null پایگاه بسیج شهید رستم دستار پست بانک استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

 پایگاه بسیج شهید رستم‌دستار پست‌بانک استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت‌الاسلام آقایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج  بانک، مجید قنایی معاون وی، تنی چند از فرماندهان سپاه، حفاظت و اطلاعات و بسیج ادارات و حسن شاهدی مدیر شعب استان افتتاح شد.

  آقائی در این مراسم با اشاره به نقش بسیج در تمامی زمینه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و نظامی پرداخت و اظهار داشت: هرگاه در کشور ما مشکلی به وجود آمده این نیروی نورانی بسیج بوده که پیش‌قدم شده است، همانند سیل و زلزله که با همت نیروی بسیج بر مشکلات فائق آمدیم.
 
 وی افزود:  نقش بسیج در ۸سال دفاع مقدس بسیار پررنگ بود به شکلی که تمام ملت ایران اسلامی یکپارچه بسیجی بودند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری همه ملت ایران اسلامی - بسیجی هستند.
 
 فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک در ادامه تصریح کرد:  اگر می‌خواهید حرکت بسیجی داشته باشید باید ضمن احترام به مشتریان، بویژه روستائیان و تولیدکنندگان داخلی باید با تمام توان در راستای افزایش منابع ازران قیمت گام بردارید و نسبت به کاهش مطالبات استان تلاش نمائید تا ان‌شاءالله شاهد رعایت شاخص مصارف به منابع در استان باشیم و از این طریق خدمات ارزنده به مشتریان ارائه نمایید.
 
 شاهدی در این مراسم به شاخصه‌های بسیج در سطح جامعه اشاره نمود و گفت: بسیج یک آرمان است که از خود نورانیت بوجود می‌آورد و باعث روشنایی و روشنگری در سطح جامعه می‌شود.
 
 همچنین سرهنگ انوری فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد در مراسم مذکور به نقش و جایگاه سپاه در دوران ۸ سال دفاع مقدس پرداخت و بیان داشت: امروزه سپاه به یک نیروی فرا منطقه ای تبدیل شده که در خدمت مردم است و هرگاه صدای مظلومی به گوش برسد، فرزندان شما در سپاه با تمام توان و جان برکف بدون کوچکترین چشمداشتی خودشان را فدای آرمان‌ها می‌کنند.
 
 در پایان این مراسم حسن شاهدی مدیر شعب پست بانک استان کهگیلویه و بویراحمد به‌عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهید رستم دستار معرفی شد.