تقدیر استاندار لرستان از عملکرد پست بانک ایران در پرداخت تسهیلات اشتغالزائی

دکتر سیدموسی خادمی استاندار استان لرستان در جلسه کارگروه اشتغال لرستان با تشریح روند اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان، گفت: عملکرد پست بانک استان لرستان در پرداخت تسهیلات اشتغالزائی بسیار مطلوب و قابل تقدیر است.

آرش شهرکی‌کیا: حراست‌ با ایجاد محیط امن، سالم و پویا نقش بسزائی در بالندگی، شکوفائی و پیشرفت سازمان دارد

آرش شهرکی‌کیا مشاور مدیرعامل و مدیر امور حراست پست بانک ایران در مراسم معارفه رؤسای دوایر حراست مناطق سه‌گانه تهران گفت: حراست با ایجاد محیط امن، سالم و پویا نقش بسزائی در بالندگی، شکوفایی و پیشرفت سازمان دارد.

استاندار خوزستان خواستار گسترش خدمات پست بانک‌ایران درسطح استان شد

دکتر شریعتی استاندار خوزستان درنشست با دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک‌ایران، ضمن تقدیر از عملکرد این بانک درخدمت‌رسانی به هموطنان، خواستار گسترش خدمات متنوع آن با ایجاد باجه‌های بانکی درمناطق فاقد شعب درسطح استان شد.

تأکید مدیرعامل پست‌بانک‌ایران بر مشارکت‌گسترده در ایجاد اشتغال‌‌پایدار در استان خوزستان

خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران درجلسه شورای اداری استان خوزستان بر مشارکت گسترده این بانک در ایجاد اشتغال‌ پایدار با تأمین مالی طرح‌های توسعه‌ای و زیرساختی تأکید کرد.

بر اساس آمار بانک مرکزی

پست بانک بانک برتر ایران معرفی شد

بر اساس ارزیابی انجام شده توط بانک مرکزی که در مقوله نرم افزاری و سخت افزاری بانک ها انجام گرفت پست بانک ایران به عنوان بانک برتر معرفی شد .

تقدیر مدیرعامل پست‌بانک‌ایران از مدیر و کارکنان مدیریت شعب استان همدان

دکتر خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران از مدیرشعب و کارکنان پست بانک استان همدان بخاطر تلاش و موفقیت در پرداخت تسهیلات اشتغالزائی در این استان تقدیر کرد.

آغاز کمپین "صرفه جوئی در مصرف انرژی برای کمک به مناطق گرمسیری" در پست بانک ایران

به دنبال دستور رئیس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص آغاز صرفه جویی از مجموعه دولت، کارکنان پست بانک ایران در اقدامی خودجوش با خاموش کردن نیمی از روشنایی محل کار خود و همچنین خاموش کردن سیستم های پرمصرف برق"کمپین صرفه جویی در مصرف انرژی برای کمک به مردم مناطق گرمسیری" را آغاز کردند.

گسترش همکاری‌های پست بانک و میراث فرهنگی استان ایلام

مدیران میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و پست بانک استان ایلام در نشست مشترک ضمن بررسی نحوه پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی در بخش صنایع دستی و گردشگری بر گسترش همکاری‌های متقابل تأکید کردند.

بازدید رئیس مرکز بازرسی وزارت ارتباطات از پست بانک استان ایلام

داود سبوحی رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگوئی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان ایلام از شعبه مرکزی پست بانک استان بازدید و رهنمودهای لازم را به کارکنان ارائه نمود.

مدیرامور حراست پست بانک ایران: انضباط اداری - مالی اساس فعالیت‌های بانکی است

آرش شهرکی کیا مشاور مدیر عامل و مدیرامور حراست پست بانک ایران در مراسم معارفه رئیس دایره حراست مدیریت شعب استان مازندران گفت: انضباط اداری و مالی اساس فعالیت‌های بانکی است و کارکنان بانک باید با رعایت این اصل، اعتبار بانک و اعتماد مشتریان را محقق سازند.

تهران قهرمان هفتمین دوره‌مسابقات والیبال"جام ولایت"پست‌بانک‌ایران شد

تیم تهران با پیروزی بر تیم منتخب استان‌های گلستان و مرکزی قهرمان هفتمین دوره مسابقات والیبال بسیج پست بانک ایران "جام ولایت" شد.

برگزاری هفتمین دوره مسابقات والیبال"جام ولایت"پست بانک ایران

هفتمین دوره مسابقات والیبال بسیج پست بانک ایران تحت عنوان "جام ولایت" با حضور 6 تیم از مدیریت‌های شعب سراسر کشور در شهرستان رامسر از امروز لغایت هفتم تیرماه سال جاری با برگزاری مراسم افتتاحیه و با دیدار تیم های تهران و منتخب استان‌های کرمانشاه و هرمزگان آغاز شد.

سیصدو‌بیست‌و‌چهارمین جلسه کمیسیون هماهنگی ادارت کارگزینی بانک‌های دولتی به‌میزبانی پست‌بانک‌ایران برگزارشد

سیصدو‌بیست‌و‌چهارمین جلسه کمیسیون هماهنگی ادارت کارگزینی بانک‌های دولتی با حضور رؤسای ادارات کارگزینی، سوم تیرماه سال جاری به میزبانی پست بانک ایران در تهران برگزار گردید.

هفتمین دوره مسابقات والیبال"جام ولایت"پست بانک ایران برگزار می‌شود

هفتمین دوره مسابقات والیبال بسیج پست بانک ایران تحت عنوان "جام ولایت" با حضور 6 تیم از مدیریت‌های شعب سراسر کشور در شهرستان رامسر طی روزهای پنجم لغایت هفتم تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

ابراز رضایت نماینده شهرستان کرج از عملکرد پست بانک ایران در مناطق کم برخوردار

عزیر اکبریان نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در نشست با مسئولان پست بانک استان البرز، رضایت‌مندی خود از عملکرد این بانک در مناطق محروم و کم برخوردار را ابراز داشت.

همایش معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های کشور با مشارکت پست‌بانک‌ایران برگزار شد

همایش یک روزه معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور با حضور مدیران کل حوزه معاونت عمران، توسعه امور شهری و روستائی وزارت کشور و معاونان و مدیران کل مستقل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با مشارکت پست بانک ایران درمحل وزارت کشور برگزار شد.

افتتاح طرح اشتغال زائی استخر دومنظوره با مشارکت پست بانک خراسان جنوبی

استخر دومنظوره ذخیره آب کشاورزی و پرورش ماهی در دشت خاران از توابع شهرستان سربیشه از محل تسهیلات اعطایی پست بانک خراسان جنوبی با حضور نظر افضلی نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی و مسئولان پست بانک استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛فراخوان انتخاب و معرفی کارخوب و با کیفیت ایرانی در حوزه ICT اعلام شد

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف حمایت از کالای ایرانی، فراخوان انتخاب و معرفی کارخوب و با کیفیت ایرانی را در حوزه ICT اعلام کرد.

دیدار مسئولان پست بانک استان یزد از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد

علی قاسمی مدیر شعب پست بانک استان یزد به همراه مسئولان کمیته امداد این استان از چند خانواده نیازمند بازدید کرد.

تقدیر استاندار مازندران از خدمات پست بانک ایران در روستاها و مناطق محروم

محمد اسلامی استاندار مازندران در دیدار با خسرو فرحی مدیرعامل پست‌بانک ایران از خدمات این بانک در روستاها و مناطق محروم تقدیر کرد.