنوان نهاد توسعه ای این بازار معرفی کردیم.

تأکید مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران بر لزوم خدمت‌رسانی بانکی درسطح کشور

مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان کرمانشاه بر لزوم خدمت‌رسانی بانکی درسطح کشور به ویژه در روستاها تأکید کرد.

پیام دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به مناسب عیدسعیدغدیر

جلسه ملاقات عمومی دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران برگزار شد

اولین جلسه ملاقات عمومی دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت هفته دولت، دوشنبه پنجم شهریورماه برگزار شد.

عیادت از رسول رحیمی همکار پست‌بانک منطقه دو تهران

اکبر غلامی رئیس اداره‌کل روابط عمومی و ناصر فلاح مدیرشعب منطقه دو تهران به نمایندگی از دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک از رسول رحیمی همکار منطقه دو تهران که مدتی است در بستر بیماری است عیادت کردند.

نشست مشترک عضو هیأت مدیره پست بانک ایران با دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران و علیرضا پورحسین رئیس اداره‌کل امور شعب و مناطق آزاد این بانک در نشست مشترک با دکتر مهرعلی‌زاده استاندار اصفهان، افشین کلانی مدیرجدید شعب استان را به وی معرفی و خواستار گسترش همکاری‌ها شد.

تمدید مهلت تعویض دسته چک‌های قدیمی پست‌بانک‌ایران تا ششم آبان‌ماه 1397

با توجه به بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مهلت تعویض دسته چک‌های قدیمی پست‌بانک‌ایران تا ششم آبان‌ماه 1397تمدید شد.

سامانه دبیرخانه محرمانه پست بانک ایران راه اندازی شد

سامانه دبیرخانه محرمانه پست بانک ایران با حضور دکتر فرحی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران امور و جمعی از مدیران ستادی این بانک راه اندازی گردید.

دکتر صباغی: ‬‬ پست بانک بیش از 90 درصد اعتبارات صندوق توسعه ملی را جذب و تسهیلات پرداخت نموده‌است

دکتر صباغی عضو هیات مدیره پست بانک ایران در مراسم تودیع مدیرپیشین و معارفه مدیرجدید شعب استان چهارمحال و بختیاری گفت: این بانک بیش از 90 درصد اعتبارات تحصیص یافته ازمحل صندوق توسعه ملی را جذب و تسهیلات پرداخت کرده است.

معاون توسعه روستائی ریاست جمهوری:فلسفه وجودی پست بانک ایران، خدمت‌رسانی ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار است

دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در جلسه کارگروه اشتغال استان سیستان و بلوچستان گفت: فلسفه ایجاد پست بانک خدمت‌رسانی به اقشار کم درآمد در مناطق محروم و کم برخوردار است.

پیام تبریک دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت روز کارمند

مجمع عمومی عادی سال1396پست‌بانک‌ایران برگزار و صورت‌های مالی تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالیانه پست‌بانک‌ایران سه شنبه سی ام مرداد ماه سال جاری با حضور نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارائی، اعضای هیات‌مدیره این بانک، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار، اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی و نمایندگان و وکلای آنان و نمایندگان سازمان‌های مرتبط و ناظران در موزه ارتباطات در تهران برگزار و صورت‌های مالی سال 1396به تصویب رسید.

توزیع اسکناس نو در شعب منتخب پست بانک ایران به مناسبت عیدغدیر

شعب منتخب پست‌ بانک‌ ایران از سوم تا هفتم شهریور ماه سال جاری به مناسبت عید غدیر خم در شعب منتخب خود درسطح استان تهران، اسکناس های نو توزیع می کند.

آغاز طرح پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی و شهروند کارت در کرمانشاه با مشارکت پست بانک ایران

طرح پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی و شهروند کارت در شهر کرمانشاه با مشارکت پست بانک ایران طی تفاهم نامه ای با حضور مهندس مهرانی عضو هیات مدیره این بانک، مدیران سازمان تاکسیرانی و شرکت کارت اعتباری ایرانیان آغاز شد.

پیام دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران به مناسبت عیدسعید قربان

دکتر فرحی: مردم با خیال راحت در بانک‌ها سپرده‌گذاری ارزی کنند

خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک با حضور در ایسنا در مورد بسته ارزی، ارزهای دیجیتال و باجه‌های خدمات بانکی بانکی و همچنین وام‌های اشتغالزا مسائلی را مطرح کرد.