مدیرامور شعب پست بانک ایران: هم‌اندیشی و تبادل تجارب رؤسای شعب موجب توانمندسازی نیروی انسانی می‌شود

دکتر کریمی مدیر امور شعب و بازاریابی پست بانک ایران درجلسه بررسی عملکرد شعب این بانک گفت: برگزارشدن جلسه ارزیابی عملکرد شعب بصورت گفتمانی یک روش موفق و مؤثر بوده و هم‌اندیشی و تبادل تجربیات موجب توانمندسازی نیروی انسانی می‌شود.

دکتر صباغی: عملکرد مناسب پست بانک ایران موفقیت های بزرگ تری را برای بانک فراهم کرده است

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در بخش پایانی همایش مدیران گفت: ذهنیت مثبت جامعه و مسئولان نسبت به این بانک، شرایط برای کسب موفقیت های بزرگ تر را فراهم کرده است.

مهندس مهرانی: نرم افزار جدید پست بانک ایران بستر مناسبی برای پذیرش مأموریت های جدید این بانک است

مهندس مهرانی عضو هیئت مدیره پست بانک ایران در پنل تخصصی حوزه فناوری اطلاعات در همایش مدیران این بانک گفت: نرم افزار بنکو نقطه قوت پست بانک برای پذیرش ماموریت های جدید است.

امضای سه تفاهم نامه بین پست بانک ایران با وزارت ارتباطات، کمیته امداد و معاونت توسعه مناطق روستائی ریاست جمهوری

در مراسم همایش مدیران پست بانک ایران با حضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه تفاهم نامه بین پست بانک ایران با وزارت ارتباطات، کمیته امداد و معاونت توسعه مناطق روستائی ریاست جمهوری به منظور توسعه خدمات بانکی در روستاها و مناطق محروم و گسترش اشتغالزائی در این مناطق امضا شد.

تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عملکرد خدمت رسانی پست بانک ایران

ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در همایش مدیران پست بانک ایران ضمن تقدیر از عملکرد این بانک در خدمت رسانی در روستاها گفت: مبنای سیاستگذاری اشتغال در دوران تحریم، تثبیت شغل است.

دکتر رضوی: پست بانک ایران با حضور در روستاها مسئولیت اجتماعی خود را به خوبی ایفا کرده است

دکتر رضوی معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری در همایش دو روزه مدیران پست بانک ایران ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت امام رضا (ع) اظهار داشت: حل معضل اشتغال در تمامی زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی تاثیرگذار است که خوشبختانه این بانک توانسته است در راستای مسئولیت اجتماعی خود با حضور در روستاها نقش بسزایی داشته باشد.

دکترفرحی: حمایت از طرح های دارای توجیه اقتصادی از اولویت های پست بانک ایران است

دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در همایش دوروزه مدیران که با رویکرد "نقش این بانک در حمایت از اشتغال پایدار"، درحال برگزاری است اظهارداشت: اشتغال و تولید کالا و خدمات ملی از اصلی ترین مباحث کشور است و وظیفه ذاتی این بانک بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی، حمایت از طرح های دارای توجیه اقتصادی درسطح کشور است و سهم خودمان را در تعدیل این مهم به خوبی ایفا نموده و کارنامه قابل توجهی را در این راستا داشته باشیم.

مهندس فلاح فر: پست بانک ایران همواره از کارآفرینان برای توسعه اشتغال حمایت می کند

مهندس فلاح فر عضو هیئت مدیره پست بانک ایران در همایش مدیران در پنل تخصصی صندوق توسعه ملی و حمایت از اشتغال گفت: حمایت از کارآفرینان برای کمک به توسعه کشور اولویت برنامه های این بانک است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: ارائه خدمات بانکی توسط پست بانک ایران در مناطق دورافتاده کاری ارزشمند است

مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش مدیران پست بانک ایران گفت: ارائه خدمات بانکی توسط این بانک درمناطق دورافتاده کاری ارزشمند است.

