برندگان مسابقه قرآنی حوزه‌ مقاومت بسیج پست بانک ایران اعلام شد

حضور کارکنان پست بانک ایران در تجمع بزرگ حمایت از مردم مظلوم غزه

کارکنان پست بانک ایران همگام با دیگر کارکنان و بسیجیان وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ادارات در تجمع بزرگ حمایت از ملت مظلوم غزه و محکوم‌کردن جنایات رژیم صهیونیستی در مقابل دفترنمایندگی سازمان ملل در تهران شرکت کردند.

برگزاری مسابقات قرآنی توسط بسیج پست بانک ایران

حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران به منظور گسترش و ترویج فرهنگ و آموزه‌های حیات بخش قرآن‌کریم، در ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری مسابقات قرآنی در رشته حفظ جزء 30 قرآن و تفسیر آیات قرآن کریم با رعایت شاخص‌های لازم برای فرزندان کارکنان در سراسر کشور نموده است.

برگزاری نشست سرحلقه‌های صالحین بسیج خواهران

نشست سرحلقه‌های صالحین بسیج خواهران حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران، چهارم تیرماه سال جاری به منظور بررسی برنامه‌های مربوطه برگزار شد.

دومین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران در سال 93 برگزارشد

دومین جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران درسال 93، یکم تیرماه با حضور فرمانده و اعضای آن برگزار و درخصوص برنامه "ترویج فرهنگ قرآنی" به ویژه ایام ماه مبارک رمضان بحث و بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

مشارکت پست بانک ایران درساخت سقاخانه معراج‌الشهداء اهواز

پست بانک ایران در راستای اهداف خود و به منظور مشارکت در امور اجتماعی، معنوی، فرهنگی و اجتماعی در ساخت سقاخانه معراج‌الشهداء اهواز مشارکت می نماید.

بازدید خواهران بسیجی پست بانک ایران از موزه حرم حضرت عبدالعظیم حسنی‌(ع)

خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران همزمان با میلاد باسعادت حضرت امام حسین(ع) ضمن زیارت بارگاه مقدس و ملکوتی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در شهری از موزه این حرم معنوی نیز بازدید کردند.

تجدید میثاق مدیران و کارکنان پست‌بانک‌ایران با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره)

اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان پست‌بانک‌ایران به اتفاق مدیران و کارکنان مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه دوازدهم خردادماه در آستانه بیست و پنجمین سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) با حضور در مرقد مطهر ایشان با آرمان‌های آن امام تجدید میثاق کردند.

بازدید کارکنان پست بانک ایران از معراج‌ شهداء تهران در سالروز آزادسازی خرمشهر

تعدادی از مدیران و کارکنان پست بانک ایران به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و به منظور زنده ‌نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام جنگ تحمیلی از معراج شهداء تهران بازدید کردند.

قهرمانی تهران در چهارمین دوره مسابقات والیبال "جام ولایت" پست بانک ایران

چهارمین دوره مسابقات سراسری والیبال پست بانک ایران که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با نام "جام ولایت" به میزبانی حوزه مقاومت بسیج در شهرستان چابکسر گیلان از سی‌و یکم اردیبهشت‌ماه لغایت دوم خردادماه سال جاری برگزار شد با قهرمانی تیم تهران به‌پایان رسید.

همایش گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد

همایش گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر روز سوم خردادماه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونین وی، مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره سازمان‌ها و شرکت‌ها، رئیس سازمان بسیج مهندسین، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارتخانه و بسیجیان حوزه‌ها و پایگاه‌های تابعه از جمله پست بانک ایران در سالن شهید قندی در تهران برگزار شد.

مراسم جشن میلاد حضرت امام‌علی(ع) و گرامیداشت روز پدر در پست بانک ایران برگزار شد

مراسم جشن میلاد با سعادت مولی‌الموحدین حضرت‌علی(ع) و گرامیداشت روز پدر با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران امور، مدیران و کارکنان واحدهای ستادی و مناطق تهران در سالن اجتماعات ساختمان آموزش پست بانک ایران برگزار شد.

برگزاری همایش عقیدتی – سیاسی مرکز بسیج وزارت‌ارتباطات به میزبانی بسیج پست بانک ایران

به‌مناسب هفته عقیدتی - سیاسی و گرامیداشت یاد و خاطره استاد مطهری، همایشی در همین راستا توسط مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به میزبانی بسیج پست بانک ایران در تهران و در محل سالن اجتماعات این بانک، چهاردهم اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور مسئولان نمایندگی ولی فقیه در مرکز بسیج این وزارتخانه و رده‌های تابعه و مسئولان سیاسی بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات برگزار شد.

اولین جلسه شورای بسیج پست بانک ایران در سال 93 برگزار شد

اولین جلسه شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران درسال 93، ششم اردیبهشت‌ماه با حضور فرمانده و اعضای آن برگزار و درخصوص برنامه‌های پیش‌رو بحث و تبادل نظر شد.

مراسم جشن "تکریم مقام مادر و روز زن" در پست بانک ایران برگزار شد

مراسم جشن "تکریم مقام مادر و روز زن" همزمان با ولادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها دخت نبی‌اکرم(ص) و تجلیل از بانوان شاغل در این بانک روز سی‌ام اردیبهشت‌ماه با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران امور، رؤسای ادارات کل، کارکنان و بانوان واحدهای ستادی و مناطق تهران درسالن اجتماعات ساختمان آموزش با اجرای آرزو جعفرپور مجری صداوسیما برگزار شد.

دومین گردهمائی فرماندهان بسیج پست بانک ایران برگزار شد

دومین گردهمائی فرماندهان پایگاه‌ها و اعضاء شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران تحت عنوان " کاروان راهیان نور" سه شنبه سیزدهم اسفندماه سال جاری به میزبانی مدیریت شعب استان خوزستان به منظور ارزیابی عملکرد و برنامه‌های پایگاه‌های سراسر کشور و معاونان حوزه مذکور در اهواز برگزار شد.

برگزاری مراسم روز مهندس در وزارت ارتباطات با حضور مهندسان پست بانک ایران

به مناسبت بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی، مراسم روز مهندس با حضور مهندسان پست‌بانک‌ایران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

تجدید میثاق کارکنان پست بانک منطقه دو تهران با آرمان‌های امام خمینی(ره)

مدیر و جمعی از کارکنان بسیجی پایگاه مقاومت علی‌بن‌ابیطالب مدیریت شعب پست بانک منطقه دو تهران، نوزدهم بهمن‌ماه مصادف با هشتمین روز دهه مبارک فجر با حضور در حرم مطهر امام راحل و همچنین گلزار شهدای بهشت زهرا با امام خمینی(ره) و شهیدان انقلاب تجدید میثاق کردند.

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج پست بانک استان بوشهر

بیست و چهارمین پایگاه حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران به مناسبت دهه مبارک فجر و سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طی مراسمی در مدیریت شعب استان بوشهر افتتاح شد.

پایگاه بسیج شهید شهریاری پست بانک استان زنجان افتتاح شد

به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پایگاه بسیج شهید مجید شهریاری پست بانک مدیریت شعب استان زنجان با حضور مادر این شهید والامقام هسته‌ای کشورمان، جمعی از مسئولان استانی و فرمانده‌حوزه مقاومت بسیج این بانک افتتاح شد.