مدیر امور شعب و بازاریابی پست‌بانک‌ایران: اعتبارسنجی وثایق روستائیان براساس توانمندی آنان سنجیده می‌شود

داود کریمی مدیر امور شعب و بازاریابی پست‌بانک‌ایران به همراه سیاوش نوری معاون برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان دماوند و تنی چند از مدیران شهرستان ضمن بازدید از شعب فیروزکوه و دماوند و همچنین باجه خدمات بانکی جابان اظهارداشت: اعتبارسنجی وثایق روستائیان در راستای دریافت تسهیلات اشتغالزائی از این بانک براساس توانمندی آنان سنجیده می‌شود.

همایش مدیران پست‌بانک‌ایران با حضور وزرای ارتباطات و کار برگزار می‌شود

همایش دوروزه مدیران پست‌بانک‌ایران با رویکرد "نقش این بانک درحمایت از اشتغال پایدار" طی روزهای سوم و چهارم مردادماه سال جاری با حضور مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن شهیدقندی تهران برگزار می‌شود.

تاکید مدیرعامل پست بانک ایران و استاندار مازندران بر ضرورت حمایت از طرح های اشتغالزائی استانی

محمد اسلامی استاندار مازندران و دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در نشست مشترک که درمحل این بانک برگزار شد بر ضرورت حمایت از طرح های اشتغالزائی تأکید نمودند.

نماینده مردم سلسله ودلفان: پست بانک لرستان در اشتغال‌زائی روستائی بسیارخوب عمل کرده‌است

علی رستمیان نماینده مردم سلسله‌ودلفان در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیرشعب پست‌بانک استان لرستان گفت: این بانک در اشتغال‌زائی روستائی استان بسیارخوب عمل کرده است.

عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران: ارتقاء سطح دانش مالی کارشناسان برای اعتبارسنجی مشتریان از ضرورت‌های شبکه‌بانکی است

مهندس فلاح‌فر عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ایران درجمع مدیران و کارشناسان حوزه اعتباری و وصول مطالبات بانک درسطح کشور اظهارداشت: ارتقاء سطح دانش‌مالی کارشناسان برای اعتبارسنجی مشتریان از ضرورت‌های شبکه‌بانکی است.

تأکید دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران بر ارائه خدمات مطلوب از درگاه‌های الکترونیکی

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در هشتمین جلسه هم‌اندیشی بررسی عملکرد شعب گفت: درگاه‌های الکترونیکی از بهترین ابزار تحقق اهداف درآمدی بانک بوده و استفاده مطلوب از این ابزار باید همواره در اولویت برنامه‌های شعب باشد.

لغو آگهی(اطلاعیه) دعوت به مجمع‌عمومی‌عادی سالیانه برای سال(دوره) مالی منتهی به 29/12/1396

خسرو فرحی خبرداد: پرداخت تسهیلات برای نوسازی 13 هزار تاکسی فرسوده درسطح کشور با مشارکت پست بانک ایران

براساس تفاهم‌نامه منعقده بین پست‌بانک‌ایران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، تعداد 1000 فقره تسهیلات 750 میلیون ریالی و12 هزار فقره 250 میلیون ریالی برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهری پرداخت می‌شود.

دکتر فرحی: تقویت باجه های بانکی از برنامه‌های اصلی پست بانک ایران است

دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم معارفه رئیس جدید اداره‌کل بانکداری خرد و امور باجه‌ها گفت: تقویت باجه های بانکی از برنامه های اصلی این بانک است.

حضور کارکنان پست‌بانک‌ استان قم در مراسم جشن ولادت حضرت فاطمه‌معصومه(س)

مراسم جشن ولادت با سعادت کریمه اهل بیت علیهم‌السلام حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور مراجع عظام، مسئولان کشوری و لشگری، تولیت حرم، خادمان و عاشقان اهل‌بیت عصمت و طهارت ازجمله کارکنان پست‌بانک استان قم با شکوه وصف‌ناپذیری در شبستان حضرت امام خمینی(ره) حرم مطهر برگزار شد.

رئیس بازرسی پست بانک‌ایران: مجموعه بازرسی همیار و حامی شعب برای پیشبرد اهداف بانک است

عباس پیرائی رئیس اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان آذربایجان‌غربی که در راستای رسیدگی‌های اخیر و با محوریت بازرسی و حسابرسی برگزارشد اظهارداشت: مجموعه بازرسی همیار و حامی شعب برای پیشبرد اهداف بانک است.